Přejít na obsah

Khaki Field Mechanical Nodate


Ohm-Aztec

Doporučené příspěvky

Návštěvník Matiniela

Tyhle hodinky mají charisma až na půdu a mají hromadu vlastností správně. Ruční nátah, přehledný ciferník, lehce klenutý safír, nízké pouzdro...

Souhlas. Mám je pár hodin a je to úplně paráda Měl jsem Khaki Field Automatic, ale tyto jsou lepší a to díky svým rozměrům a přehlednosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po měsících...

Jak jste spokojeni se strojkem H-50?  Já  jsem si pořídil verzi s datumovkou. Za prvních 7 dní celková odchylka 1sec. Další den ráno ok, pak na ně kouknu v poledne a jsou zpožděný o 40 minut. Od tý doby dělaj -10sec/24h. To se mi moc nelíbí. Mám to reklamovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
V 28. 7. 2020 v 19:37, Spok napsal:

 

Naměřil jsem 85hod rezervu chodu, dělají do 3s denně, měl jsem zelené s datem, černé bez data, ale tyto s bílým cifrem a H50 jsou proste bozi😍.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 5 týdnech...

Budu se opakovat, ale tyhle hodinky jsou prostě parádní. Vadí mi na nich v zásadě jen dvě věci. Vodotěsnost by mohla být lepší - do sprchy s nimi teda nechodím. A pak zpracování korunky. Když s ní otáčím proti směru natahování (na hladko) jakoby se vlnila ta linka s drážkami na korunce. Je to způsobené tím, že v jednom místě jsou ty rýhy prostě kratší. Měl jsem v ruce celkem čtvery hodinky a bylo to u všech stejné, takže to asi půje na vrub cenové kategorii...ale to je drobnost. Na otloukání během víkendů nebo do nouzového stavu ideální hodinky :-D.

IMG_0801.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...