Přejít na obsah

Načítání webu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Krtenku - nech si ty blbé kecy. Máš 2 dny moderovaný obsah příspěvků.

Mohu se zeptat, co je na krtenkově tvrzení blbého? Ačkoliv s ním ne vždy mohu souhlasit, tak zde si myslím, že má bohužel pravdu. 2 dny moderovaného obsahu je poloviční ban? Nechci vyvolávat pře, ale toto mne opravdu zaujalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako byste nevěděli, kolik času zabere všechny zprávy projít a vytahat z nich adresy, čísla účtů, jména...

 

Opravdu si Krtenku a Frostie myslíte, že něco takového probíhá? Pokud by tomu tak bylo, tak jsem upřímně přesvědčen, že k tomu není potřeba shazovat SZ.

 

V rámci diskuze jsem Krtenkův post (další) právě schválil ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi klid, taky jsem potřeboval cosi vyřešit přes SZ a protože mi ten člověk psal poprvé a byl novej a nepsal mi do vlákna, tak jsem v pr... Ale vždyť jde vlastně o ho**o :-)

Samozřejmě, že ano, ale lepší by bylo, kdyby bylo vše ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu si Krtenku a Frostie myslíte, že něco takového probíhá? Pokud by tomu tak bylo, tak jsem upřímně přesvědčen, že k tomu není potřeba shazovat SZ.

Možná, že uznáš, že po nedávné aféře s miningem zde Patrick nepožívá nejvyšší důvěry. Proto tato obava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuto teorii nesdílím, byť se držím hesla "To, že jsi paranoidní, neznamená, že po tobě nejdou!" Ale pověst tu má Patrik bohužel po té těžbě pošramocenou, to je prostě fakt. Jinak díky za jakoukoliv snahu o zprovoznění SZ, roBerte :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A opravdu by na takovou podvratnou činnost upozornil shozením SZ? Notak pánové ....

Kašlem na to a budeme věřit, že se to i díky tvé enormní snaze brzy podaří uvést do pořádku. Také díky, že se o to staráš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...