Přejít na obsah

Fotka

DVOJE PĚKNÉ PRIMKY

SPORT2 ELEGANT

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 600 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 24.listopad.2017 - 18:19

Nabízím dva kousky ve velmi pěkném stavu, jdou dobře. Velikost elegantů je 34mm, měřeno bez korunky, sporty mají 36mm. Cena za kus je 1600 CZK, plus případná pošta. Pokud by někdo vzal oba kusy, tak má poštu v rámci ČR v ceně. Osobní převzetí je možné na Praze 4.

Vše ostatní prosím pouze formou sz.

Přiložený soubor  P1070410.JPG   167K   101 Počet stažení

Přiložený soubor  P1070411.JPG   176,5K   96 Počet stažení

Přiložený soubor  P1070412.JPG   175,5K   87 Počet stažení

Přiložený soubor  P1070414.JPG   176,5K   92 Počet stažení

Přiložený soubor  P1070415.JPG   174,5K   96 Počet stažení

Přiložený soubor  P1070416.JPG   159K   87 Počet stažení

Přiložený soubor  P1070417.JPG   172,5K   79 Počet stažení

Přiložený soubor  P1070418.JPG   172,5K   67 Počet stažení

Přiložený soubor  P1070419.JPG   164,5K   62 Počet stažení

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#2 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 600 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 26.listopad.2017 - 13:22

sport 2 jsou pryč

UNIVERSAL GENÉVE

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#3 Hardslimer

Hardslimer

pacient doc. Chocholouška

• Member_50
  • 2 341 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:SILESIA

Publikováno 26.listopad.2017 - 14:03

Novemu majiteli hlavne gratuluji k pekne puvodni lunete. Tezko se da sehnat v tak peknem stavu.
Ta my delala pomysleni. ;-)

#4 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 600 příspěvků(y)

Publikováno 29.listopad.2017 - 08:08

Prim Elegant za 1500 CZK  plus pošta

UNIVERSAL GENÉVE

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:SPORT2, ELEGANT