Přejít na obsah

Zeppelin 7640 - 1


Doporučené příspěvky

Za mě bych si ujasnil co chci.  Jestli chci pilotky, tak bych se snažil dostat k tomu co pilotky představují. TJ.  vybrat zem a směřování.  Pokud máš rád Německou výrobu a nedisponuješ velkými penězi, tak v oblasti low end nemáš moc možností. Pro srovnání bych volil Laco trier.  Jsou menší, nemají date to date,  ovšem pocházejí z pětky firem co to opravdu tenkrát vyráběli.

Je to o pocitu.  Za mě je cepelín vzducholoď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

Vážení pánové předem Vám děkuji za názor. Jelikož mám 2 děti a spousty pohledávek okolo, jsem limitován částkou cca 6000,-Kč. Vím, že se spousty z vás usměje a bude si myslet své, ale tyto peníze jsou pro mě opravdu strop, který nechci a nemohu překročit. Mnou zmíněné Zeppeliny se mi líbí svým neotřelým designem. Jestliže existuje na trhu něco podobného v podobné cenové relaci budu Vám vděčen za radu, já bohužel nic nenašel. Přeji Vám hezký večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo oni přitlačili,  ještě bych se kouknul na nabídku Casia. Sic to nebude to co cepe,  ale kvalitativně minimálně na stejné úrovni neli více.  'Troufám si tvrdit že do šesti i chrona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

Vážení pánové předem Vám děkuji za názor. Jelikož mám 2 děti a spousty pohledávek okolo, jsem limitován částkou cca 6000,-Kč. Vím, že se spousty z vás usměje a bude si myslet své, ale tyto peníze jsou pro mě opravdu strop, který nechci a nemohu překročit. Mnou zmíněné Zeppeliny se mi líbí svým neotřelým designem. Jestliže existuje na trhu něco podobného v podobné cenové relaci budu Vám vděčen za radu, já bohužel nic nenašel. Přeji Vám hezký večer.

snad to nie je proti predpisom. mrkni na moje Hamiltony v predajnej sekciu. mas o kusok drahsie, ale mas to zabehnutu znacku so svajciarskou strojovnou ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane, dekuji za nabidke, ale me se libi design tech zeppelinu a hledam neco v tomto stylu. Hodinky potrebuji ke kosili a opacne ke kratasum a to splnuji dle meho nazoru ty zeppeliny. Opacne jsem schopen udelat ustupek k takovemu univerzalnimu stylu. Vim, ze je to se mnou tezke, proto volim radu od mistnich odborniku. I tak dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...