Přejít na obsah

KOŽENÉ ŘEMENY - RUČNÍ PRÁCE


spiderer

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Tak tu mam take dva krasavce od simona...

 

Na Enicar jsme vymysleli tenhle kremovy a na Hamiltony jsem chtel remake puvodniho - ten, ktery nosi i Dr.House :D

pro porovnani Ondrejovy dokonale prace davam i puvodni foto origo papiroveho remenu od Hamiltonu - http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...mp;#entry102030

 

post-922-1210778087.jpg

post-922-1210778170.jpg

post-922-1210778201.jpg

post-922-1210778211.jpg

Upraveno uživatelem Jakubisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to broušení Enicarů, dělal jsi s tim pak ještě něco?!?

Nedelal. S vysledkem jsem spokojeny. Maximalne bych je prebehnul nejakym tim hadrikem na nerezove nadobi - s mikrocastecky :)

 

ty enicary pekne prokoukly, staly se z nich moc hezky hodinky ;) Ty Hamiltony taky nejsou marny, budes je muset vzit na pristi sraz, porad o nich uvazuju ;)

Diky. Enicary na ruce opravdu vypadaji moc prdacky, budu je ted par dni nosit B) Co se tyka Hamiltonu, ty uz jsem na ruce nemel, ani nepamatuji. A at se mi to libi nebo ne, obcas premyslim o jejich prodeji :crying_anim:

Na sraz zamozrejme vezmu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník milosklikar

Tak mi dnes dorazil od simona tento řemen. Původně jsem si ho objednal na Hamiltony X-Wind (proto ta H spona), ale jelikož je mám u mechana, tak jsem to nevydržel a dal ho na aviatory, sluší jim taky.

Ondro díky

post-786-1211811982.jpg

post-786-1211811992.jpg

post-786-1211812002.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute a link (kontakt) pana Simona by nebol?

 

quote name='milosklikar' date='26.5.2008 - 16:27' post='168688']

Tak mi dnes dorazil od simona tento řemen. Původně jsem si ho objednal na Hamiltony X-Wind (proto ta H spona), ale jelikož je mám u mechana, tak jsem to nevydržel a dal ho na aviatory, sluší jim taky.

Ondro díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si převzal od Simona 2ks pásků k Longines MasterColl. Přesně podle originálu. Echt krokodýl, krásná práce. Velká pochvala výrobci. Vzhledem k tomu, že už se mi sešly celkem tři, mohl bych jeden přenechat případnému zájemci. (Sehnat 21mm je fakt problém) Soudě podle kvality, vydrží hodně dlouho. Nabídka tedy trvá do roztrhání :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...