Přejít na obsah

Fotka

P: dám.perleť.diamant Tissot

20x diamant perleť

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 6 694 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Vulcain, Omega, Rolex, Seiko...

Publikováno 4.prosinec.2017 - 10:43

Prodám za kolegu z práce dámské náramkové hodinky Tissot T-trend T3 Esprit Diamonds ref. T62.1.195.80, které se v Le Locle začaly vyrábět v r.1999. Nerez pouzdro, ciferník z perleti, dvacet malých diamantíků, šestihranná korunka ala Genta, zlacená quartz ETA, rozměry 20 x 25 mm, WR 30, safírové sklíčko.

Přiložený soubor  tissot T3 05.jpg   67K   75 Počet stažení

Přiložený soubor  tissot T3 02.jpg   53,71K   73 Počet stažení

Hodinky byly zakoupeny na vánoční dovolené v Turecku v r. 2007, v Atü Duty Free shopu na letišti (ATU TURİZM ISLETMECİLİGİ A.S., İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI, Yeşilköy / İstanbul – Türkiye, Tel: +90 212 4654327), razítko na servisní kartě je ale z ATU TURİZM ISLETMECİLİGİ A.S., Büyükdere Cd. Bengûn Han. No 107/8, Gayrettepe, Istanbul, kde (asi) byl v té době mateřský shop. Kolegova matka je chvíli ponosila a pak odložila do šuplete, raději nosí zlato než ocel. Protože jakékoliv hodinky z Turecka vzbuzují podezření, hodinky jsem otevřel a nafotil. Je v nich zlacená švýcarská quartz ETA s baterkou Renata.

Přiložený soubor  tissot T3 15.jpg   74,11K   73 Počet stažení

Přiložený soubor  tissot T3 06.jpg   78,9K   74 Počet stažení

Přiložený soubor  tissot T3 03.jpg   81,41K   67 Počet stažení

Přiložený soubor  tissot T3 04.jpg   94,84K   65 Počet stažení

Jedná se o komplet balení (kromě vnější papírové krabice). Přiložené prospekty, manuály a katalog jsou v turečtině, takže žádný šedivý dovoz. Stav je vcelku hezký, na leštěných i broušených plochách lze klasické vlásečnice samozřejmě nalézt, ale nic, co by Jeronimo nezvládl :) - nicméně po mých zkušenostech musím říct, že do podobného stavu, v jakém se nachází, je většina dam dostane po pár týdnech znova.

Přiložený soubor  tissot T3 07.jpg   82,44K   45 Počet stažení

Přiložený soubor  tissot T3 08.jpg   74,36K   45 Počet stažení

Přiložený soubor  tissot T3 09.jpg   71,9K   44 Počet stažení

Přiložený soubor  tissot T3 10.jpg   90,04K   43 Počet stažení

Přiložený soubor  tissot T3 11.jpg   63,71K   42 Počet stažení

Přiložený soubor  tissot T3 12.jpg   54,91K   43 Počet stažení

Se všemi články tahu je zapnu i já na své 19 cm ruce, ale hodně natěsno. Po sundání většiny článků zas můžou zdobit štíhlou dívčí ručku. Podle mě by to mohl být hezký dárek pro rozumnou ženu, zejména pokud by člověk přidal jeden dva nové 13 mm řemínky v její oblíbené barvě. Na kůži by imho vypadaly skvěle, teprve by vyniklo to pouzdro ala Cartier Tank.

Přiložený soubor  tissot T3 01.jpg   63,04K   42 Počet stažení

Pokud jde o těch dvacet šutříků na pouzdře, součástí balení je černá dvojkarta Tissot Diamond Certificate, která je ale nepersonifikovaná, tj. není tam uveden počet karátů, pouze se tam uvádí, že jde o Top Quality Wesselton Diamonds selected by Tissot. Vůbec tomu nerozumím, ale předpokládám, že jde o technické diamanty (zirkony).

CENA: Stály skoro 30.000, prodejní cena je vzhledem ke stavu a stigmatizujícímu tureckému původu 7.000,- Hodinky mám u sebe. Protože můžu vycházet jen z informací kolegy a z toho, co jsem sám dohledal o prodejci a našel na/v hodinkách, strašně nerad bych vám nabízel nějaký šmejd, takže pokud by se komukoliv z vás cokoliv nezdálo, pište přímo sem do inzerátu a já se pokusím v rámci pravidelného pětidenního UPu reagovat. Pouze osobní předání v Praze.

Tento příspěvek byl upraven od martar: 4.prosinec.2017 - 10:54

Aktuálně nic neprodávám, nic neměním - nemá smysl mi psát.

#2 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 6 694 příspěvků(y)

Publikováno 9.prosinec.2017 - 10:59

Tak UP

Přiložený soubor  tissot diamond 02.jpg   73,66K   25 Počet stažení

Mezitím jsem si něco nastudoval o těch diamantech: zirkony, o kterých jsem psal, jsou něco jiného, přírodní materiál, pardon za mystifikaci. Na Tissotkách jsou skutečné diamanty, vyráběné - tak jako většina drobných diamantů v této cenové hladině -
synteticky. Mají stejné optické i fyzikální vlastnosti jako přírodní diamanty, jen jim chybí drobné nedokonalosti a zabarvení těch přírodních (podle Wikipedie).

Zmiňoval jsem, že na řemínku to budou docela jiné hodinky než na náramku. Tady je pár fotek :D (řemínky nejsou součástí prodeje).

Přiložený soubor  tissot diamond 23.jpg   83,15K   28 Počet stažení

Přiložený soubor  tissot diamond 18.jpg   141,02K   26 Počet stažení

Přiložený soubor  tissot diamond 19.jpg   75,03K   25 Počet stažení

Přiložený soubor  tissot diamond 20.jpg   52,6K   24 Počet stažení

Přiložený soubor  tissot diamond 22.jpg   65,84K   23 Počet stažení

Přiložený soubor  tissot diamond 21.jpg   64,02K   23 Počet stažení

Přiložený soubor  tissot diamond 25.jpg   68,07K   21 Počet stažení

Přiložený soubor  tissot diamond 24.jpg   74,12K   24 Počet stažení

Hodinky tu v inzerci nechám za nezměněnou cenu 7.000,- ještě čtyři dny, do 13.12., pokud nebude zájem, inzerát locknu a půjdou do prodeje na aukro nebo bazoš, ať ještě využiju předvánočního potenciálu.

#3 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 6 694 příspěvků(y)

Publikováno 13.prosinec.2017 - 08:44

Tak nic, no. I tak díky za prostor.

LOCK

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:20x diamant, perleť