Přejít na obsah

Vogl - Aschaffenburg


AdaMoss

Doporučené příspěvky

Minulý týden jsem se po třech letech v Německu konečně dostal do místního nejen Rolex butiku. Musím bohužel potvrdit názor mnohých o rozdílné kvalitě přístupu u nás v ČR a kdekoliv jinde. Vejdu tam hodinu před zavíračkou, dva prodejci se věnují zákazníkům, jinak prázdno. Odnikud se objevila postarší paní, přivítala mě a jak prý mi může pomoci. Povídám jí, že jsem tu prvně a že bych se rád podíval co mají, případně něco vyzkoušel. Není problém, posadíme se tamhle ke stolku, dáte si kávu, čaj, vodu...?

 

Nakonec jsem tam s ní byl ještě půl hodiny po otvírací době. Pěkně jsme si popovídali, vyzkoušel jsem toho hromadu, z RLX mimo jiné třeba 116619LB nebo 116503, nějaké Brajtle, Nomosy... Zajímala se jak to chodí u nás v Čechách, co lidi nosí, čekací doby atd. Ten čas strašně rychle utekl, vůbec jsem si nevšiml, že už je "zavřeno". Tak jsem se omlouval, že už půjdu. Paní povídá, že to vůbec nevadí, že tu jsou pro zákazníky ať se klidně ještě zdržím. 

 

Byla to víceméně spontánní návštěva, takže jsem nic nekoupil, ale domluvili jsme se, že můžu kdykoliv zase přijít, zkoušet a že mi dá vědět, kdyby jim přišlo něco zajímavého.

 

Když to srovnám s Carollinem, které proběhlo asi takhle:

Já: Dobrý den, rád bych si vyzkoušel nějaké sportovnější modely Rolex. 

Oni: Hmm, my tady ale v oceli nic nemáme.

 

To je zkrátka rozdíl. Tam už mě rozhodně neuvidí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je ti jasný že je to o lidech. 

Mě tohle generalizování dost sejří.  Já měl naopak zkušenost, že se mnou vydrbávali venku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...