Přejít na obsah

určení Breitling a Leonidas


strozzi

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny

Potřeboval bych poradit ohledně určení hodinek které jsem našel po mých prarodičich. Ležely celé dekády zabalené v nočním stolku mimo jiné i s dalšími kapesními hodinkami. Jedná se konkrétně o dvoje hodinky. Ocením jakékoliv informace jako, např. rok výroby případně cenu atd...

Né že bych je chtěl prodávat, ale pouze mě to zajímá. Breitle jsem hledal na webu Breitling muzeum, ale nenašel jsem je tam.

Druhé jsou hodinky značky Leonidas

Děkuji za jakékoliv informace.

post-61513-0-48972400-1512547600_thumb.jpg

post-61513-0-38104800-1512547602_thumb.jpg

post-61513-0-34596700-1512547603_thumb.jpg

post-61513-0-07905500-1512547604_thumb.jpg

post-61513-0-85330700-1512547604_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Google ví dnes skoro všechno a tohle jsou hodinky relativně běžné, informací o nich bude jistě dostatek. Ale musí se prostě hledat, informace samy nenaskáčou nikomu.

Tak to zkus, a když nás budeš průběžně informovat co jsi zjistil, tak ti rádi budeme v pátrání pomáhat a bude užitek pro všechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základní informace o hodinkách jsem si samozřejmě našel, ale zajímalo by mě spíše jak moc běžné tyto hodinky byly a jak moc se vyskytují dnes. Na ebayi takové nejsou a když ano jsou bez pořádných informací a za pevnou cenu nesmyslně vysokou. Na chrono24 něco je, ale přijde mi že ceny jsou také nereálně vysoko. Byl jsem s hodinkami u hodináře abych zjistil cenu GO a chce za každé 3000Kč. Po pročtení části fóra jsem nabyl přesvědčení že to je zase podezřele málo, v porovnání s tím co někteří platíte za GO. Ptal jsem se i na jeho názor ohledně tržní hodnoty hodinek a byl bych prý rád za 1000 - 3000 kč za kus. Kde je tedy pravda ptám se já?

A ještě k Pinterestu, to je pouze sociální síť s obrázkovými nástěnkami a odkazy na neexistující weby. Tam informace těžko hledat.

Děkuji vám všem za reakce a nejvíce chronopakovu učedníkovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednotná "pravda" neexistuje. Jestli hodinky nehodláš nosit, jako že asi ne, tak nevidím jediný důvod něco s nimi dávat dělat. Byl by to zcela zbytečný momentální vrtoch. Ani je nenatahuj, prostě je nech jak jsou a zase je zabal zpátky do toho nočního stolku, kde jim bylo nejlíp. A pak můžeš pátrat dál, informace ti budou postupně přibývat a skládat se v nějakou tvoji pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...