Přejít na obsah

Jomashop - zkusenosti


H-B

Doporučené příspěvky

Jiný prodejce, jiná cena, na tom není nic moc divného...

Co se týče cen v rámci EU vs USA, nebo cokoliv dalšího, tak bych řekl, že v EU jsou ceny mnohdy právě vyšší, ale není to samozřejmě pravidlem, člověk prostě musí počítat s nějakou tou dopravou a přičíst si DPH, které zacvaká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiný prodejce, jiná cena, na tom není nic moc divného...

Co se týče cen v rámci EU vs USA, nebo cokoliv dalšího, tak bych řekl, že v EU jsou ceny mnohdy právě vyšší, ale není to samozřejmě pravidlem, člověk prostě musí počítat s nějakou tou dopravou a přičíst si DPH, které zacvaká.

Tak v Americe jsou ceny u této americké značky výrazně nižší než v Evropě. Japonské hodinky tam stojí srovnatelně. Japonské hodinky člověk sežene levněji někde v Asii, ale pak se spíš nabízí otázka, jestli někdo neprodává nějaké čínské napodobeniny a japonská produkce to fakticky není. Případně těžko pak hodin nějakou reklamaci, ten asijský šop ale má ceny řekněme o 30% nižší, kdežto v USA ty Invikta stojí pomalu třetinovou cenu. O dopravě to není, ti Američané zas dovážejí japonské strojky Seiko, co jsou uvnitř. Hodinky nejsou objemné, drahá je doprava individuálního kusu z obchodu do Evropy, to ano, ne ale pokud někdo kupuje ve velkém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím tě a co vlastně řešíš? Já tomu nějak přestávám rozumět. Původně jsi se ptal na reference Jomashopu, to  ti tu všichni řekli, pak tedy i s tím, jak to komplet funguje a teď už jsme zase někde jinde, nebo jak to je?

Mimochodem šlupky Invicta jsou čínské, je tu o nich celé vlákno, tak ho zkus projet, pak tě chuť právě na ně přejde, jinak nevím, jak ti ještě poradit.

Dopravou jsem samozřejmě myslel to, co zaplatí koncový zákazník, tzn. když budou nějaké hodinky, nebo cokoliv jiného mimo EU levnější třeba o 30%, tak už se takový kup/dovoz asi moc proti EU nevyplatí po zaplacení všeho, to jsem se ti snažil naznačit. A to je víceméně jeden z důvodů, proč třeba na US ebay najdeš stejný kus na první pohled levnější, než na EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem objednaval. V kosiku, jeste pred placenim je moznost zjistit cenu postovneho po zadani prislusneho statu a PSC. Me ukazalo 35 USD. Pri platbe strhli 35 USD. Po zapocteni vsech celnich poplatku me hodinky vyjdou max. na polovinu ceny u nas anebo v Evrope. Pokud by to stihli dodat do vanoc, budu velice potesen. Ale vim, ze jsem objednaval pozde a pocitam s tim, ze to nestihnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...