Přejít na obsah

Zaměstnání


Doporučené příspěvky

Tak jestli je to "práce" ve stylu - najdi si prodávajícího, najdi si kupujícího a my ti dáme pár procent z provize za to, že na papíru bude naše jméno (jak to funguje ve většině realitek), tak se ani nedivím. Jestli je nějakých pozic opravdu dost, tak jsou to právě realtivní makléři a prodejci všeho možného (hlavně finančních produktů).

No, štěstí, že od prvního už pracuju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli je to "práce" ve stylu - najdi si prodávajícího, najdi si kupujícího a my ti dáme pár procent z provize za to, že na papíru bude naše jméno (jak to funguje ve většině realitek), tak se ani nedivím. Jestli je nějakých pozic opravdu dost, tak jsou to právě realtivní makléři a prodejci všeho možného (hlavně finančních produktů).

No, štěstí, že od prvního už pracuju :D

Patriku je skutečně vidět, že vůbec nevíš, jak to v tomhle odvětví chodí a co je třeba dělat. Gratuluji k zaměstnání (to je třeba rozdíl mezi námi, já nerad pracuju pro někoho :-D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to asi byli velmi schopní, když už nepracují. Ale je zbytečné se na toto téma bavit. Naše názory jsou až moc odlišné

Máš pravdu, moc schopní nejsou, ale právě proto se v realitkách uchytili, aspoň na určitou dobu. Ten jeden toho majitelé z firmy vyhodili pro neschopnost, prošel dvě nebo tři realitky (z každé ho vyhodili), nakonec skončil v Remaxu. Tam byl nejmíň dva roky, jestli tam ještě je, nevím.

 

Druhá je holka, pořádně neumí nic, taky dělá v realitce - už několik let. Myslím, že je tam doteď.

 

Stačí se zaregistrovat na jakémkoliv pracovním portálu, odkud chodí pravidelné nabídky (vlastní zkušenost). Každý den tak 10 nabídek, v podstatě pokaždé je tam Realitní makléř a prodejce finančních produktů.

Upraveno uživatelem Patrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete o niečom na leto v Nórsku pre študentku VŠ - cest. ruch, s bilingválnou angličtinou, obstojnou francúzštinou a trochou nemčiny? Má skúsenosti z doterajších brigád - reštauračné zariadenia, t.č. pravidelná brigáda kaviareň + bar, nejaké prezentácie. Nemala by problém s brigádou na Slovensku, príp. v Prahe, ale chce konkrétne to Nórsko. Základy jazyka by do leta stihla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
V Norsku teď hodně letí řidiči autobusu, je to prý i velmi slušně placeno (slibují 80 000 Kč měsíčně), ale řidičák na bus asi nemá, což ? :). Do léta by to ale stihnout mohla :D

ještě je tam malý problém - chtějí norštinu, angličtina je na prd :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě je tam malý problém - chtějí norštinu, angličtina je na prd :thumbsup_anim:

Mal som na mysli, že by zvládla základy tej Nórštiny, aspoň hovorovo.

 

Koncem léta budu hledat práci pro svoji dceru. Absolventka VŠ ekonomické. Pracovitá, spolehlivá a velmi ctižádostivá. (až mi to vadí)

Tiež mi to vadí, až sa toho desím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi pravděpodobně to zde nebude to pravé ořechové, ale zkusím to :thumbsup_anim:

Hledám obchodní zástupce pro gastronomii (vyhledávání nových zákazníků, opečovávání stávajících, podpora prodeje - nikoli přímý prodej) a to ve třech regionech:

Ostrava a okolí

Oloumouc, Přerov, Prostějov plus jako bonus Jeseníky

Brno a okolí

 

Je to na zaměstnanecký poměr (auto do soukr. užívání, mobil, nějaké benefity), praxe vítána, ale ne podmínkou, spíš hledám někoho koho to bude bavit a bude mít patřičný tah na branku.

Společnost je tady už hóóódně dlouho a zcela jistě ještě dlouho bude. www.rjelinek.cz

více případně po SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi pravděpodobně to zde nebude to pravé ořechové, ale zkusím to :thumbsup_anim:

Hledám obchodní zástupce pro gastronomii (vyhledávání nových zákazníků, opečovávání stávajících, podpora prodeje - nikoli přímý prodej) a to ve třech regionech:

Ostrava a okolí

Oloumouc, Přerov, Prostějov plus jako bonus Jeseníky

Brno a okolí

 

Je to na zaměstnanecký poměr (auto do soukr. užívání, mobil, nějaké benefity), praxe vítána, ale ne podmínkou, spíš hledám někoho koho to bude bavit a bude mít patřičný tah na branku.

Společnost je tady už hóóódně dlouho a zcela jistě ještě dlouho bude. www.rjelinek.cz

více případně po SZ

 

Sakra!! Pár kandidátů tady asi bude, ale nevím jak by dopadla degustace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koncem léta budu hledat práci pro svoji dceru. Absolventka VŠ ekonomické. Pracovitá, spolehlivá a velmi ctižádostivá. (až mi to vadí)

je mi jasny, ze jsi pysny otec, ale nemela by si byt schopna najit praci sama? pozic je celkem dost, zalezi co chce delat. ekonomka je moc siroky pojem. predpokldam, ze uz alespon rok praxi ma v cem, co ji bavi a chce delat dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych asi uživil 2-3 schopné softwarové vývojáře pro web aplikace v .NET/C# + SQL.

 

Někdy od června nebo tak pak člověka, schopného vést zhruba 5-6 členný team pro vývoj a podporu jednoho většího informačního systému pro anglicko-holandskou firmu (já to teď organisuju, ale nechci to dělat dlouhodobě a po prvním release bych to chtěl někomu předat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty, kteří teď aktuálně hledáte - dnes odpoledne pořádáme online školení "Jak projít pohovorem". Pokud máte zájem, připojte se - bude čas i na dotazy.

Detaily jsou tady.

 

P.S. - Snad ten odkaz nikoho nepobouří, kdyžtak to smažte. Přišlo mi to relevantní tématu.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...