Přejít na obsah

Kam po Subech


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Snake: problém je, že nechápu jak to takhle furt měníš a moc to nedotuješ. Já dycky koupím skoro nový hodinky, samozřejmě je nosím, takže jejich stav je od nových daleko a pak se ztrátou prodám nebo vyměním. Takže tahle jízda mě už taky stála dost peněz:-) 

 

Ondra: Moony jsou taky srdovka, jestli pamatuješ, jedny jsem s Tebou měnil za Expy;-) Mám podobný vkus jako Ty, tak to často sleduju co u Tebe skončí...Ideál jsou Suby, Moony a k tomu nějaký blištivý Béčka:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripajam sa k ostatnym, suby si nechaj, ked predas budes na sto percent lutovat a zase ich kupis. Pred cca rokom som sa rozhodol ich predat, mal som expy 1, potom znovu kupil suby. Mozno ze su nudne, maju ich vsetci :) ale aj tak maju v sebe nieco co ta k nim znova pritahuje. Jasne ze su aj vynimky, nehovorim ze nie ale vacsina kto ktory ich predali zase kupili alebo kupia v buducnosti.

Tiez som zacal rozmyslat ze ich zase pustim a kupim nieco ine (skoro som ich aj predal), hladal som, aj som nasiel niekolko typov ktore by som rad vlastnil ale nieco z nich furt chybalo co suby mali...je to nemoc. :)

Vidim jedine riesenie, setrit a kupit druhe.

edit: pripadne predaj suby, prihod a kup si ine rolady prip. vyssieho segmentu, to moze byt tiez prijemne riesenie aby si ukludnil chronobundus :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial uz teraz vies ze ti budu Suby chybat nevymyslaj aj tak ich potom budes zhanat naspat.

Ja mam tiez Suby ale s lupou, tiez som rozmyslal o predaji ale nema to vobec vyznam su to take hodinky navzdy a k nim zobrat vzdy nieco na tocenie, skusanie a omrzenie...to je moj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Penez to stoji dost...a co no...neda se nic delat...

Jak pise Kamil-je hromadu hodinek co jsou hezci nez obycejny suby...

Ono rekneme si narovinu-kazda hodinka se okouka...a kdyz se mas potom k cemu vracet-je to hezky :)

Ja si treba koupil SOH asi 30x...a kdyz prijde moje měnící období (a ono prijde...) a dostanu na ne nabidku-vezmu je zas ... :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suby bych nepouštěl. Jestli tě to táhne k tomu vlastnit dvoje rolády tak tomu asi neunikneš. Jestli prahneš po HH -Pateky...tak musíš na manželce zapracovat . Všechno je otázka času že. Já bych si koupil nějaké zábavné hezké z pohledu likvidity iracionální hodinky. Asi Vulcain,nebo bych šel do vintage jako investice.Anebo nějaké Radiomiry.To je pěkné takhle teorizovat.

Upraveno uživatelem saida
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondra: Moony jsou taky srdovka, jestli pamatuješ, jedny jsem s Tebou měnil za Expy;-) Mám podobný vkus jako Ty, tak to často sleduju co u Tebe skončí...Ideál jsou Suby, Moony a k tomu nějaký blištivý Béčka:-)

 

Pamatuju :) . Jj, pro mě ideál asi Suby, Moony a Pamy. Ale ono se to vždycky nějak žvejkne a nic nevydrží...rekord byly Suby ND, skoro dva roky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Jak pise Kamil-je hromadu hodinek co jsou hezci nez obycejny suby...

Má pravdu. Rolexy jsou nuda, nosí je lidi bez fantazie a kvůlivá machrindexu. Rozhlídnul bych se třeba u Němců nebo GS a když už chceš švýcarský, tak JLC, Vacheron nebo oba velký B. A pokud něco podobného, podíval bych se po některé z verzí Fifty Fathoms.

 

EDIT: Já osobně, kdybych měl dost volných prostředků, mám tři favority: De Bethune, Urwerk a Artya.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim si, ze tech moznosti je dost.. Jen chybi odvaha a fantazie. "Skoncit" o Rolexu  vidim jako pragmaticke, pohodlne reseni - nejvyssi MI mezi laiky, vyborna likvidita a samozrejme drzi dobre hodnotu. Kdyz do nich narve nekdo dve kila a vic, tak u pripadneho prodeje si usetri infarkt, pac nebude muset jit o kilo dolu, aby si tady toho vubec nekdo vsimnul... :whistling:  A dost mozna nad prodejem ani nekteri uvazovat nebudou, pac dosahli na top v hodinarine.

Ale jak uz tady hodnekrat padlo, HH Rolex neni. Tento problem se zdaleka ale netyka jen ceskeho fora.. Muj koment neberte  proto jako snahu tady nekoho nastvat (!) :cheers: Ja ostatne dost mozna zakotvim u Speedmasteru, respektive ruznych variant Moonu. A Omega je stejna masovka jako Rolex, i kdyz stale jeste levnejsi. Takze muzu leda ta soupat nohama.. Krome Orisek (ktere jsou trochu mimo ten hlavni proud), jsem nikdy zadnou exotiku take nekoupil..  Tenhle problem zacina uz v sekci "poradte s vyberem", kdyz budu velky optimista, tak se tam mozna opakuje 15 znacek stale dokola.. A jak ten budget roste, tak se to postupne zuzuje, az zustanou Rolady.. Je to zkratka drama, chronopacienti nemaj zivot lehkej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...