Přejít na obsah

World of Speedmaster Moonwatch


Jarett

Doporučené příspěvky

Pěkný úlovek, gratuluju...joo kdyby ta moje věděla co vše mi chodí z ebaye tak... ;-)

 

Vypadá to zajímavě, ale ta cena je podezřelá...asi to bude vše autopen

To je pravda, za 3tis. si to musel prodávající podepsat sám :) Být to vše originály, tak na eBay za to dostane 20x tolik :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Našel jsem zajímavý hraný film o programu Apollo, z roku 1969 :)

 

https://www.csfd.cz/film/19197-zajati-vesmirem/prehled/

 

Jeden z astronautů má na ruce Speedmaster Ultraman ! https://www.fratellowatches.com/speedmaster-ultraman/

 

 

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, za 3tis. si to musel prodávající podepsat sám :) Být to vše originály, tak na eBay za to dostane 20x tolik :D

Mám právě zaostřeno na nějakou dobovou apollo fotku s podpisem E.Cernana a pod 100? to na ebay nejde..I to je loterie jestli je pravý ne autopen, bez ohledů na jakýkoliv "certifikát pravosti". A mít komplet podpisy všech posádek...to by byl poklad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám právě zaostřeno na nějakou dobovou apollo fotku s podpisem E.Cernana a pod 100? to na ebay nejde..I to je loterie jestli je pravý ne autopen, bez ohledů na jakýkoliv "certifikát pravosti". A mít komplet podpisy všech posádek...to by byl poklad

Pravdou je, že pokud by si byl prodávající jistý pravostí podpisů(a mohl to nějak doložit), tak by asi nasadil odpovídající cenovku( ovšem pokud je vůbec v obraze o tom, jakou by to mohlo mít cenu..) Osobní kontakt s prodávájícím by možná napověděl více. Ale jak píšeš ta cena je podezřelá a byl bych opatrný.

 

vojta1: to je velká paráda..to bych hned dal nad manželskou postel... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdou je, že pokud by si byl prodávající jistý pravostí podpisů(a mohl to nějak doložit), tak by asi nasadil odpovídající cenovku( ovšem pokud je vůbec v obraze o tom, jakou by to mohlo mít cenu..) Osobní kontakt s prodávájícím by možná napověděl více. Ale jak píšeš ta cena je podezřelá a byl bych opatrný.

 

vojta1: to je velká paráda..to bych hned dal nad manželskou postel... :D

Tam to taky jde. Naštěstí zatím nemám tu manželku :-) mi třeba bylo úplně líto Kida jak mu žena zakázala pověsit ten plakát anniversary 60th speedmaster...

Tady už bez fólii s modelem saturnu V :-)

4fedc4a853c71bdbf21984fa1bd6ffeb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš tu fotku nějakou sraženou? Mě ten Saturn přijde krátkej a tlustej. Vzhledem k tomu, že na stejnou raketu přímo teď koukám... Ale jinak super zátiší. Já furt doufám, že mi ty Moony taky klapnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam to taky jde. Naštěstí zatím nemám tu manželku :-) mi třeba bylo úplně líto Kida jak mu žena zakázala pověsit ten plakát anniversary 60th speedmaster...

Tady už bez fólii s modelem saturnu V :-)

Tomu fakt už jen chybí nějaký ty Speedmastery ;-) Upraveno uživatelem madmaxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to nedalo a napsal jsem mu na ten inzerát, a potvrzeno...jsou to podpisy autopenem. Má prý i rukou podepsané ale už za 20 tis. ;-)

Takže tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky musím pochlubit, koukal jsem na inzeráty Moonů různě tenhle byl klasika foceno za tmy s bleskem cifr professional bez AML a ručičky docela pěkná žlutá, font Speedmaster exekuce z 80s a luneta taky z 80s, no to by mohlo být zajímávé, další fotka rozmazané dýnko.. počkat na dýnku není certifikace pro lety a vypadá jako preMoonové, další fotka hodně rozostřená na korunku s tlačítky, tak třeba když půjdou za pár kaček bych koupil...počkat kde je ochrana korunky?

uu9pmDP.gif

Koukám na předchozí fotky a opravdu je to straight lug pouzdro, koukám na cifr rehaut je černý takže by to měly být 105.003? No ale cifr je professional a bez AML, všechno vypadá že někdy v 80tých letech byly na servisu a v rámci toho se vyměnil cifr/ručky/luneta ale co když je někdo vytopil a prdnul tak v 80kách 861ku? Píši prodejci jestli nemá fotku strojku, omlouvá se že není fachman a že to neotevře ale že posledních 30 let byly v trezoru..říkám si že to odpovídá hypotéze o servisu před hybernací, ale jo zkusím to třeba to dopadne.

giphy.gif

 

Hodinky koupeny a já v práci čekám až napíše přítelkyně že došly, posílá fotky vypadá to dobře chrono startuje nuluje, z videa to vypadá že je to 18 000 beat strojek, posílá fotky strojku, super je to fakt 321 wow se mi oddechlo, miláčku můžeš mi poslat fotku dýnka ze vnitř?

QrWdgN4.jpg

 

859.gif

Kontroluji rozmezí S/N pro referenci, sedí, a po zbytek dne se mi jen klepou ruce.

 

 

Občas to prostě vyjde a občas ne, tentorkát vše dopadlo ještě lépe než jsem čekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam to taky jde. Naštěstí zatím nemám tu manželku :-) mi třeba bylo úplně líto Kida jak mu žena zakázala pověsit ten plakát anniversary 60th speedmaster...

Tady už bez fólii s modelem saturnu V :-)

4fedc4a853c71bdbf21984fa1bd6ffeb.jpg

t

Jezis, tohle je tak krasny!! Ale mit to nad posteli v loznici, tak spim asi pravidelne v obyvaku:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

t

Jezis, tohle je tak krasny!! Ale mit to nad posteli v loznici, tak spim asi pravidelne v obyvaku:-))

Podle mě bys měl doma ukázat, kdo je tam pánem a doufat, že Tě nebudou z gauče bolet záda :-p

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...