Přejít na obsah

World of Speedmaster Moonwatch


Jarett

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj kolegové, mám prosbu - kvůli tomu co se děje kolem Primu se urychlil průběh mého chronobundusu a dozrálo rozhodnutí, že část sbírky Primek prodám a koupím jedny Omegy a s největší pravděpodobností to budou právě Moonwatche. Projíždím chrono24, ebay, zdejší prodeje a mám pocit, že jsou teď hodně hodně žádané. Kde jste pořídili ty Vaše? Vypadá to, že je tu teď má každý druhý, jako základní stavební kámen dobré hodinkové sbírky :-D

 

Také jsem teď mluvil s jedním chronokolegou a ten říkal, že už i Omega šetří a materiál ze kterého dělají aktuální model Moonů není až tak kvalitní, jaký se používal před 10-20 lety. Co myslíte, je to pravda? Zasáhlo toto už i do tak ikonického modelu, jako jsou Moony? 

 

Mohl by mi někdo - klidně do SZ napsat jak se teď pohybují nové na krámě? Předpokládám, že nové se dají koupit už jen safír a ocelové dýnko s popisem, nebo se pletu?

 

Omlouvám se, hledal jsem nějaké vlákno - na rady s nákupem, ale nenašel jsem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......

 

Mohl by mi někdo - klidně do SZ napsat jak se teď pohybují nové na krámě? Předpokládám, že nové se dají koupit už jen safír a ocelové dýnko s popisem, nebo se pletu?

 

Omlouvám se, hledal jsem nějaké vlákno - na rady s nákupem, ale nenašel jsem...

 

Ahoj, já jsem pro Moony byl v únoru Teplicích. Doporučená cena je 124K za 311.30.42.30.01.005 = Haselit, plné dýnko na tahu. Cenu kterou mi p. Provazník nabídl mě mile překvapila, případně SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šizení materiálů bych tipoval na hoax. Nechtěl ti náhodou kolega něco prodat :-D? Je to tak měsíc zpátky, co jsem bral (už po několikáté) Moony z Německa přes CH24. Pokaždé od stejného prodejce a vždy bez problémů. Cena lehce nad 90k. Myslím že cokoliv do kila je dobrej kauf. A hesalitky se samosebou prodávají dál :-).

 

...Také jsem teď mluvil s jedním chronokolegou a ten říkal, že už i Omega šetří a materiál ze kterého dělají aktuální model Moonů není až tak kvalitní, jaký se používal před 10-20 lety. Co myslíte, je to pravda? Zasáhlo toto už i do tak ikonického modelu, jako jsou Moony?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc, za informace! Je to mazec - jeste tak rok dozadu bych si nepomyslel, ze dam za hodinky kdy takovou castku, ale ted je to blizko a asi to klapne ;-) No jo no 37 je jen jednou za zivot :-D K cemu 50ks Primek, kdyz za to lze poridit jedny Moony...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem kupoval u provaznika (Chomutov)cena byla super, ale myslím, ze cenu člověk vyjedna i v Praze u Ad , je to záležitost právě toho jednání je to jak ve filmu :) Líná huba holé neštěstí :) Btw já je kupoval v září 2018 a upřímně si myslím, že přijde novej kalibr ten který je teď v té LE 3861.

Btw

To mi založilo v hlave solidní chronobundus , protože to je přesně to co potřebuji, magneticky odolný hodinky , řeči o tom, že to není původní kalibr Nasa certified což 1861 stejně není jdou nějak mimo mě .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...řeči o tom, že to není původní kalibr Nasa certified což 1861 stejně není jdou nějak mimo mě .

 

Jen pro úplnost...Současná Moonwatch reference má stále platnou certifikaci NASA pro EVA a prokazatelně byla ve vesmíru.

viz: https://www.hodinkee.com/articles/actual-pictures-actually-showing-the-speedmaster-professional-actually-being-used-for-eva-today-well

 

Je pravděpodobné, že i případná nová reference s novým kalibrem bude tu certifikaci mít. To ale nic nemění na faktu, že i současné Moony jsou vesmírný hodinky. Pak je otázkou do diskuze, nakolik se cal. 3861 liší od současného vesmírného strojku a nakolik se liší od cal.321 tedy jediného měsíčního kalibru :-).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...