Přejít na obsah

World of Speedmaster Moonwatch


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vážený pane Xxx,

 

 

díky za dotaz, oficiálně přijde do CZ 1 kus a ten je už bohžel dávno prodaný.

 

Limitka jako taková je kompletně vyprodána už od ledna tohoto roku...

 

Stejne tak ještě veřejnosti nepředstavená výroční limitka Jamese Bonda. Také je už kompletně pryč.

 

Mrzí mě, že pro Vás nemám lepší zprávy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážený pane Xxx,

díky za dotaz, oficiálně přijde do CZ 1 kus a ten je už bohžel dávno prodaný.

Limitka jako taková je kompletně vyprodána už od ledna tohoto roku...

Stejne tak ještě veřejnosti nepředstavená výroční limitka Jamese Bonda. Také je už kompletně pryč.

Mrzí mě, že pro Vás nemám lepší zprávy.

Ano, dostal som spravu v tomto zneni. Slovensko/Cesko nech nerata okrem toho jedneho kusu uz s nicim. A to co je za picovinu ze limitka je kompletne vyprodana od ledna.. ako moze byt vyprodana? Pre koho? Ked o nej oficialne nikto nevedel? Co tu mame tuzexovy podpultovy predaj?? Co im uz nacisto jebe kazdemu ? Upraveno uživatelem tedwine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi me to prijde jako nedorozumeni... me netvrdte, ze "limitka" o skoro 7000 kusech uz je vyprodana a do CR e dostane 1 kus... bych se nedivil, kdyby mysleli ty fullgold, nebo ty s cal 321...
ad limitka Bondovek, vo tom fakt netusim vo co go a myslim ze ne netu jsou tyhle zpravy driv nez je maji AD, minimalne stejne rychle....vy jste nekde na neco narazili?
Me to prijde jako blbost, pred rokem udelali ty Commandres watch bondovky, nemysleli totok?

Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mam pocit ze to bude trochu jinak, ale psal sem do londyna a take mi rekli, ze maj dostat par kousku a ze maj husty guidelines na tenhle model, do 24 hod vyzvednout nebo prevest love, tak asi na tom neco bude. Jako asi amerikanci to chtej pumpnout hlavne pro sebe zejo, prece jen je to jejich vyroci... jinak nevim. Presne 7tis kusu prece neni tak mala limitka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, proč ve všem vidíte jen kšeftaře. "Rezervoval" jsem si limitku Apollo 11 50th anniversary u Dušáka už před 13 měsíci a pravidelně je furt otravoval, protože mi bylo jasné, že na 50. výročí budou dělat něco super (a na Omegaforums už se to také řeší pár měsíců zpátky). Netušil jsem, jestli hodinky ukážou v březnu 2019, v květnu 2019 nebo až v srpnu 2019, ale bylo jasné, že s něčím v 2019 vyjít musí, tak jsem se včas hlásil u Dušáka o slovo. Před 2 měsíci mi z Dušáka psali, že už je mají v systému s referenčním číslem a cenou, ale bez obrázků. Svůj zájem, rezervaci, jsem jim potvrzoval.

 

Pokud se na mne opravdu dostane, tak bych je nerad někdy prodával (nikdy neříkej nikdy, že jo), protože mám celou sérii výročních limitek k Apollo 11. Považuji se za velkého fanouška Omegy a Speedmaster limitek, rozhodně nejsem šmelinář. Proto mne mrzí, když to tu hoši takhle zobecňujete a házíte všechny do jednoho koše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, proč ve všem vidíte jen kšeftaře. "Rezervoval" jsem si limitku Apollo 11 50th anniversary u Dušáka už před 13 měsíci a pravidelně je furt otravoval, protože mi bylo jasné, že na 50. výročí budou dělat něco super (a na Omegaforums už se to také řeší pár měsíců zpátky). Netušil jsem, jestli hodinky ukážou v březnu 2019, v květnu 2019 nebo až v srpnu 2019, ale bylo jasné, že s něčím v 2019 vyjít musí, tak jsem se včas hlásil u Dušáka o slovo. Před 2 měsíci mi z Dušáka psali, že už je mají v systému s referenčním číslem a cenou, ale bez obrázků. Svůj zájem, rezervaci, jsem jim potvrzoval.

 

Pokud se na mne opravdu dostane, tak bych je nerad někdy prodával (nikdy neříkej nikdy, že jo), protože mám celou sérii výročních limitek k Apollo 11. Považuji se za velkého fanouška Omegy a Speedmaster limitek, rozhodně nejsem šmelinář. Proto mne mrzí, když to tu hoši takhle zobecňujete a házíte všechny do jednoho koše.

Souhlas. Obecně mi to vadí, nějak to v sobě máme. Hledáme na co si postěžovat a koho za vším "najít". Člověk by měl trochu převzít odpovědnost za své rozhodnutí. Ostatně ten "překupník" na to musí taky myslet a na volném trhu je to běžná věc. Místo toho abych si řekl, ok to jsem prošvihl jsem debil příjde: zasraní šmelináři, zasraná omega...  :lol2:  můj oblíbený raper Kato to celkem hezky vystihl: 

 

"Kdekdo pořád fňuká, co mu to ten svět dělá

Zhruba to, co dělá von pro svět

Moc toho nebude, z netu nebo v hospě

A přitom by pro začátek stačilo dospět"

 

Takže jsem debil a nezašel jsem k AD, byť jsem nad tím přemýšlel. Tenhle kus je parádní a pokud se objeví za aspoň trochu rozumnou cenu vůči retail, tak do něj půjdu ;) Jo a Tvá sbírka je parádní, v dobrém hlavně závidím ty silver snoopy. Ten příběh je pro mě největší dobrodružství moderní doby. Mimochodem když se bavím s lidmi co byli v Kennedy space center, tak většina říká, že je to zase až tak nebavilo. Já bych tam mohl chodit 1x týdně. Například stát vedle saturnu V je fakt zážitek :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...