Přejít na obsah

Fotka

Hamilton, Zenith, Buler

Hamilton Zenith Buler pan europ astromaster chrono

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 Martin JJJ

Martin JJJ

Závislák

• Member_50
  • 539 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Morava
  • Fanoušek značky:Sport, letadla, hodinky...

Publikováno 11.prosinec.2017 - 17:18

Za mlčícího člena fóra nabízím k prodeji následující kousky. Tímto na sebe beru odpovědnost při jednání se zájemci. Pokud by byly nějaké dotazy, tak prosím na mě do SZ. Díky.

Hamiltony Pan Europ chrono, kupované zde na fóru jako prakticky nové. Kompletní balení s nevyplněnou kartou, jsou cca rok a půl staré. Nedávno po seřízení a tlakové zkoušce u Valise. Parádní rezerva 60 hodin, krátké nožky, takže dobře nositelné i na menší ruce (můj případ). Na hodinkách je nasazený Hirsch Grand Duke + samozřejmě dodám i originální (nenošený) řemen. Co se stavu týče, za zmínku stojí menší škrábanec na lunetě u 20 (viz. foto), nicméně v reálu to nijak neruší a nejde tak vidět jako na nasvětlené fotce. Cena 20.000,- Kč včetně pošty.

Vintage ladičky Zenith XL Tronic, cal 50. Model 75 – 77. Kalibr 50 (Esa 9162). Původ také zde na fóru. Originální signovaný strojek. Po citlivé renovaci u Valise. Ciferník byl chycený – má nový, vydařený potisk z UK. Všiml jsem si, že občas nepřeskočí datum, neřešil jsem. Prodám  za kolik jsem koupil a dal za renovaci: 16.000,- včetně pošty.

Buler Astromaster v pěkném originál stavu, po přeleštění sklíčka. Co se týče střev, tak bez záruky – běží, fungují, ale přesnost žádné terno a rezerva neslavná (nicméně přes noc vydrží). Neřešil jsem, nosil jsem je sporadicky. Jsou teď na neorigo tahu, originál přiložím. Včetně dílků co mám (k originálnímu mám jen jeden).  Cena 2.500,- Kč včetně pošty.

Osobka možná v Olomouci a okolí. K prodeji nabídnuto z důvodu sbírání střeliva 

Přiložený soubor (y)

#2 Martin JJJ

Martin JJJ

Závislák

• Member_50
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 15.prosinec.2017 - 21:23

Hamiltony = prodány, Zenith = 15.000Kč, Buler = 2.400Kč 

#3 Martin JJJ

Martin JJJ

Závislák

• Member_50
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 19.prosinec.2017 - 19:45

Bulery prodány, Zenith = 14.500Kč (pošta v ceně)

#4 Martin JJJ

Martin JJJ

Závislák

• Member_50
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 26.prosinec.2017 - 21:04

Zenith = 14.000Kč (pošta v ceně, případné cenové návrhy do SZ, třeba se domluvíme když jsou ty svátky....)

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Hamilton, Zenith, Buler, pan europ, astromaster, chrono