Přejít na obsah

Fotka
* * * * - 13 Hlasů

Motorkáři

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8503 odpovědí na toto téma

#7801 jencekgs

jencekgs

Závislák

• Member_50
  • 952 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Sinn, BMW motorrad

Publikováno 8.duben.2019 - 14:35

Ja mam placku a ta my zvysi odpor v heftu tak, ze vydrzi tak 10s v pozici. To mi celkem staci na vytrepani ruky.

Ať je slunce, déšť či mráz,

se Sinny jde všechno snáz.

#7802 boban

boban

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 438 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Omega a Seiko. Modrý SMPC a SKX009J2.

Publikováno 8.duben.2019 - 17:34

boban, ja jsem spokojenej. Na asfaltu pohoda, v terenu dobry, pokud je sucho. Na cestovani idealni kompromis a libej se me. Na prekonovany masine co kupujes moc dlouho nevydrezej :), tak az je ojedes bych dal neco silnicniho, pro Tvoje potreby jezdeni.

Diky chlape

#7803 mAra_

mAra_

Ou je

• Member_50
  • 2 382 příspěvků(y)
  • Bydlí:Liberec

Publikováno 8.duben.2019 - 18:23

Dneska jsem byl na brzdě (modrá hodnoty před, červená po) a garančce. Motorka převezena od našich že Zlína do Liberce, sezóna zahájena.

Přiložený soubor (y)

#7804 Liqid

Liqid

"Závislák"

• Member_50
  • 7 207 příspěvků(y)
  • Bydlí:Na cestě
  • Fanoušek značky:Ω ♛

Publikováno 8.duben.2019 - 18:54

A zastávka byla koukám v Turnově u Benziny :) po rekonstrukci to tam prokouklo.

#7805 mAra_

mAra_

Ou je

• Member_50
  • 2 382 příspěvků(y)
  • Bydlí:Liberec

Publikováno 9.duben.2019 - 05:40

Je to tak :-)

#7806 Roland Sands

Roland Sands

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jižní Morava
  • Fanoušek značky:Alpina

Publikováno 14.duben.2019 - 10:01

Jízd veřejnosti na Mas.okruhu se lze zúčastnit na běžném motocyklu s přidělenou poznávací značkou.

Nějak tomu nerozumín... a závodní moto bez spz mají jezdit kde? Paní ředitelka tomu dává na prde! :frusty:

https://www.automoto...y-verejnosti-2/

#7807 Pavelpu27

Pavelpu27

Megazávislák

• Member_50
  • 2 097 příspěvků(y)
  • Bydlí:Wild West
  • Fanoušek značky:B 26

Publikováno 14.duben.2019 - 10:17

Jízd veřejnosti na Mas.okruhu se lze zúčastnit na běžném motocyklu s přidělenou poznávací značkou.

Nějak tomu nerozumín... a závodní moto bez spz mají jezdit kde? Paní ředitelka tomu dává na prde! :frusty:
https://www.automoto...y-verejnosti-2/

A jsi si jistý, že to znamená, z že se jich lze zúčastnit JEN na moto s RZ?

#7808 Xenomorfus

Xenomorfus

Linguafoeda acheronsis

• Member_50
  • 3 075 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Traser, G-Shock, Amfibija, Seiko, Deep Blue, Aragon

Publikováno 14.duben.2019 - 10:44

Mnoho zavodnich motocyklu (nebo automobilu) ma registracni znacku (zavodni - zelena na bilem podkladu s "R"). ;-).

Zde je to ale asi opravdu mysleno tak, ze jizdy pouze pro vozidla odpovidajici stavu platne legislative o provozu na pozemnich komunikacich.  :frusty:

Traser P6600 Type 6 MIL-G "Sapphire",  Crepas Cayman 3000,  Deep Blue Pro Aqua Diver, 

Vostok Amfibija (zase),  Seiko Prospex SNE421, Casio GWN-1000B-1BER "Gulfmaster", Casio GW-9400-1ER "Rangeman", 

Casio DW-290-1, Casio G-7900A-4ER, Casio GW-9100-1ER "Gulfman", Casio DB-34H, Casio GX-56, Casio G-9000-1VER "Mudman",

Seiko 6138-8020 "Panda", Temporis - Chronographe Suisse - 60. léta, Prim (hromada), HMT, 

Aragon Enforcer T100 68 tubesSeiko Monster "Orange" (třikrát),  Aragon Divemaster T100, Alpina Seastrong Diver 300,

Deep Blue Daynight Blue T100,  Deep Blue Sun Diver II.Vratislavia Heritage Chrono, Wenger Sea Force,

Seiko "Mt. Fuji", Seiko 7002Seiko SKZ -207 "Atlas"Seiko Monster "Drakula"

#7809 Roland Sands

Roland Sands

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)

Publikováno 14.duben.2019 - 10:56

Kolega z práce měl objednáno, zaplaceno a teď v týdnu mu vraceli peníze protože má závodní gsxr bez tp. Na seriové moto si na okruhu nezajezdíš a na závodní na okruh nemužeš :sad01_anim:. Přitom stačilo volné jízdy rozdělit podle časů nebo na 2 skupiny.

#7810 Americkej

Americkej

Jak kdy

• Member_50
  • 2 032 příspěvků(y)
  • Bydlí:u Písku

Publikováno 14.duben.2019 - 11:17

Kluci, já to docela i chápu a extra problém v tom nevidím. Prostě "volný" budou jen pro asfaltomrdaly. A střelci s okruhovkama budou jezdit s agenturama rozdělený do skupin. Jsou jich mraky, tak žádnou hysterii. Jezdíval jsem oboje a volný bez dělení skupin byly vždycky víc o hubu. Agentury nejsou o moc dražší, navíc nabízej vyšší servis. Počítám, že kluk co si ladí okruhovku, ví co dělá.

Přiložený soubor (y)

#7811 Roland Sands

Roland Sands

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)

Publikováno 14.duben.2019 - 12:27

Kluci, já to docela i chápu a extra problém v tom nevidím. Prostě "volný" budou jen pro asfaltomrdaly. A střelci s okruhovkama budou jezdit s agenturama rozdělený do skupin. Jsou jich mraky, tak žádnou hysterii. Jezdíval jsem oboje a volný bez dělení skupin byly vždycky víc o hubu. Agentury nejsou o moc dražší, navíc nabízej vyšší servis. Počítám, že kluk co si ladí okruhovku, ví co dělá.

Volný jizdy na začátku sezóny se využívaly k rozježdění po zimě a doladění moto. Nyní o tuto možnost přišli.

Volný byly o hubu, naposledy jsem tam viděl chlapíka na GSu jak se na cílovce kochá okolím :eek: . Nevím mě by asi nenapadlo s takovou motorkou vyrazit na okruh. Když se pak potkají takto rozdílní jezdci je problém. Na jednu stranu to chápu ale myslím si že to šlo vyřešit lépe.

#7812 Americkej

Americkej

Jak kdy

• Member_50
  • 2 032 příspěvků(y)
  • Bydlí:u Písku

Publikováno 14.duben.2019 - 13:00

Znám kluka na GS, kterej spráší dost okruhářú. A na špalkách, fakt strašnej vocas. Problém nebejvá v rozdílnejch jezdcích, ale v přemotivovanejch pitomcích. Lepší pilot si mě dá venkem, ani o něm nevím. Píčus se narve vnitřkem, pak se nevejde a stojí nás to oba bajk. A to držím zásadu jedný stopy navíc, v apexu i na výjezdu.

#7813 Roland Sands

Roland Sands

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)

Publikováno 16.duben.2019 - 09:27

Tak se včera byly kolegové mrknout na ty volné jízdy s SPZ, 4 jezdci na celý okruh :D. Pak může brečet že nejsou love na GP.

#7814 TLD

TLD

Megazávislák

• Member_50
  • 3 339 příspěvků(y)
  • Bydlí:Vysocina
  • Fanoušek značky:Auto,moto,MTB,foto,
    sport

Publikováno 17.duben.2019 - 11:48

... tak jsem doma. Fajn dopoledne, rano byla kosa jako prase a namraza :)

Přiložený soubor (y)

#7815 M3maniac

M3maniac

Megazávislák

• Member_50
  • 4 373 příspěvků(y)

Publikováno 17.duben.2019 - 12:31

Nádherné fotky, já jsem si splnil dětskej sen. Prase jsem měl jako oblíbenou hračku na setrvačník :-)

Přiložený soubor (y)

#7816 Jochne

Jochne

Učedník

• Member_50
  • 158 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 17.duben.2019 - 12:41

to TLD: asi budeš potřebovat novou zadní koukám :D ty TKC80 mizej před očima, pokud jezdíš větší podíl na silnici.

#7817 TLD

TLD

Megazávislák

• Member_50
  • 3 339 příspěvků(y)
  • Bydlí:Vysocina
  • Fanoušek značky:Auto,moto,MTB,foto,
    sport

Publikováno 17.duben.2019 - 14:24

M3maniac, prase uzasny. Kdyz jsem jako malej kluk jezdil k babicce na vesnici, mel to listonos a protoze nase chalupa byla jedna z prvnich, tak ho u nas parkoval. Vzdycky jsem mu po tom lezli :) Akorat ty barvy mel uplne vyblity. Ty mas krasny.

Jochne, jj, chci je dolitat uplne, v cervnu jedu na delsi dobu, tak to prezuju. A zase na TKC, vozil jsem je i na stare kachne a na scrambleru a vyhovuje. Silnicim se snazim co to jde vyhejbat, nebo volim ty nejvic rozbite, ale bez nich to bohuzel nejde :). Ta guma super drzi, v terenu je hodne slusna, kdyz neni mokro. Na triplovi me pneu vydrzela jeste min, takze jsem vlastne spokojenej :)

#7818 cali

cali

Megazávislák

• Member_50
  • 4 527 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Cyklisto, veď kolo

Publikováno 17.duben.2019 - 15:16

Nádherné fotky, já jsem si splnil dětskej sen. Prase jsem měl jako oblíbenou hračku na setrvačník :-)

Parada, ja uz dlhsie planujem nieco podobne s pinckom 05 ale zatial som sa neodhodlal.

#7819 M3maniac

M3maniac

Megazávislák

• Member_50
  • 4 373 příspěvků(y)

Publikováno 17.duben.2019 - 17:01

TLD i cali díky, jinak s tou 05 moc nečekej, v top stavu uz chcou 60k. A barvy jsem chtel jen dvě, buď takovou pěknou zelenou ( jako byla hračka ) nebo tuto modrou a povedlo se.

#7820 cali

cali

Megazávislák

• Member_50
  • 4 527 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Cyklisto, veď kolo

Publikováno 17.duben.2019 - 17:06

No ja jeden exemplar uz v kolni mam a za 60 by mohla byt slusna renovacia, ci?