Přejít na obsah

Fotka
* * * * - 13 Hlasů

Motorkáři

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8503 odpovědí na toto téma

#8501 Dave123

Dave123

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 51 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Kousek od Prahy

Publikováno Včera, 12:02

Brácha se teď zrovna do pařeza bude pouštět. Motor už má udělanej, tuším 5t za to dával. Nicméně on s tím má celkem zkušenosti, dal dokupy už několik prasat, takže ví co a jak. Já bych byl úplně v pytli.

Já bych taky spoustu věcí outsourcoval :lol2:

DUM SPIRO SPERO

PASIVNÍ REZISTENCE

#8502 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 4 085 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno Včera, 16:30

Tvl tak z tohodle je mi celkem mdlo: https://www.idnes.cz...adec-zpravy_tuu

#8503 Zmizík

Zmizík

Princ Chronoslav

• Member_50
  • 6 340 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno Včera, 16:46

Tvl tak z tohodle je mi celkem mdlo: https://www.idnes.cz...adec-zpravy_tuu

Já měl nevlastního dědu - viděl, slyšel, chodil a když mu vylítly zuby, tak je eště deset čísel vod huby uměl jazykem chytit jak ještěrka. Ale když mu táhlo na devadesát a jel někam felícií, už se ztratil. Tipuju to na podobnej případ.

Tento příspěvek byl upraven od Zmizík: Včera, 16:47

Milisi, Roman I. vás rekomandoval jako ohromného pitomce a myslím, že se nemýlil.

#8504 Xenomorfus

Xenomorfus

Linguafoeda acheronsis

• Member_50
  • 3 072 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Traser, G-Shock, Amfibija, Seiko, Deep Blue, Aragon

Publikováno Včera, 16:52

Presne! Pan, se kterym bydli moje babka je v podstate hluchy, hlavou uz neotoci, moc toho nevidi a nerozezna vlastni cleny rodiny, sotva leze a do auta se souka 10 minut. Reakce ma asi jako zelva na Neurolu. Dopravni znacky jsou pro nej jen barevne veci v okoli. Je mu 89. Ale jeho doktorka je podobna fosilie, takze potvrzeni o tom, ze je schopen ridit mu v pohode da. Cili jezdi mezi nami...

Edit: a ze je po mrtvici a bryle na xycht v aute neda, to uz je jen jako bonus.

Tento příspěvek byl upraven od Xenomorfus: Včera, 16:54

Traser P6600 Type 6 MIL-G "Sapphire",  Crepas Cayman 3000,  Deep Blue Pro Aqua Diver, 

Vostok Amfibija (zase),  Seiko Prospex SNE421, Casio GWN-1000B-1BER "Gulfmaster", Casio GW-9400-1ER "Rangeman", 

Casio DW-290-1, Casio G-7900A-4ER, Casio GW-9100-1ER "Gulfman", Casio DB-34H, Casio GX-56, Casio G-9000-1VER "Mudman",

Seiko 6138-8020 "Panda", Temporis - Chronographe Suisse - 60. léta, Prim (hromada), HMT, 

Aragon Enforcer T100 68 tubesSeiko Monster "Orange" (třikrát),  Aragon Divemaster T100, Alpina Seastrong Diver 300,

Deep Blue Daynight Blue T100,  Deep Blue Sun Diver II.Vratislavia Heritage Chrono, Wenger Sea Force,

Seiko "Mt. Fuji", Seiko 7002Seiko SKZ -207 "Atlas"Seiko Monster "Drakula"