Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

To je Český Štemberk?

 

Jo, byla to pecka. Vzal jsem to ještě přes Gdaňsk. Tam mě po dvou dnech došlo, že do Ruska je to blíž než domů, že mi dochází prachy a tabák (ten hlavně). Tabák jsem nakonec sehnal a pomalu to stočil k domovu. Vzal jsem to ještě přes Wroclaw a po více jak týdnu v pořádku dojel tam, odkud jsem vyjel.

 

Bylo to super a jsem zvědavej, co mě napadne příští rok...

 

Pár fotek pro inspiraci.

 

1a080de9f3f6fafb1446ea9dfb7a8de4.jpg

 

nazov tej krcmy nema chybu. tusil si o co tam islo? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a z coho si to pochopil? z toho obrazku na ktorom je slnecnik s napisom? :)

 

pytal som sa preto, ze keby som napr. ja tak nazval krcmu, asi by som to urobil v absurdnom style - menu v cestine s poprehadzovanymi stranami, ja neviem sprava dolava, na toaletach opacne kohutiky, klucka dveri pri pantoch alebo hore nohami, krive zrkadla, atd tak som bol zvedavy no a salamunsky som sa spytal, umerne menu krcmy. + ma pozitivne prekvapilo, ze tu aj po tych dlhych rokoch niekto uprimne predpoklada, ze nieco neviem :-D

 

inac do polska ma zena marne hnala uz druhe leto, tak to vyzera, ze buduci rok predsa len pojdeme. zopar miestnych cestovatelov ma dost navnadilo.

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomuhle nemůžu říkat motorka, ale asi jsem na Rodosu jediný, kdo má na palici helmu...

 

Rodos.jpg

A děláš dobře, já bez helmy ani metr a když vidím jak po těch ostrovech lítají nahoře bez, tak jsem s toho vždycky úplně hotovej.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdil jste někdo Yamahu XSR 900? Je to takové dobré jak se říká?

Je to přesně tak, lepší, než jsem čekal a čekal jsem dost. Měl jsem jí na svezení celej den (cca 300km) a bylo to moc fajn, taková šikovná, akorát do ruky. Jen je potřeba počítat s tím, že je to malá (nikoliv slabá:)) motorka bez kapoty, takže asi nebude pro extrémně velký lidi s alergií na vítr:). Ale to je vidět i z fotek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...