Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Díky za tip, ale chtěl bych fakt nahace.

Abych osvětlil, proč nechci ctyrbuch: na čem jsem jel, tak jsem si připadal jako na zehlicce. Té motorce bylo úplně jedno, jestli tam je dvojka nebo pětka, prostě to jelo pořád stejně a pořád hladce. Kdybych to udelal na monsteru tak me ta motorka vyklepe ze sedla, takže když jsem pak předeslal zpátky na monstra tak přesto, že měl o třetinu menší výkon, bylo to zábavnější. Nepotřebuju jezdit 200 po zadním, ale chci tu motorku řídit, což monster mi ten pocit dává. Čili asi chci spíš "chuligána" což byl i důvod proč jsem se díval na tripla. No možná ho omrknu ještě na živo, jestli se to zlomí. Nebo super vypadá třeba ještě F800r což by mohl být i fajn stroj/test před přestupem na male gsko :-D

Díky za tip, ale chtěl bych fakt nahace.

Abych osvětlil, proč nechci ctyrbuch: na čem jsem jel, tak jsem si připadal jako na zehlicce. Té motorce bylo úplně jedno, jestli tam je dvojka nebo pětka, prostě to jelo pořád stejně a pořád hladce. Kdybych to udelal na monsteru tak me ta motorka vyklepe ze sedla, takže když jsem pak předeslal zpátky na monstra tak přesto, že měl o třetinu menší výkon, bylo to zábavnější. Nepotřebuju jezdit 200 po zadním, ale chci tu motorku řídit, což monster mi ten pocit dává. Čili asi chci spíš "chuligána" což byl i důvod proč jsem se díval na tripla. No možná ho omrknu ještě na živo, jestli se to zlomí. Nebo super vypadá třeba ještě F800r což by mohl být i fajn stroj/test před přestupem na male gsko :-D

F 800 R je fajn motorka, ale spis pro zacatecnika nebo pro někoho, kdo na tom 20 let neseděl a znovu začíná, co byl muj případ. Motor dvouvál, Rotax, hovno to žere a jede super, vodí se jak kolo. Ideál do města a za město. Na dálnici trochu voser, prislo mi, ze se neda jet moc rychle, horší stabilita, hlavně kdyz foukalo z boku. Je dost lehká, tak asi tim. Pak slabý vidle, jako ze fakt slabý, staci středně velkej vymol a jdou na doraz. Pro zacatecnika nebo pro holku super. Kupoval jsm ji jako novou, po třech letech ji prodal, protoze jsem chtel plnotucnej boxer, kterej ti tímto vřele doporucuju. Mam starou 1100 R, bezva motorka, bez poruch, jede jak z praku. 1150 R pojede jste lip. Pro me ale vypada subjektivně hůř nez ta stará jedenáctka Gertruda. S ohledem na tvuj budget ti jeste zbyde na novou helmu. Zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip, ale chtěl bych fakt nahace.

 

Abych osvětlil, proč nechci ctyrbuch: na čem jsem jel, tak jsem si připadal jako na zehlicce. Té motorce bylo úplně jedno, jestli tam je dvojka nebo pětka, prostě to jelo pořád stejně a pořád hladce. Kdybych to udelal na monsteru tak me ta motorka vyklepe ze sedla, takže když jsem pak předeslal zpátky na monstra tak přesto, že měl o třetinu menší výkon, bylo to zábavnější. Nepotřebuju jezdit 200 po zadním, ale chci tu motorku řídit, což monster mi ten pocit dává. Čili asi chci spíš "chuligána" což byl i důvod proč jsem se díval na tripla. No možná ho omrknu ještě na živo, jestli se to zlomí. Nebo super vypadá třeba ještě F800r což by mohl být i fajn stroj/test před přestupem na male gsko :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus myslím že radost a úsměv od ucha k uchu ti udělá Triumph a nebál bych se ani Streeta. Ja se na něm svezl a už jsem prodával své gsxr 1000:).Koupil jsem 765 r a jsem úplně nadšenej. Kamarád má 675 r myslím rok 2010 a je to taky skvely svezení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych měl dotaz k laufům na HD. Když jsem nahodil origo tlumiče, tak jsem si všiml, že mají uvnitř jiný průměr. Víte někdo jak to má být namontované? jestli s ten s větším průměrem na zadní válec, nebo jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau kucí, zkusím to i tady. Sháním šroubek do ovladačů na řidítkách na Haryka. V krámech jsem nepochodil. Je tam závit UNC, rozměr by to měl být UNC 10, 1/2, takže snad necelých 5 mm průměr, a cca 12 mm délka. Půlkulatá hlava, buď torx, nebo inbus. Nejlépe černý. Nemáte někdo, ideálně Liberec, nebo Praha? Případně kde se to dá sehnat..?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud tam mas misto kolem, muzes to prevrtat a dat tam metrickou Helicoil vlozku. Tim zustanes na stejnem "prumeru" sroubu (plus minus autobus) s metrickym stoupanim a je to. 

A kdyz se divam do tabulky, tak z te M6-ky by to asi slo. V praci mame vsecky zavitniky, takze bych to asi udelat mohl, ale ze by se mi 2x chtelo :-D. Ale kdyz nebude zbyti, udelam Ti to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud tam mas misto kolem, muzes to prevrtat a dat tam metrickou Helicoil vlozku. Tim zustanes na stejnem "prumeru" sroubu (plus minus autobus) s metrickym stoupanim a je to. 

A kdyz se divam do tabulky, tak z te M6-ky by to asi slo. V praci mame vsecky zavitniky, takze bych to asi udelat mohl, ale ze by se mi 2x chtelo :-D. Ale kdyz nebude zbyti, udelam Ti to.

Díky, zatím se mi ozvali dva kámoši z automotive, že pohledaj ve skladech. Ještě jsem pro sichr něco objednal z chiny, ale tam si jistej nejsem. Do sezóny ještě daleko a i bez toho šroubu se s tím dá jezdit, ale kinklá se mi to tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau kucí, zkusím to i tady. Sháním šroubek do ovladačů na řidítkách na Haryka. V krámech jsem nepochodil. Je tam závit UNC, rozměr by to měl být UNC 10, 1/2, takže snad necelých 5 mm průměr, a cca 12 mm délka. Půlkulatá hlava, buď torx, nebo inbus. Nejlépe černý. Nemáte někdo, ideálně Liberec, nebo Praha? Případně kde se to dá sehnat..?

Díky

Nechce se mi hledat ve vlákně, jaký máš H-D. Je to něco z tohohle? Protože tunit mašinu metrickým závitem mi přijde dost prasárna. Určitě to půjde objednat v HD. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce se mi hledat ve vlákně, jaký máš H-D. Je to něco z tohohle? Protože tunit mašinu metrickým závitem mi přijde dost prasárna. Určitě to půjde objednat v HD. 

Měla by to být ta čtyřka, už mi kluci něco sehnali a pro sichr jsem něco objednal z číny. Snad něco z toho bude pasovat.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...