Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Jsem si dneska na mezinárodním shopu HD vybral takové fakt pěkné zrcátka. Tak dneska se objednávám na garancku v Hradci a že si je rovnou u nich objednám. Nemají Ecko, a objednal to ani neumí... Se trefim. Si to snad v červnu až pojedu přes US koupím tam...

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jsem si dneska na mezinárodním shopu HD vybral takové fakt pěkné zrcátka. Tak dneska se objednávám na garancku v Hradci a že si je rovnou u nich objednám. Nemají Ecko, a objednal to ani neumí... Se trefim. Si to snad v červnu až pojedu přes US koupím tam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já koupil zrcátka na Triumph originál v prodejně a cmyslel jsem si jo tak stojí docela dost tak budou homologované a světe div se nejsou

 

Taky jsem tak koupil na Thruxtona 1200 nové oválné zrcátka a homologaci nemají :-). Ale věděl jsem do čeho jdu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nebude to asi homologovane,... ale podla mna proste len pre to ze sa to Indom neoplati vybavovat pre tych par kusov co by tu predali a nie pre to ze by to neslo. Ma to vstrekovanie a prd vykon takze emisie by to asi aj plnit mohlo, maximalne by tam museli dat nejkay masivejsi lauf s nadorom... a ABS to ma tiez.

 

Retrachtivy europan nema az taky problem si priplatit za Triumph.

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslim, jednak by to tu bolo minimalne za 100 a jednak je to len 30konova 300vka. Budget oriented jazdci siahnu po jetom japoncovi a nahanaci retrostylu si radsej priplatia za nejaku ozajstnu motorku napr za ten litrovy Triumph. nebojim sas ze to Indovia nemaju zratane... keby malo zmysel to sem vozit tak by to vozili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...