Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Cifra cca 1.5 mil. Ale vzhledem k "exkluzivitě" mi to nepříjde úplně přemrštěné. Spíše se bojím, že při schvalování narazí na spoustu byrokratů a může to do značné míry ovlivnit konečný vzhled a funkčnost motorky. Varianta s karburatorem by se mi líbila víc, snad jej nechají, alespoň jako "slepý" díl. Navíc vést "hotovou" směs z karbce takhle napřímo přes kompresor si taky neumím moc představit. (Trochu mi to příjde, že je to tady spíše pro celkovou "kompletnost" stavby před první prezentací). Přibude další elektro kolem brzd (nebo sem si nevšiml,ze by tam bylo ABS). Další otázka bude, jak se bude chovat motor při provozu, zda se neobjeví dětské chyby. U tohoto prototypu je vidět, ze to ještě v motorce neběželo. Řetězy pohonů jsou nádherné, otázka bude životnost a údržba a zda válečkové řetězy zůstanou...

Otázek vyvstává více, než odpovědí, ale klukům fandím a držím palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://pacholek.com/den-1-konec/?fbclid=IwAR3xMSZ1o3VkXZltHYAJm4CSulunwEcnuwTiG6j94Sl43y1XWx9bWbj9910

Blog účastníka nehody, motorkare, (popsaná v prvním článku) a jeho následné dny v nemocnici. Docela síla, ikdyz to píše formou vtípků. Oba zijou, ale vinou kokota se život obrátil o 180 stupňů s vyvrtkou. Jak říkám, síla.

Já jen aby to nezapadlo: ten blog má dopsaný až do dne, kdy byl propuštěn z nemocnice. Mezitím mu založili transparentní účet, kde nabíhají příspěvky na - mimo jiné - vysněnou bionickou protézu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě ježdění udělám doma i nějakou opravu, často se synem. Tady jeden boxer, se zadřenou klikou a ještě jsem dělal něco málo na převodovce. Takhle to dopadá, když se šetří s olejem. Včera jsem to složil, snad to bude fungovat. Ale mám z toho radost a dobrý pocit, tak snad ano.

post-24539-0-21116000-1568367636_thumb.jpg

post-24539-0-77825500-1568367644_thumb.jpg

post-24539-0-17069400-1568367661_thumb.jpg

post-24539-0-44066700-1568367671_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím nad sportovním autem. Ale když si Sednu na tlustou Bobinu, tak si říkám, jestli by to nebyly vyhozené peníze...

Tak já už to mám poladěný a prej to jede jak ďas. Ještě novou spojku a předělat předek a snad příští týden to bude doma. Snad se letos sklouznem ještě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizace stavu:

Řidičák jsem úspěšně udělal a už ho i mám. Stroj jsem taktéž zakoupil a z jeho výběru jsem nadšen. Na začátek je to asi jedna z nejlepších voleb. Včera jsem využil počasí a začal odkrajovat své první kilometry. Dnes jdu pokračovat. Sám jsem zvědavej, jestli časem budu mít choutky na něco jinýho. Dík všem.

post-2827-0-25158800-1569132776_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...