Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Kup si, co se ti líbí. Když se spleteš a motorka ti nesedne, vyměníš ji jako hodinky zase za nějakou jinou. Poradit v tomhle, je od lidí, kteří tebou dotazované motorky nikdy neměli, velmi těžké. Řekl bych nemožné. Pokud teda nenarazíš na rozumbradu, kterej rozumí úplně všemu.Těch tady na fóru pár je. Ale ty se přihlásí sami... :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem griso, líbí se ti, je to ital, to by mi stačilo v rozhodování. V autoškole jsem měl Horneta 600 a bandita nevím jakého, hornet byl mnohem příjemnější v přímém srovnání, ale zas je to autoškole, takže já tomu ve výsledku stejně hovno rozumím, najel jsem na nich prd. Každopádně na cvičáku nebe a dudy ve prospěch horneta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu, to jsem v podstate myslel tim rozhoupat se. Vyvoj ocekavam, takze to chce jen (znovu) zacit. Alespon vim, co od toho chci a na co to chci, tak jsem o trosku dal nez 'chci motorku'

 

A co od toho chceš? Ptám se protože porovnáváš dost rozdílné motorky. Jak objemem tak koncepcí. Jestli chceš motorku s charakterem tak ber Guzzinu. Jedno jakou. 

 

Sám jsem zvažoval  Sportku 1200 (která je myslím vynikající kompromis) a nakonec šel do Norge - asi dědkovatím :wheelchair: . Griso je pro moje používání nevhodný a už nejsem ve věku kdybych chtěl trpět pro krásu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co od toho chceš? Ptám se protože porovnáváš dost rozdílné motorky. Jak objemem tak koncepcí. Jestli chceš motorku s charakterem tak ber Guzzinu. Jedno jakou. 

 

Sám jsem zvažoval  Sportku 1200 (která je myslím vynikající kompromis) a nakonec šel do Norge - asi dědkovatím :wheelchair: . Griso je pro moje používání nevhodný a už nejsem ve věku kdybych chtěl trpět pro krásu. 

 

Obecne? Vim, ze chci nahace. Ne kapoty, max drobnej stitek. Idealne dvouval, ale ctyrval nezavrhuju (fajn by byla treba Honda CB1100 RS, ale to je v jine cenovce).

A ten stroj pro me bude primarne zdroj zabavy, vyvetrani hlavy. Nechci brousit slajdy na okruhu ani okreskach, ale proste treba prijit z prace a jet si na hodku provetrat hlavu (projet se i svizneji), nebo zajet o vikendu na mensi vylet nekam na kafe/obed. Myslim, ze byt koncepcne/objemove asi jde o odlisny stroje, tak vsechny uvedene by to splnily. Na Guzzi se mi libi charakter a urcite "nedokonalost," vetsi objem tu neznamena obri vykon, na tom jsou podobne s Bandaskou ci Hornetem, jde spis o to, jak ho podava (rekl bych). No a ty dva ctyrvaly jsou z kategorie osvedcenych a nenarocnych, plus jsem nasel sympatickou nabidku. Neresit tolik penize, bude to Guzzi, bud Sportka, nebo to Griso, ktery ma (pro mne) vetsi koule :)

Upraveno uživatelem H-B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja na Monsteru nesedel, ale horem dolem slycham, ze je fakt malej a ze by mi byl malej.. Nejsem obr a nepotrebuju mit natazeny nohy, ale 190cm a 93kg taky neni typicka drobna italska postava. Nemluve o jizde ve dvou, manzelka ma 176cm, takze taky spise vyssi, nez mala. Nicmene predpoklad je, ze jizdy na moto budou tak 50/50 single/ve dvou, takze to neni uplne prioritni parametr

Upraveno uživatelem H-B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...