Přejít na obsah

ČasoMíry


MíraMíra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 174
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vím, že to se mnou myslíš dobře a že mi vlastně chválíš Expy, který jsou fakt super, ale i když nikomu nechci brát iluze a určitě je to taky dost individuální, tak já moc na definitivní a tím spíš jediný hodinky nevěřím. Podle mě i sebedokonalejší hodinky můžou omrzet. Aktuálně jsem sice nadšenej, ale jednou se beztak začnu nudit. Naštěstí je na světě moře krásných hodinek i bez nutnosti downgradu a tak není důvod se omezovat.

Určitě může do jisté míry fungovat vícero definitivních a třeba něco pro radost točit, ale na to bohužel nějak nemám budget. :D

Ovšem mám to štěstí, že mě baví i některý, úplně obyčejný hodinky a tak není tak složitý si udělat radost. Však to znáš, není to jen o zpracování, musí mít prostě něco do sebe. Můžem tomu říkat "duše", "aura", X-Factor, to je jedno, prostě musí bavit a dělat radost. :)

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

MíraMíra: dobra prace, nedavno jsem je vyzkousel a jsou super! Zkus vic fotit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MíraMíra: libova zalezitost, bez diskuze. Tady bych vedel co si vybrat :D

Pekne fotky, diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

MíraMíra: vyborne fotky!

Doxy jsou paradni, bez diskuze, ale ty Citizen fakt zeru :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, jinak Doxy jsou fakt brutální, ale na mou ruku už to byly moc kovadliny, takže už jsou zas jinde.

Citizeny jsou super a dost jsem si je oblíbil. Mega lehounký, mega pohodlný a samozřejmě totálně bezúdržbový a přesný.

Měl jsem slabší chvilku a málem jsem je prodal, ale teď jsem rád, že to nedopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uplne chapu, min. jedny bezudrzbovky to chce ;)

Neprodavat hlavne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...