Přejít na obsah

Citizen Promaster Pilot radiocontrolled AS4050-51E


jan21

Doporučené příspěvky

:withstupid:

Asi jsem te nepochopil, ja myslel ze mas ty s bilyma cifernickama. Ale stejne diky za foto, peknych hodinek tu neni nikdy dost.

 

Já jsem psal, že jsou to ty co jsou uvedeny nahoře. A díky moc. Jsem plně spokojen, ale pořád pokukuji i po ostatních. Jsem zde nový tak se tu rozkoukávám :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 199
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak ty jsou luxusní...

 

Vypadají zajímavě - dle mého odhadu - změnil se jen "ciferníček" vpravo ..... je tam trošku přehlednější datumovka a asi i ukazatel baterie. Ale 4050-51 má HEZČÍ budíček nalevo

Pěkné je, že logar. pravítko je stále pod sklem ....

Průměr skla bude asi stejný - jen variace na théma AS 4050 - xx x

(netuším, kam se skovaly stopky - používají pravý ciferníček) ...... zajímavé, budu po nich pátrat.

:guiltysmiley:

 

Pěkný den přeji

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od zakoupeni je to 10 mesicu a jeste jsem ani jednou nesahnul na serizeni casu. A to ani i pri zmene letniho a zimniho casu. Porad jsem maximalne spokojen. Zadne zavady se zatim neobjevily. Jen snad ten titan je opravdu mekci nez ocel, takze uz je na nekolika mistech skrable pouzdro i tah. Safirove sklo je bez skrabnuti.

Mimochodem ta luminiscenční vrstva je stále OK, protože i po těch 10 měsících svítí celou noc a ráno v úplné tmě pohodlně přečtu čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pěkná recenze. Hodinky to jsou perfektní. Také vlastním Promastery, ale ty základní pouze s log. pravítkem, 2. čas. pásmem, bez radiocontrolu a z oceli. Jsou trošku přehlednější, ale myslim, že se dá zvyknout na všechno, a vypadá to zajímavě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Zdravím všechny,potřebuji radu. Mají tyto hodinky budík nebo ten alarm je na něco jiného. když se na to ptám na internetu každý obchod píše něco jiného.Chtěl bych je koupit na Ebay,ale nevím kde sehnat český manuál.

 

Ano, budík mají. Koupil jsem na ebay tytéž, ale v oceli (AS4020-52E) - prodejce totiž tvrdil že jsou to titanové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím,

poštovné již nevím přesně .... (17 euříků ???) - opravdu již nevím.

Ale zcela určitě ta cifra vyskočila při vyplňování objednávky. Další náklady u mne nebyly (http://www.newatch.com/)

 

Barevné specifikace - to je různé, na internetu u prodejců, ta kombinace bílé ciferníčky a luneta byly na netu a jsou v reálu u prodejců v Brně ..... Modrou specifikaci jsem na živo neviděl.

 

Mirek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče, nějak mne teďka hlava nepobírá o co Ti jde? Pokud se podívám u zmiňovaného shopu na detail nějakých hodinek, tak na té stránce vidím na 2 různých místech upozornění, že ceny jsou uvedeny bez 16% DPH a dopravy. To už fakt neumíš vzít do ruky kalkulačku a dopočítat si celkovou cenu za ty hodinky?

Dále v nabídce Menu po levé straně najdeš odkazy Warranty, Delivery, Payments, Who we are. To když rozklikneš, tak se tam dovíš dle mého názoru vše a to umím jen rusky a s angličtinou si opravdu netykám. Navíc i u popisu hodinek najdeš jakou máš záruku, u Citizenů Ti píše, že mezinárodní 1 rok, španělskou 2 roky. Ba naopak si myslím, že ne všechny shopy poskytují tolik informací, co tento.

Upraveno uživatelem Badys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem je dneska objednat,ale nebude to tak seriozní obchod jak se tváří. Neuvedl totiž koncovou cenu,ale cenu bez dph a když to pak spočítám i s dopravou,tak to je celkem běžná cena. Jsem zklamán

 

 

Nechci a nebudu se hádat, ale jak počítám, tak mi rozdíl vychází minimálně 6 000 Kč ..... jestli je to malá suma (čili zanedbatelný rozdíl), tak jsem bohužel já mimo .... ( a to jsem celkem dost pátral po minimálce)

 

Druhá věc je, že v tomto okamžiku je kurs Kč/Euro skoro 30 Kč ... což je hodně.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci a nebudu se hádat, ale jak počítám, tak mi rozdíl vychází minimálně 6 000 Kč ..... jestli je to malá suma (čili zanedbatelný rozdíl), tak jsem bohužel já mimo .... ( a to jsem celkem dost pátral po minimálce)

 

Druhá věc je, že v tomto okamžiku je kurs Kč/Euro skoro 30 Kč ... což je hodně.

 

Cena je samozrejme pri soucasnem kurzu podstatna, ale pochybovat o serioznosti u tohoto obchodu je bezpredmetne. Je to opravdu solidni a overeny obchod. Ja si radeji priplatim neco za onu serioznost, nez kdybych pak mel plakat nad zaplacenou ale nedodanou zasilku z eBay. A pokud umis cist (anglicky neb spanelsky), tak je tam napsano vsechno, co potrebujes k vypocitani ceny. 417,41 Eur + 16 % dan (66,80 Eur) + 16,10 Eur postovne na dobirku do CR, tzn. dohromady 500 Eur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím všechny. Dal jsem na vaši radu a ve středu večer jsem objednal tyto hodinky. Původně přes Pay Pal, ale nějak to nešlo,tak jsem je objednal nadobírku. UPS je doručila v pátek dopoledne. Perfektní rychlost a ještě byli o 500 kč levnější než přes Pay Pal. Nemáte náhodou už český překlad manuálu? Jsou překrásné.Ahoj Ivošš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny. Dal jsem na vaši radu a ve středu večer jsem objednal tyto hodinky. Původně přes Pay Pal, ale nějak to nešlo,tak jsem je objednal nadobírku. UPS je doručila v pátek dopoledne. Perfektní rychlost a ještě byli o 500 kč levnější než přes Pay Pal. Nemáte náhodou už český překlad manuálu? Jsou překrásné.Ahoj Ivošš

 

Vítej v klubu :thumbsup_anim:

Kampak odešlo to minulé zklamání ? (jsem rejpavý, vím :thumbsdown_anim: )

 

A teď vážně: překlad asi nikdo nemá, neslyšel jsem o něm.

Já to překládal relativně složitě - stáhl jsem si návod *.pdf (stránky výrobce), a dále použil strýčka GOOGLa - odkaz jazykové možnosti.

Je to sice strojový překlad, ale vyznat se v tom dá.

 

Hezký den.

 

Mirek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, tak, navod v cestine nikdo asi nema, protoze jenom blazen by si je kupoval v cechach, kdyz se daj sehnat za polovinu v cizine. :D Ale mozna se mylim. Chce to trochu anglictiny a navod mas za hodku prelouskanej, aspon ja jsem narazil jenom na dve slovicka, ktery neznam... :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jsem stale maximalne spokojen. V noci svitej, stale jsou naprosto presne, sklicko bez skrabance, naopak titanova spona je vlasovych skrabanecku plna. Dosud zadna zavada. Jen jsem zjistil, ze vlastne stopky (kuli kterym jsem si je mimo jine kupoval) nepotrebuju. Navic se stopovany cas tak spatne odecita, ze ani moc pouzitelne stopky nejsou. Cas se odecita dobre, tam problem neni. Kazdopadne vsechny okolo hodinky zaujmou, protoze je na ciferniku totalni zmatek a zmet cisilek, takze kazdeho zajima, co vsechno hodinky umi. I pres ty relativne nepouzitelne stopky bych si je koupil znova.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem stale maximalne spokojen. V noci svitej, stale jsou naprosto presne, sklicko bez skrabance, naopak titanova spona je vlasovych skrabanecku plna. Dosud zadna zavada. Jen jsem zjistil, ze vlastne stopky (kuli kterym jsem si je mimo jine kupoval) nepotrebuju. Navic se stopovany cas tak spatne odecita, ze ani moc pouzitelne stopky nejsou. Cas se odecita dobre, tam problem neni. Kazdopadne vsechny okolo hodinky zaujmou, protoze je na ciferniku totalni zmatek a zmet cisilek, takze kazdeho zajima, co vsechno hodinky umi. I pres ty relativne nepouzitelne stopky bych si je koupil znova.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...