Přejít na obsah

Fotka

Senator Chrono Panorama Date

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 Snow

Snow

Závislák

• Member_50
  • 946 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Montréal

Publikováno 18.prosinec.2017 - 01:17

Glashütte Senator Chrono Panorama Date 

Krásný chronograph s promyšleným rozloženým subčíselníků a umístěním datumovky. Takhle přesně to má být.

Jedná se o robustní hodinky, které velice vhodně doplnily řadu, která je z platiny a tzv. červeného zlata.

Průměr - 42mm, materiálem je kartáčovaná ocel, která schová nejeden škrábanec, který by na leštěném pouzdře svítil intenzitou nevídanou, však to všichni známe.Srdcem hodinek je manufakturní strojek, který byl představen na letošním Baselu. Jedná se o automat s označením Calibre 37, který má Flyback konstrukci. Strojek jako takový má solidní rezervu chodu 70 hodin, která však už dnes není kdovíjakým překvapením. Hodinky Tissot, Mido a Hamilton mají rezervu dokonce ještě o 10 hodin větší.

V každém případě je strojek estetickým zážitkem, už třeba rotor, který je poznávacím znakem všech hodinek Glashütte. Příjemná je iluminace, která je, jak vidíte z přiložených fotek modrá.

Mnoho lidí odmítá chronograph proto, že se jim zdá číselník nepřehledný. Tentokrát mám pocit, že se firmě podařilo dosáhnout toho, že jsou subsčítače přehledné. Berte mě však s rezervou, jsem velký milovník těchto hodinek a z mých cca 35 hodinek jsem asi 30 až 32 hodinek se stopkami. Dokonce i mé potápěčské hodinky měly tuto funkci, vlastnil jsem konkrétně hodinky Doxa SUB T600-T Sharkhunter. Jak  vidíte, jsem těžký případ. 

Glashuette-Original-The-Senator-Chronogr

zdroj - https://watch-inside...raph-man-taste/

i chaos má svůj řád

čas není mým pánem

"Bože, dopřej mi VYROVNANOST, abych přijal to, co nemohu změnit, HOUŽEVNATOST, abych změnil to, co změnit mohu, a hodně ŠTĚSTÍ, abych to moc často nekurvil"  (S.King - Prokletí Salemu)

#2 Toom

Toom

fuckir

• Member_50
  • 802 příspěvků(y)
  • Bydlí:Vysočina
  • Fanoušek značky:jasněna vláhová, guči, beruči, banáni

Publikováno 18.prosinec.2017 - 07:22

Vskutku delikátní záležitost.

Již více času nebude. (Zj 10,6)

OMEGA A.T. RAILMASTER, Alpina Alpiner 4,  Alpina Extreme DIver Alpina Startimer Pilot Chronograph, Hamilton Khaki Navy Pioneer, Steinhart OOV, SEIKO SNE393P2,  BULOVA ACCUTRON II (Astronaut),  CITIZEN  BL5440-58E Signature

#3 organic

organic

* * * * *

• Member_50
  • 7 339 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 18.prosinec.2017 - 09:55

Okýnko rezervy nátahu v subcifru je lahůdka.

#4 bandicoot

bandicoot

OWG-SKX007

• Member_50
  • 13 798 příspěvků(y)

Publikováno 18.prosinec.2017 - 10:25

Moc hezký chrono. Všechno ladí. Akorát přemýšlím nad těmi nekulatými tlačítky chrona.

#5 PavelK

PavelK

Závislák

• Member_50
  • 702 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 18.prosinec.2017 - 15:07

Odhalil jsem jeden drobný nedostatek: při vynulovaných stopkách a kolmém pohledu sekundová ručička druhým koncem malinko zasahuje do datumovky. I když možná nepřekrývá samotné číslice, překrývá rámeček a působí to rušivě. Jasně, je to maličkost, ale u hodinek této kategorie se hledí i na maličkosti. Ale jinak jsou to samozřejmě moc hezké hodinky a nic závažnějšího jim vytknout nemohu. Kdyby to tak platilo i u jiných.

Glashutte-Original-Senator-Chronograph-P

Glashu-tte-Original-Senator-Chronograph-

#6 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 090 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 18.prosinec.2017 - 17:05

Hodinky jsou to krasny, rezerva je dobre skryta, big date ja rad. Ale ta koncovka se trochu nepovedla, mohli ji udelat o chlup kratsi

#7 vendaf

vendaf

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 25.květen.2018 - 16:08

Nádhera!!!!

Rolex Yachtmaster bicolor, Omega Planet Ocean - big size, Audemars Piguet Royal Oak (white dial), IWC Portofino 8 Days,  IWC Da Vinci Perpetual Calendar Edition Kurt Klaus, Rolex DJII (blue dial), Emporio Armani, Swiss Military, Fosil, Casio, Prim, atd...

#8 robcio

robcio

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 52 příspěvků(y)
  • Bydlí:Cheb
  • Fanoušek značky:Zenith,Oris

Publikováno 13.červenec.2018 - 18:50

Další krásný německý stroje,ta rezerva je hezky zakomponovaná.

#9 václav sehnal

václav sehnal

Začátečník

• Members
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 10.srpen.2018 - 07:58

Moc hezké cenově hrozné ale na pokoukání .).)

#10 Bert

Bert

Megazávislák

• Root Admin
  • 4 598 příspěvků(y)

Publikováno 10.srpen.2018 - 08:04

IMHO nikoli. Za to, co u GO dostáváš platíš vždy přiměřeně.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#11 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 13.srpen.2018 - 11:32

To je zase kousek, už se tam k nim musim podivat, vždycky jsem linej tam zajet a pak toho lituju.
Time is Life. Je to dar i prokletí.