Přejít na obsah

Fotka

P:Steinhart Ocean One 39 Green

steinhart ocean one 39 steinhart steinhart 39

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 Mr. Igelit

Mr. Igelit

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 274 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Ginault, Hamilton, Seiko, Casio

Publikováno 18.prosinec.2017 - 10:15

Zdravím,

mám v plánu pořízení jiných hodinek (jak jinak) a došlo tedy na moje oblíbené Steinhart Ocean One 39 Green, o kterých jsem si myslel, že budou definitivní :-)

Jedná se o nový model 39, tedy průměr 39mm - zelená luneta, výška 13mm (ale působí tenčí - nemají zbytečně robustní pouzdro), ETA 2824 Elaboré, 300m vodotěsnost, parádní zúžený tah z 20ti na 16mm, nikdy nesundaný, takže nožičky jsou neposkvrněné, safír s AR a tak dále a tak dále...

Zakoupeno 22. září v Chronoshopu, záruka, všechny papíry, dílky tahu, krabička, taštička a dárkové cestovní pouzdro z Chronoshopu jsou součástí prodeje.

Stav hodinek je dle mého parádní, nosil jsem je jako "fešácké" hodinky, takže jsem v nich nedělal žádné psí kusy. Pouzdro, luneta, sklo a tah čísté, při pohledu zblízka je něco málo na sponě - klasika. Stabilně mi dělaly něco mezi 2,5 a 3s do plusu, ať jsem je nosil, nenosil, odkládal na záda či bok...

Pokusil jsem se nafotit mobilem, ale focení mi moc nejde, naživo jsou mnohem hezčí:

tTRb9MA.jpg

tnEfJDx.jpg

RNmpJxX.jpg

VmQ5Yj3.jpg

mm6nX3k.jpg

cYCez9Q.jpg

Rád bych je co nejrychleji prodal, cenu stanovuji na 8000 Kč včetně případné pošty. Nejlepsí by bylo samozřejmě osobní předání v Praze někde na metru.

Případné návrhy pište, prosím, do SZ. Děkuji.

Ginault Ocean-Rover 181070GSLN, Hamilton Khaki Field Mechanical H69419933, Seiko SKX009, Seiko SNXS77, Casio GW-M5610, Casio F-91W

#2 Mr. Igelit

Mr. Igelit

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 274 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Ginault, Hamilton, Seiko, Casio

Publikováno 19.prosinec.2017 - 21:42

Vypadá to, že hotovo. Děkuji

Ginault Ocean-Rover 181070GSLN, Hamilton Khaki Field Mechanical H69419933, Seiko SKX009, Seiko SNXS77, Casio GW-M5610, Casio F-91W

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:steinhart ocean one 39, steinhart, steinhart 39