Přejít na obsah

Pilotky do 10.tis Kč


A10

Doporučené příspěvky

Vecery travim listovanim v katalogu hodinek Stowa.. a Laco

 

pro me jsou top modelem Laco Memmingen to je dokonalost.

 

Vim ze prisetrit a prisetrit, ale chtel bych neco pilotniho driv a nekdy budou i Memmingen???

 

Chapem, to je racionalne. Kolega predomnou spomenul Tisell Pilot. Okrem remienka splnaju asi vsetko. Povedal by som ze to je homage na Stowa Flieger Klasik. Web nevyzera vabne, no zafir, miyota 9015, modrene (vraj tepelne) rucky, dobra velkost, to vyzera vcelku fajn. Korunka nieje vypracovana bezchybne (nema chirurgicky presne hrany a pod.), no ak by nezalezalo na znacke, tak to moze byt vcelku dobra volba. A jeste ti zbyde na hadraplan...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Já osobně bych Tisell úplně nezatracoval. Velikost 40mm je na Tvojí ruku akurát, výška pouzdra je necelých 10mm a tím pádem i díky tvaru pouzdra sedí výborně. Nová Miyota 9015 je výborný strojek, který chodí v toleranci chronometrů a potom, co nahradili původní lumi C1 BGW9, tak i docela svítí. A nápis Tisell Tě otravovat nebude, ciferník je čistý, vygravírován je pouze na dýnku a průhledem je docela pěkné pokoukání na strojek. Safír s AR v téhle cenové relaci taky není úplně špatný. A jdou sehnat i u nás za rozumnou cenu.

 

http://www.nejpanskehodinky.cz/products/letecke-panske-naramkove-hodinky-tisell-safirove-sklicko-strojek-miyota-9015/

 

Tím nechci tuhle značku stavět po boku velké pětky, protože chápu, že pro spoustu lidí bude Korea stejná jako Čína. Jen chci říct, že za ty peníze to není špatná volba, vždyť i Laco používá japonské kalibry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, na ty jsem koukal a jsem v jednani s jednim majitelem. Ale nevim jak myslis pridat litr, protoze nove tiselli stoji v cr cca. 7000 a steiny 11 200?

 

Ale pritelkyne me "lame" ze kdyz jsou ty vanoce tak ze jezisek pridal na tohle

 

https://blog.chronoshop.cz/?p=822

 

Ale bojim se te velikosti jestli 44 neni moc??? Jde o pohodlnost pri noseni??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestraším, jen říkám, co si myslím :) a myslím, že na 16-17 cm je 44 mm u těchto hodinek moc a budou mu velký.

Nejlepší je to samozřejmě zkusit a taky to každý vnímá trochou jinak, ale jestli má třeba 16,5 cm, tak za mě prostě nebrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, na ty jsem koukal a jsem v jednani s jednim majitelem. Ale nevim jak myslis pridat litr, protoze nove tiselli stoji v cr cca. 7000 a steiny 11 200?

 

Ale pritelkyne me "lame" ze kdyz jsou ty vanoce tak ze jezisek pridal na tohle

 

https://blog.chronoshop.cz/?p=822

 

Ale bojim se te velikosti jestli 44 neni moc??? Jde o pohodlnost pri noseni??

pozdravujem priatelku  :cheers:  hodinky su to krasne, ale budu ti velke.  mam o nieco vacsiu ruku a mal som ich. hodinky super spracovane, ale boli mi velke, zial. radil by som ti, aby si si ich najskor vyskusal, ako ti radi kolega nado mnou.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju vsem za nazory, ale myslim ze 44mm bude hodne nebudou mi pohodlne. Laco byl prvni vyber, ale stale vic mne odrazuje ten strojek. Vim ze bych na to porad myslel, chtel bych nejaky vyssi rady napr.hacking apod.

 

To Laco me s tom strojkem stve....tak vlastne kdyz to schrnu tak zustava pouze tisell,cena, velikost, strojek a nebo Geckota 40mm ale tammi vadej stribrny rucky. Tak ze poridit asi tisell z prodejniho vlakna a zkusit je ponosit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestraším, jen říkám, co si myslím :) a myslím, že na 16-17 cm je 44 mm u těchto hodinek moc a budou mu velký.

Nejlepší je to samozřejmě zkusit a taky to každý vnímá trochou jinak, ale jestli má třeba 16,5 cm, tak za mě prostě nebrat.

 

Toto môžem potvrdiť, mám ruku 16,5cm a zrovna včera som skúšal kolegove. Na moju ruku sú obrovské, navyše sú aj celkom vysoké na môj vkus. Na menšej ruke to skrátke nevyzerá moc dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, pilotky musia byt manual a v oceli, samozrejme bez datumu  :cheers:

kolega by na manual aj mal, ale 44mm od Steinov neda, zial. ja by som isiel do tych Laco, co som postoval. sekundovka nech mika, a nie je plynula. je to oldschool a tak by to malo byt. nech je to vernejsie k originalu. aj ten dvojnitovy remen je gut ;) a bude to znacka z velkej "5" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...