Přejít na obsah

Seiko MINI Želvy


People

Doporučené příspěvky

Díky za názor. Já viděl dvě videa na YT, jedno se týkalo Steinhartů a jedno myslím dokonce Rolád, u obou stačilo nahřát kyklopa a šel pak ze sklíčka sundat dost pohodlně. Ale byl to safír, u hardlexu si právě nejsem jistý, jestli by to vydržel nebo se nepoškodil, tak se radši ptám... Určitě výměna za sklo bez kyklopa je nejbezpečnější varianta.

 

Ale možná to řeším zbytečně dopředu, mini Želvy si vyzkouším až příští pondělí, třeba je ani nekoupím :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Gratuluju, taky se na ně chystám. Jen furt nevím, jestli modré nebo černé. Chtělo by to nějakou barvu, ale zase černou mám rád a je prostě univerzální.

 

Jak moc hnutý to na tý šestce je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi přijde že skoro o milimetr, jako fakt dost. Ale jako fakt se mi libi ten kyklop kupodivu :-)

 

Gratuluju, taky se na ně chystám. Jen furt nevím, jestli modré nebo černé. Chtělo by to nějakou barvu, ale zase černou mám rád a je prostě univerzální.

Jak moc hnutý to na tý šestce je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Tak je mám taky, zatím přezuto na kůži... Mimochodem, co je sleduju poslední čtyři dny, kdy je nosím několik hodin denně cca mezi 11:00 a 20:00 (mám dovolenou), tak při nasazení jdou +1s, večer při odložení na dýnko jsou -1s a druhý den dopoledne zase +1s. Jsem zvědavý, jak se to bude hýbat dál.

post-20204-0-28426300-1523787803_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...