Přejít na obsah

Seiko MINI Želvy


People

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás a omlouvám se, pokud se můj dotaz už někdy řešil. Hledal jsem, ale nic nenašel.

Nemáte prosím někdo srovnání Malých želv a modelu SKX013? Mám poměrně úzké zápěstí, Malé želvy by ale měly být v pohodě. SKX013 se mi líbí daleko víc, nejsem si ale jistý rozměrem.

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak jsem objevil zde fotky SRPC41 na jubilee z SKX013 a to by se mi moc líbilo, http://cuwatt.com/media/1853103663738536295_215924947

 

škoda, že není více detailů, jak to sedí/nesedí u pouzdra,

pokud byste prosím ten jubiléé tah mohl s nějakýma mini želvama zkusit, byl bych rád, díky:)

Zkuste to někdo prosiiim ;) tahle kombinace by se mi docela libila

 

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Chvili sem mel svrbeni zelvicky prodat, ale jak se blizi leto, tak se na ne zas zacinam tesit...ALE POTREBUJU NUTNE TAH...resim jestli radsi poridit oyster ze strapcode (skoro 150usd) nebo origo tah, ktery ma ale trapnou sponu (origo tah sem nasel kolem 100eur plus jina spona). Napadlo me i koupit cerne s tahem a pak je prodat na gume, ale to uz sem asi zavrhnul. Nejake napady kde to vyjde nejlevneji pripadne postrehy? Nema někdo zkusenost se strapcode tahem? Eventualne neprodava nekdo tah k Baby Turtle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na wus sem cetl, ze tah z skx013 lze nasadit, ale samozrejme nelicuji nozicky atd.

 

Otazka stoji, ktery tah je lepsi, jestli oyster strapcode nebo origo. Pro strapcode hovori zkracovani tahu pres sroubky, ale nazory na kvalitu provedeni se na wus ruzni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu defaultni volbu cerne gumy k modrym zelvickam a modre k Padi sem nepochopil.

Vcera sem ji na chvili vytahl, ponosil a zase vratil do krabice. Pohodlna je to jo, s tou delkou to neni tak strasne, jak sem si pamatoval, ale chyta se na ni bordel a jinde nez k vode se stejne nehodi, davam prednost nato, ty jsou univerzalnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...