Přejít na obsah

Když se Ježíšek (ne)trefi


Robero79

Doporučené příspěvky

Já jsem dostal před 11 lety od manželky PRC 100, což jsou baterkáče a já jsem spíše na mechaniku, ale zase takové nic to není. Ze začátku jsem se musel hodně kousat, ale mám je pořád a používám je vyloženě na sport. Na běžné nošení ne. Ale nevzdal bych se jich. Je to dárek. Hůř jsem nesl, když můj kolega dostal k 70 hodinky za 400 kč. Pro zajímavost mě poprosil o zjištění ceny, ale z úcty k němu jsem je nedokázal vyhledat.

post-18595-0-35075900-1545989551_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 170
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak jsem Tommyho vyměnil za casia EQW M710, solár, rádio, stopky na 1/100s, světové časy, alarm, vnitřní otočná luneta, top co tam měli. protože Hilfiger byl, držte se, za 7,5...

jsem hrozně rád, že je to z domu, i když vypadám zpovykaně :)

post-49331-0-92784400-1546448135_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sis moc nepomohl...

já jsem spokojený, tohle jsou normální hodinky, technicky docela zajímavé a líbí se mi. není to fashion shit. A mě casio nesmrdí, proč by mělo.

To Arkham: těžko říct, ale je to na poklep zvonivý, spíš ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptám se proto že když se kus urazí u Casia je to na nové pouzdro,v tomto případě jistě za ranec.Taky to může být keramika.

 

Jinak gratulace,kdybych na ně měl pracku pořídím si je taky.

už na to tedy klepat nebudu :) nejsou tak velké, 45mm bez korunky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem Tommyho vyměnil za casia EQW M710, solár, rádio, stopky na 1/100s, světové časy, alarm, vnitřní otočná luneta, top co tam měli. protože Hilfiger byl, držte se, za 7,5...

jsem hrozně rád, že je to z domu, i když vypadám zpovykaně :)

attachicon.gifcasio EQW M710 maly.jpg

 

Chtělo to trochu citlivější řešení :D Já bych od hodináře půjčil ten samej model a ukázal oboje tátovi, že přesně ty samý jsem už k vánocům dostal. Pak bych u hodnáře ty jedny vrátil a ty druhý vyměnil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...