Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Vlaková jízda Chronomagu

hodinky pití jídlo povídání

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
71 odpovědí na toto téma

#61 Roman I.

Roman I.

nic

• Member_50
  • 5 500 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Pardubice

Publikováno 13.leden.2018 - 19:04

Bylo to velice milé. Děkuji všem za fajn výlet. Příjemná společnost v laskavém náručí páchače dobra Hopy :-)))

To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou...

#62 Zmizík

Zmizík

Princ Chronoslav

• Member_50
  • 4 909 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 13.leden.2018 - 22:08

Nojo, to jsem to zas vymnouk ale aspon za ten skok jsem rad. Moc me potesilo poznat Maxela (vysluzku jsem sezral v podstate celou v aute - bylo to uplne vynikajici!) a Lamiczku, hrozne rad jsem se po letech videl s Kamilem (vsechno cajk, jsem pohrk) a mrzi me, ze jsem zapomnel, ze uz jsem jednou videl Ricouse. Kdyz von je tak nezapamatovatelnej. :D :D Sphinx, Long, super. Ale hlavne: Hopa na hrad! Zilo by se nam lip, verim tomu.

Tento příspěvek byl upraven od Zmizík: 13.leden.2018 - 22:18

Milisi, Roman I. vás rekomandoval jako ohromného pitomce a myslím, že se nemýlil.

#63 Hasňa

Hasňa

Casio, Technology for life.

• Member_50
  • 10 806 příspěvků(y)

Publikováno 13.leden.2018 - 22:38

Tak rozněžnělého jsem tě dlouho nečetl.

#64 Zmizík

Zmizík

Princ Chronoslav

• Member_50
  • 4 909 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 13.leden.2018 - 22:42

Tak rozněžnělého jsem tě dlouho nečetl.

Di do prdele. :D
Milisi, Roman I. vás rekomandoval jako ohromného pitomce a myslím, že se nemýlil.

#65 Kamil

Kamil

Kamil

• Member_50
  • 12 199 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 13.leden.2018 - 22:45

Protože se snažím (asi zase marně) hubnout, nic jsem nejedl, ale dětem to moc chutnalo, Radku. Rád jsem vás všechny zase po čase viděl a tak nějak jsme se neurčitě a předběžně domluvili, že uděláme na jaře nebo před prázdninami nějakou sešlost ve stylu legendární Jihlavy nebo skvělých Jeseníků.

A Petře ještě jednou díky za spoustu práce se skvělou organizací akce nejenom vlakové, ale celého projektu pomoci.

... s nákupy hodinek jsem už skončil a vracím se do začátků ... jedny automaty, jedny natahovací, jedny rádiem řízené a párkrát Seiko ...

#66 Maxel

Maxel

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 011 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha / Písek

Publikováno 13.leden.2018 - 22:57

Po dohodě se všemi hodim dvě momentky z předání malé pozornosti hopovi. Při rozbalování zdárně sekundovala výjezdní doutníková sekce, resp. malá část tohoto VIP teamu :)

c4149fca22dfc5319e91126e64ca8934.jpg

ad1af99ffef0be51a1e9dd7d52bb2261.jpg

#67 Sborez

Sborez

Chronopako......

• Member_50
  • 1 226 příspěvků(y)
  • Bydlí:DC
  • Fanoušek značky:Rolex, Omega, Prim.....

Publikováno 13.leden.2018 - 22:57

Ta Jihlava se mi líbí. Mrzí mě, ze jsem nebyl u předání dárku Hopovi a nepotrasl rukou Zmizikovi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Je:

Rolex Explorer I, Prim Sport Igen, Davosa RAF LE, Tisell diver date, Tisell Vintage diver

Bylo:

Deaumar Ensign, Junghans Mega 1000 26/4802, Aureole chronograph suisse, Vratislavia Conceptum VIS 1935.2, Vratislavia Conceptum chrono, Omega Planet Ocean, Traser Classic Automatic Master - moje první, Aristo Award 2003 Harley-Ronda 2538, Traser P6600 Type 6 Mil-G, Steinhart Nav B-Uhr 47 automatik B-Muster, Wancher Cifra One - parádní jednoručky, Steinhart Nav B-Chrono II, Hamilton Khaki X-Copter, Longines hydroconquest chrono, Union Glashutte Viro Date, Victorinox XLS MT Chrono Classic, Seiko SKX007, Seiko Speed-Timer 7015-8000, Orient Crystal SK blue, Cartier de Calibre Diver, Vratislavia Kosmos, Seiko SKX009, Seiko SKX007

#68 hopa26

hopa26

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 13.leden.2018 - 23:14

Mam opravdu radost,diky za darky i slova chvaly.Krome nadherneho noze jsem dostal jeste vlastnorucne vyrabenou medovinu,vino a hodinky. Ty odtajnim s takovym povidanim ,ma to prima pozadi,zaslouzite si vysvetleni.
Uz jsem z prace doma. Ve dverich vitaci od pusa manzelky. Jak je pysna,na kluka v monterkach. :D
Usnu unaveny,ale spokojeny.

#69 Hasňa

Hasňa

Casio, Technology for life.

• Member_50
  • 10 806 příspěvků(y)

Publikováno 13.leden.2018 - 23:27

Di do prdele. :D

#70 Lamiczka

Lamiczka

Chronosysel

• Member_50
  • 3 831 příspěvků(y)

Publikováno 14.leden.2018 - 00:42

Jsem si říkal, jestli nechcete v Pardubicích spáchat nějakej sraz. Z Prahy je to co by kamenem dohodil, kolikrát jede člověk dýl MHD po Praze a z Brna to taky není žádná trága....hlavně jsem Hopovi slíbil nějaký primky a nakonec na to nebyl čas :(

Jinak co se týká chalupy, tak už jsem tuším jednou navrhoval tuhle http://www.4kocky.cz/index.php

Je to pro 36 lidí, což by mohlo stačit, apartmány jsou velký a hlavně je tam velká společenská místnost s vlastním výčepem, takže kulinárně by to mohlo být relativně vyhovující. Kuchyň je v každým apartmánu, tak se dá uspořádat závod, kdo upeče lepší dietní bůček :D

Zde fotky http://www.4kocky.cz...lerie/apartmany

Poslední 3 jsou z té společné místnosti a vypadá to dost použitelně...

#71 Roman I.

Roman I.

nic

• Member_50
  • 5 500 příspěvků(y)

Publikováno 14.leden.2018 - 01:26

V Pardubicich srazy jsou. Ale jsme takova banda trubek, ze pro hosty to bývá casto rozpačity vecer. Nebo se tam vozerou.

To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou...

#72 Lamiczka

Lamiczka

Chronosysel

• Member_50
  • 3 831 příspěvků(y)

Publikováno 14.leden.2018 - 01:49

Mám strach, že když se vožeru, tak pak uvádím do rozpaků okolí já :D Ale myslím, že to vydejchám, maximálně pak budu Pardubicema raději zas jen projíždět :)

Budu to nějak sledovat a snad se trefím do vhodnýho termínu...

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:hodinky, pití, jídlo, povídání