Přejít na obsah

Podpora Kamilovi


Doporučené příspěvky

Toto nema byt teatralne ani melodramaticke ani emotivne! Ale chcem nieco povedat otvorene.

 

Vazim si vsetko co doteraz Kamil robil, respektujem to, aj vratane posledneho docasneho close sekcie. Je jasne, ze aj to malo zmysel, dalo to dovod na male zamyslenie.

 

Kamil bud prosim nadalej sefino. Slubil si ze budes ostry, tak bud. Chrononarod ta potrebuje.

 

Prosim aby sa toto vlakno nezvrhlo na hasterivú malichernu diskusiu. Ale tato tema je rozypana kdekade tak nech to je na jednom mieste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník km.kmk

Toto nema byt teatralne ani melodramaticke ani emotivne! Ale chcem nieco povedat otvorene.

 

Vazim si vsetko co doteraz Kamil robil, respektujem to, aj vratane posledneho docasneho close sekcie. Je jasne, ze aj to malo zmysel, dalo to dovod na male zamyslenie.

 

Kamil bud prosim nadalej sefino. Slubil si ze budes ostry, tak bud. Chrononarod ta potrebuje.

 

Prosim aby sa toto vlakno nezvrhlo na hasterivú malichernu diskusiu. Ale tato tema je rozypana kdekade tak nech to je na jednom mieste.

By me zajímalo, jak si tedy toto vlákno představuješ... Někdo bude chválit a někdo ne. A to až do té doby,než někdo z jednoho tábora napadne někoho z tábora druhého. Vždyť jsi vlastně zasel... ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By me zajímalo, jak si tedy toto vlákno představuješ... Někdo bude chválit a někdo ne. A to až do té doby,než někdo z jednoho tábora napadne někoho z tábora druhého. Vždyť jsi vlastně zasel... ?

To je ale způsobené tím, že na netu se lidé vyjadřují ke všemu - tedy také k tématům, kdy by v hospodě mlčeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Vždyť jsi vlastně zasel... ?

...a mozno som aj osel :)

Som si to predstavoval tak, ze ak ma niekto nejaky nazor k teme tak sa vyjadri. Nic viac.

 

Ak bude mat niekto potrebu tuto temu resp. mna ironizovat, zosmiesnovat, prekrucat, klast vyryvacne otazky, vyvolavat nasilu hadku atd, nic s tym samozrejme nemozem spravit. Iba to vstrebat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamila znám osobně. Ne sice příliš dobře, ale znám. A mám ho rád. Ne se vším, co udělá, sice souhlasím, ale respektuji ho. Je mi líto, že se rozhodl, jak se rozhodl, ale budu jeho rozhodnutí respektovat. Pokud by se ON sám rozhodl, že odchod byl šitý horkou jehlou, velice rád ho podpořím, aby se vrátil a pokračoval v tom, co dělá. Někdy si možná i poremcám na jeho rozhodnutí, někdy dám svůj názor najevo hlasitým mlčením, ale "kua, Kamile, vrať se..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem tady pár banánů také chytil a vždy oprávněně, už jsem se i párkrát zmínil že se v této době jedná k nejlepší partu moderátorů. Včerejší uzavření ostatní diskuze mě dost naštvalo, protože jsem tam zrovna chtěl kámošovi něco vytisknout, ale jednalo se pouze o mě, dnes když na to koukám zpětně tak to možná k ochlazení celkového rozzuření všech prospělo :-) Za mě Kamil i ostatní na pohodu, i když si občas také vyskočím, ale každý máme právo na své slabé chvilky. Já bych každopádně moderátora v této chrono smečce nedělal ani za milión :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsem Kamilovo rozhodnutí uzavřít forum kritizoval, ale jen toto jedno rozhodnutí jinak si jej velmi vážím a bude mít vždy mojí  plnou podporu  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně zavření části fóra pro všechny přišlo jako docela nešťastnej krok a veřejně jsem k tomu taky něco napsal (nadávat soukromě modům do SZ, o čem psal Prischera, mi přijde silný kafe). Pořád ale platí, že práci jim nezávidím, spíš jsem čekal, že to Kamil vyřeší banánama konkrétním prudičům (třeba jsem si ho zasoužil i já) a byl by klid. Takhle to byl trest pro všechny a nic moc to nevyřešilo, jen se ty kecy přesunuly jinam. To je ale můj soukromej názor a evidentně účel světí prostředky...

 

Po tý smršti se Kamilovi asi ani nedivím, zažil tu už asi ledacos, nicméně i přes osobní nesouhlas s jeho konkrétním krokem má můj respekt a nenapadlo by mě volat po změně mezi moderátorama. Za mě osobně to beru tak, že bude lepší do toho v takových situacích nerýpat, neb z pozice modů asi neexistuje řešení, kterým by se zavděčili všem a moje slinty v tom ničemu nepomůžou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohli by ste niekto zhrnut o co tu ide? Pochytil som v prispevkoch inych clenov ze je na fore napata atmosfera, ale jak mam ten Seiko autizmus tak takmer nesledujem co sa deje mimo nippon sekcie. Kto koho s kym proti komu? troma vetami, dakujem vopred aj za ostatnych co netusia :)

 

Pokud to chceš číst, tak zde http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/59596-mizení-příspěvků/?p=2054793

 

Pokud nechceš, tak ve zkratce tu začalo být včera trochu husto, Kamil se naštval a vypnul odpoledne celou ostatní diskusi, což strhlo koncentrovanou lavinu nevole v tom vlákně o mizení příspěvků....následně to zapnul a vzdal se práv root admina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik, idem si uvarit caj a precitam to.. :)

 

kazdopadne, ako root admin ma na to pravo, keby aj zavrel na hodinu celu sajtu, ked uzna ze je dovod tak je dovod.. proste ma kluce od miesacky a komu sa tu nepaci, nech si najde inu miesacku.

 

edit: tak ale ak sa niekoho dotklo ze nemoze chvilu diskutovat o topanockach, rozvode alebo hoci aj o motorkach, no tak to som na kamilovej strane hoci este neviem o co ide. kazen musi byt. 

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že základní kámen úrazu je soustředěná trollba některých zdejších výrazných osobností, které nemají v úctě nikoho a nic. Podle mého je včerejší pauzka diskuse jen vyústěním  soustavného popichování pár lidí. Jestli nás všechny jejich exhibice má stát Kamila, tak opravdu doufám, že na ně zbytek moderátorského týmu vezme klacky a biče. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...