Přejít na obsah

Podpora Kamilovi


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To není nikdo konkrétně. Ale každé rozhodnutí je pod kritikou. Vždycky je někdo nespokojenej a otluče ti o hlavu, že si to udělal blbě, že správně to mělo být jinak. Největší mandát ke kritice cítí ti ?vážení? dlouholetí členové. A jednou to prostě přeteče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že základní kámen úrazu je soustředěná trollba některých zdejších výrazných osobností, které nemají v úctě nikoho a nic. Podle mého je včerejší pauzka diskuse jen vyústěním  soustavného popichování pár lidí.. 

S tym len suhlasim a mne to vadi tiez. Ale to je na moderatoroch a kamilovi, aby si to s nimi vyriesili. Ked mas moc, tak ju musis pouzivat - inac ju bude o chvilu pouzivat niekto iny. Jednoduchy princip trikrat a dost: Ban, poyeBan a vyeBan. Je to jednoduchsie ako vysmrkat si nos do obrusa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdopadne, ako root admin ma na to pravo, keby aj zavrel na hodinu celu sajtu, ked uzna ze je dovod tak je dovod.. proste ma kluce od miesacky a komu sa tu nepaci, nech si najde inu miesacku.

 

Nemyslim si ze ma Root admin pravo zablokovat celou diskuzi jen proto, ze se mu něco nelibi, nebo ze se ho něco dotklo. To se zítra spatne vyspi, nebo na nej na dalnici někdo blikne a tak proto ma pravo zrusit sekci Prodej, nebo ostatní diskuze?

Nejsem tu tak aktivni, ale jsem tu uz nejaky patek a myslim, ze by tu mely byt nejaky jasne definovany pravidla. At to není na libovuli toho kterého admina. Jsem pro poradek, ale aby bylo jasne co si lidi muzou a nemůžou dovolit. Zablokovat diskuzi pro x stovek prispivatelu, bez toho ze by někdo vedel kdy a zda vůbec se to uvolni mi prijde jako ukázka moci.

 

Edit: slovosled

Upraveno uživatelem Petrando
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo na me, dyt je to furt dokola. Standardní vysirky rypou a zkouší kdo se chytne. A pak litaji nabavky a banány. O hodinkách to není.

Jo taky se mi nelíbilo jak nám Kamil zamkl hodinky a kozy, ale jednou je to root admin a o jeho rozhodnuti se nediskutuje.

Asi tak......

Admin by mel byt jak dioda vse jen jednim dmerem :-)

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby bylo jasno root admin to pravo ma. Root admin se zodpovida majiteli fora. Moderatori se zodpovidaji root adminovi.

Me je u celkem jedno jestli root admin to pravo ma, nebo nemá. Ja mam taky pravo zastřelit kohokoli kdo napadne me, moji rodinu, nebo mi bude chtit sebrat majetek, ale neudelam to.

Ja jsem nemyslel jestli to pravo ma, ale jestli to pravo ma pravo pouzit jen proto, ze ho nekteri stvou. Tak by mel ty nektere zabanovat a ne kazit zabavu, inspiraci a podobne dalším stovkam nevinnym. To je jak když jdou doktori do stavky... Taky si berou za rukojmi pacienty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně z tohoto fóra neznám nikoho, zkouším se tedy trochu orientovat aspoň podle psaného, což však může být poměrně ošemetné. Jako nováček se do "vašich" diskusí v sekci "Ostatní" raději nepletu, mnoho příspěvků má vtip a šmrnc, avšak při čtení některých je zvednutí obočí či zakroucení hlavou málo. Možná je chyba ve mně, možná jsem jen zvyklý na jinou "kultůru komunikace", kterou jsem čekal/čekám i na tomto fóru. Řekl bych, že hodinková část fóra je na tom výrazně lépe a kvůli hodinkám tu vlastně jsem... :)

P.S. Taky si myslím, že včerejší zavření části fóra bylo spíš krokem z nouze pramenícím z předchozí řekněme liknavosti. Ve vláknu o mizících příspěvcích jsem psal o nutnosti hašení plamínků v zárodku a za tím si stojím.

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tym len suhlasim a mne to vadi tiez. Ale to je na moderatoroch a kamilovi, aby si to s nimi vyriesili. Ked mas moc, tak ju musis pouzivat - inac ju bude o chvilu pouzivat niekto iny. Jednoduchy princip trikrat a dost: Ban, poyeBan a vyeBan. Je to jednoduchsie ako vysmrkat si nos do obrusa.

Presne, tak by to mělo byt. Tesat do kamene :) Pak by si dal každý sakra majzla.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase bych z toho nedelal koncentrak, dyt je to jen zabava, ta cast fora byla uzavrena na par hodin, vubec o nic tu nejde. Tu diskuzi okolo nechapu. 

Kamil toho ma proste dost, da si zimni prestavku a na jare naskoci jako za mlada, a pak to bude litat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že obecné a dobrovolné dodržování stanovených pravidel a lidské slušnosti a koncentrák jsou dvě různé věci. Máš však pravdu, že o uzavření části fóra na několik hodin opravdu nejde. Jde o něco jiného a o tom diskuse je/měla by být. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduchy princip trikrat a dost: Ban, poyeBan a vyeBan

 

To mi prijde jako koncentrak, pocitat bany a vylucovat, delat tabulku prestupku, pri vybodovani brat ridicak, to toho nemame dost v normalnim zivote?

Proste osvicena monarchie s vrchnim tyranem mi prijde fajn :-)

Upraveno uživatelem Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyt je to uplne jednoduche. Pravidla jsou sepsana a kazdy si je mel pri registraci precist. Kdyby nic jineho, pamatuju si pomerne jasne: mod/admin ma vzdy pravdu. Vsichni tady jsme dobrovolne a nikdo nas tu nedrzi nasilim. Pokud s necim nesouhlasim, na coz mam svate pravo, muzu o tom dat vedet. Zustava-li dana zalezitost v puvodni podobe, muzu se s tim smirit, nebo odejit. Demokracie tady nema co delat, pac ta by tady nikdy nefungovala. A nepamatuju si ze by tady byli lidi nekdy nejak tyrani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že základní kámen úrazu je soustředěná trollba některých zdejších výrazných osobností, které nemají v úctě nikoho a nic. Podle mého je včerejší pauzka diskuse jen vyústěním  soustavného popichování pár lidí. Jestli nás všechny jejich exhibice má stát Kamila, tak opravdu doufám, že na ně zbytek moderátorského týmu vezme klacky a biče. 

 

 

pár křiklounů s nulovým odborným přínosem vyštve root admina? To by mělo být snad naopak

 

 

To není nikdo konkrétně. Ale každé rozhodnutí je pod kritikou. Vždycky je někdo nespokojenej a otluče ti o hlavu, že si to udělal blbě, že správně to mělo být jinak. Největší mandát ke kritice cítí ti ?vážení? dlouholetí členové. A jednou to prostě přeteče.

 

To mě vážně baví  :clap:  Imaginární, neviditelní, nebo snad nedotknutelní? To si tady nikdo nevidí ani na špičku nosu? Pojďme a dejme jim jména, není to tak složité, každý za sebe, nebo se to nesmí? Nebo by se to nemělo? Gentlemansky nepřístupné? No já bych to složitě neviděl. Dle mého nejvíce vláken rozdrbal YPO, někde si přisadil Frantík, Hasič sem a tam taky přiložil hadici k dílu, Zmizík občas taky někde něco pokadil a zmizel, Vraby má taky prstíky v ledasčem nekalém. Krtenenek s Decebalem si to taky rádi rozdají... Myslím, že každý má svého favorita, ale králem je YPO. Nebo se pletu? Křivdím někomu? Stačí se podívat do vláken o radě novým členům, co se zeptají na základní věci (pro ně základní nejsou)... a tady hrrr na ně, sarkazmus, urážky, posměšky....gentlemani? Ani náhodou. A pak zjistím, že vlastně nemají jména. :lol2: Nebo jsou vážení, kdo je zvážil, že jim tento příznak náleží? Pánové, odložte panáky, sklenice a podívejte se na to objektivně. Kamilovu rozhodnutí se nedivím a stojím za ním. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty vole ja dva dny kalim a do vašich zabomysich válek nezasahuju a vrátím se a uz jsem na seznamu smrti :-) A jeste me tam pasuje nějakej Eman? kteryho sem nikdy neviděl ani o něm neslyšel!

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že v poslední době to tady bylo volnější, než předtím. Kamil jednou psal, že ho modi ukecali, aby tomu nechal volnější průběh, že to k dnešní době patří a evidentně se s tím nikdy nesmířil a nebyl to jeho šálek kávy. A když se s tím v posledních týdnech snažil něco udělat, se zlou se potázal. Nikdo nerespektoval jeho upozorňování a včera asi jeho pohár trpělivosti přetekl. Přeji mu, aby našel klid, získal zase potřebný nadhled a chopil se opratí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...