Přejít na obsah

Podpora Kamilovi


Doporučené příspěvky

Tak nějak. V duchu hesla "Kdo, když ne my (v tomto případě hlavně vy, letití a vážení členové fóra) a kdy, když ne teď!" Držím vám palce a taky přeju jen všecko dobrý a ať se sem všichni můžeme zase těšit a rádi vracet, včetně Kamila! :cheers: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Kamil

Přátelé já (bohužel pro vás :)) nikam neodcházím. Jen jsem se odadminoval a vrátit to sám nemůžu a vlastně ani nechci, minimálně na pár týdnů nebo měsiců. Rozhodnutí už nějakou dobu zrálo a zřetelně to dorazily příspěvky od Zmizíka a Lamiczky. A protože každý je nahraditelný, uvidíme, třeba bude fórum fungovat lépe. A já si v klidu budu užívat výhody dlouholetého běžného člena.

 

Vážím si podpory kamarádů i mnoha z vás, které jsem viděl jednou nebo vůbec, moc si nevážím těch, kteří se nejenom v tomhle vláknu nevyhli "třeskuté" ironii jak je jejich ne/dobrým zvykem.

 

P.S. Honza_Manta po Novém roce končí taky.

P.P.S. A jak jste si asi už všimli, stačil jsem vypnout filtr sprostých slov. :lol2:

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Kamile za vyjádření. Čekal sem až se ozveš. Ja tu stoku sledoval, bylo to nechutné. Je mi líto, že jsi jako mod skončil, byl jsi jednim z těch tvrdých a rozumných. 

Fórum šlo poslední dobou bohužel "trochu" dolů, vulgarity a napadání tady byly na denním pořádku. Proto jsem byl rád za tvou práci, bohužel válčit s hloupostí a nevychovaností je těžké a nevděčné.

Díky za tvou práci pro Chronomag, jsem rád, že jsi to tu nezabalil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamile neznám tě osobně, ale "černou práci", kterou jsi zde odváděli v roli admina byla nadstandardní. Plně chápu, že to už nechceš dělat...

Dneska totiž všeználci a nevychovánci dokážou jen více kritizovat a urážet, než aby použili trochu sebereflexe a posunuli dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamile, Honzo, díky za Vaši svatou trpělivost kterou Jste s námi jako admini měli. V takové bandě exotů a samorostů jako jsme my chronopacoši musí být každodenní řešení žabomyších sporů vysilující, nevděčná a nikdy nekončící práce, kterou v době "automatizovaného sociálna" bohužel jen málokdo docení. Nezbývá než popřát, aby se Vám tu "dovolenou na rozmyšlenou" v novém roce podařilo využít i ve prospěch rodiny a vlastního zdraví (tím myslím hlavně Honzu a jeho oči) - a za pár týdnů uvidíme jestli Vám ta aura root admina/moderátora a záplava stížností nezačne chybět  :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepreslo ani par dni a z vlakien v "Ostatni.. " sa stal totalny chliev a zumpa. Ludia si sprosto nadavaju, vyhrazaju sa pomstou za nazor a to uplne verejne a beztrestne. Je mi z toho na grcanie, ale ked je toto novy smer Chmagu tak zbohom :(. Volam za navrat radikalnych modov a admina teroristu, to co vidim sa mi nijako nepaci. A nemozem sa ani postazovat do vhodneho vlakna lebo tam je totalna zumpa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, já bych tady zavedl revanšismus, navrhoval bych založit místní milice, pro každé vlákno samostatného důvěrníka a normálně bych to mlátil hlava nehlava, dokud tu sebranku nezlikvidujeme soudruzi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Ivane, ono se to pomalu ale jiste uklidni, uz jsou zase nahore hodinkova temata, tak neni potreba ty exkrementy jeste dal rozmazavat.

Ano, bylo to zbytecne emotivni, na druhou stranu te taky nikdo nenuti to cist.

Kasli na to, nadejchni se a planuj, co peknyho v tomhle roce prozijes a udelas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JR cize navrhujes udelit moda uzivatelovi krtenek trebars ? Ktory nasledne zabanuje hasica ?

Silvestrovske delobuchy budu pukanie bubliniek zo zuvacky oproti tomu :)

Muzes mne laskave vynechat? Bud tak hodny. Navzdy! I s Krtenkem....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JR cize navrhujes udelit moda uzivatelovi krtenek trebars ? Ktory nasledne zabanuje hasica ?

Silvestrovske delobuchy budu pukanie bubliniek zo zuvacky oproti tomu :)

Asi jsi mě úplně nepochopil, budu si muset dát větší pozor na to, co píšu, mohl by se toho třeba někdo chytit, zrealizovat to a potom bych si drbal hlavu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsi mě úplně nepochopil, budu si muset dát větší pozor na to, co píšu, mohl by se toho třeba někdo chytit, zrealizovat to a potom bych si drbal hlavu...

 

stačilo by si to rejpání odpustit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...