Přejít na obsah

Stowa Airman Ikarus


luidis

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, zajímal by mě čistě váš názor na tyto Stowa

post-2667-1204335014.jpg

post-2667-1204335028.jpg

 

A ještě dodatek navíc, jen a pouze za cílem dosažení uspokojení z informačního přísunu - co kdyby

třeba měly modrou ručku sekundovky, ne-li všechny ručky, bylo by to barbarství silně vzhled rušící?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Moc pěkný kousek, jdi do nich! :) Mít je jako jediný hodinky, asi by se mi časem omrzely, přeci jen je ta šedá dost nezvyklá. Jinak mi připadají barevně perfektně vyvážené a modré ručky by tu černošedobílou harmonii rozhodily, IMHO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To HUgo: Když těch pilotek má člověk víc, tak proč nepřivítat nějakou variaci na pilotní hodinky(ktzerou Ikarus bezpochyby je) a neoživit sbírečku... Pokud někdo není fanatik jako já, tak by mu v pohodě mohlo stačit , že je to od Stawa, a že je to volná variace na téma PILOTKY :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou zvláštní, ne že by se mi nelíbily, ale nějak si je nedovedu zařadit. Protože se dvanáctkovým indexem obrací k tradici B-uhr, asi by se mi víc líbily černé (ale když můžou být maskáče růžové, proč ne...)

Osobně bych si je asi nekoupil.

Modré ručičky jsem viděl u jiné Stowy a přiznám se, nepochopil jsem je.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Velice pěkné pilotky, pro lepší představu přikládám větší fotografii a ještě fotografii tohoto modelu na kovu. Souhlasím s Kamilem, modřené ručičky by model výrazně poškodily a ztratily by punc jisté vyjímečnosti, máš-li zájem neváhej a kupuj a jak již psal Hugo14, pouze s černou kůží.

 

stowa-airman-ikarus114.jpg

 

b7182.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... jak již psal Hugo14, pouze s černou kůží.

Kdybych do nich šel, určitě bych je bral jen s černým řemenem. S těma modrýma ručičkama jsem to jenom zkoušel, v modelu s černým ciferníkem je mají a tak mě čistě zajímal názor (do modrých bych určitě nešel ;) ).

 

Spíše jsem chtěl zjistit názor ohledně té šedé v ciferníku, mě to hrozně okouzlilo, ale perou se ve mě dva protiklady. Nějak mi nesedí mít tuhle variantu pilotek a přitom nemít klasiku v černé. Kolem dvou měsíců se už rozhoduju jaké hodinky koupit a tyhle se mi prostě zalíbily, ale black je black :crying_anim02: budu to muset nechat chvíli uležet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Není to tak hrozné, horší jsou už jen oranžové a bílé. :huh: Osobně neuznávám u pilotek jinou než černou. Nicméně pokud do nich chceš jít, volil bych černý řemen. Hnědá se s tím tluče. Černá sedí k minutovým indexům, datumce a ručkám.

 

Černé pilotky jsou jen mýtus jako neposkvrněné početí nebo perpertuum mobile

 

http://www.longines.com/eng/html_longines/...h/lindbergh.cfm

 

A to byl pan pilot

 

Stejně jako tyhle k uctění druhého slavného pilota a velkého spisovatele

 

To jen Henry Ford o lízince-T fordce prohlašoval můžete mít automobil ve své oblíbené barvě pokud je jí černá.

Pochopitelně vše je subjektivní

 

Omlouvám se,zapomněl jsem že píši z PC Tary, kde byla přihlášená,je v tom nevinně, invektivy tedy prosím na moji hlavu Conrad

post-2699-1211212131.jpg

post-2699-1211212742.jpg

Upraveno uživatelem Tara
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...