Přejít na obsah

BlackBay a Marinemaster


neumann

Doporučené příspěvky

Hezky sepsané, až na faux pas s porovnáváním hmotnosti obou hodinek na NATO strapu vs. masivní nerezový tah...

Uvedomuju si ze to muze byt zavadejici a premyslel zdar to tam vubec davat, rozhodne to nebylo mysleno nejak spatne. Duvod je prozaicky, manzelka mi nekam schovala vahu:) a relevantnejsi info jsem na netu nenasel, pokud vis budu rad kdyz doplnis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezká recenze, dobrá práce.

Jen 2 upřesnění:

Indexy určitě nejsou vytlačované, nýbrž aplikované a ručně vyplněné lumi barvou, proto ty nerovnosti na povrchu.

Luneta není hliník, je to monolit kus s povrchem vyrobeným lasserovou technologií, přesnou vrchní vrstvu nevím.

Je tu i v dřívějších recenzích i video z výroby.

Jinak oboje famózní hodinky.

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nádhera, přečíst si na chronomagu něco původního o hodinkách!

....vytváří velmi uspokojivou až konejšivou atmosféru...[/size][/font][/color]

A navíc od básníka! :D

 

Moc díky, Lukáši, vážně. A jsem rád, že jsem si díky tobě oba kousky mohl v hospodě naživo vyzkoušet, obojí je dneska už klasika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezká recenze, dobrá práce.

Jen 2 upřesnění:

Indexy určitě nejsou vytlačované, nýbrž aplikované a ručně vyplněné lumi barvou, proto ty nerovnosti na povrchu.

Luneta není hliník, je to monolit kus s povrchem vyrobeným lasserovou technologií, přesnou vrchní vrstvu nevím.

Je tu i v dřívějších recenzích i video z výroby.

Jinak oboje famózní hodinky.

 

MM300 mají opravdu vytlačené indexy 

 

s-l1600.jpg

 

mají to tak i nové poorMAS SPB051/053

post-23099-0-88215800-1513325057_thumb.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MM300 mají opravdu vytlačené indexy 

 

 

 

mají to tak i nové poorMAS SPB051/053

Svět se mi zhroutil.

Už je nemám u sebe, ale vsadil bych levou ruku, že jsou aplikované. 

V tomto případě má ale Japonec skvělou technologii, protože přechodový radius mezi indexem, a plochou ciferníku není vidět.

Děkuji za přesnou informaci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pěkný srovnání, díky za něj. Co se týče indexů u MM, doposud mě nenapadlo, že jsou lisovaný. Vypadají fakt přesvědčivě. Dost pomáhá, že horní hrany indexů jsou leštěné a oproti matné černi cifru tak poskytují nejvyšší možný kontrast. Ale o to je mám teď raději, nosím je od pořízení jako tooly. Co se týče přesnosti, moje dělají dlouhodobě -1s v režimu "na ruce ve dne v noci", mám první verzi 001. Jediné lehké mínus je jejich výška. Tvarově jsou sice úžasně pohodlné, pouzdro přímo "sroste s rukou", kterou mám 20+, jen opticky jsou prostě vysoké. Přesto mne stále baví, přes rok se mi neokoukaly a s každým dalším šrámem je mám raději. Jsou to jedny z hodinek, co dokáží přesvědčit o monohodinkovém vztahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...