Přejít na obsah

Potapkoidne univerzaly


Doporučené příspěvky

Zdravim junaci,

 

asi starnem. Chcem zredukovat pocet hodiniek, tak hladam nieco univerzalnejsieho. Z toho dovodu potrebujem rozsirit obzor ohladom potapkoidnych univerzalov s nasledovnymi podmienkami:

- rozmer max. 41mm, ideal 39 - 40mm,

- automatika,

- WR min, 100m, ideal 200m

- srobovacia korunka,

- kovovy naramok,

- kupa jedine v CR alebo SR, 

- nie hommage dizajn,

- cena cca 550 EUR.

 

Napadaju ma Certina DS Fisrt - https://www.timestore.sk/Znacka/Certina-258/DS-First-Day-Date/Certina-DS-First-Day-Date-25895

 

20201_c0144071105100_ULP-201005%20(10).J

 

Vdaka za kazdu radu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cokoliv potápkoidního by mělo mít otočnou lunetu, což je takový poznávací znak. Tebou postované je univerzální sportovněspolečenský design, neboli casual. 

Mimochodem pro mě ten nej.

Koukni třeba  k Wardům pro inspiraci. Jinak ty Certiny je moc dobrý příklad.

Namátkou ještě Hamilton, Tissot a obdobné  Swiss made má v tomhle ranku široké zastoupení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče mě: poměrně vysoké soudkovité a těžké pouzdro, bez lunety vypadaly na ruce dost velké. Náramek k pouzdru subtilní a chrastící. Chce to vyzkoušet. Já o nich mnohokrát uvažoval, ale nedopadlo to.

mne sa mohutnejsie hodinky pacia, avsak musia mat rozpovedajuci priemer puzdra na moje zapastie. jednoznacne, ze to treba vyskusat, preto chcem hodinky iba z nasho regionu. 

 

ano, velke a baterkove.

 

Cokoliv potápkoidního by mělo mít otočnou lunetu, což je takový poznávací znak. Tebou postované je univerzální sportovněspolečenský design, neboli casual. 

Mimochodem pro mě ten nej.

Koukni třeba  k Wardům pro inspiraci. Jinak ty Certiny je moc dobrý příklad.

Namátkou ještě Hamilton, Tissot a obdobné  Swiss made má v tomhle ranku široké zastoupení.

luneta nie je az tak podstatna, aj ked potesi. ine som nejako nenasiel, asi som zle hladal, preto pytam o  :helpsmilie: tu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mali by sme tu TISSOT PRC 200 - https://www.timestore.sk/Znacka/Tissot-303/Tissot-PRC-200-20497

maxresdefault.jpg

 

alebo Hamilton Scuba Auto H82305931

 

hamilton-khaki-navy-scuba-automatic-divi

 

V prospech Tissot a Hamilton hra stroj s rezervou natahu 80 hodin (Powermatic 80)

 

maxresdefault.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj gume vyzeraju velmi lubivo

 

cward-600-pool.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se podívám na zadání, Hamiltony splňují všechny požadavky. Největší slabina je asi ta spona, jinak mě prijdou fajn.

Pochybuji, že někdo objeví v produkci swiss a german něco lepšího.

Možná ještě zkusit projít microbrandy a japonce. Seiko má malý potápky, ale ty budou s levnějším strojem a bez safíru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...