Přejít na obsah

Fotka

Daytona - origo nebo fake?

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
140 odpovědí na toto téma

#61 tedwine

tedwine

Závislák

• Member_50
  • 574 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 4.leden.2018 - 01:56

Tak to není pravda. Nepotřebuji machrovat! Jsou od zeťáka z Bali. Tam taky podníká ve velkém. Proto jsem si myslel, že jsou pravé, ale i tak mi to nedalo se tady raději zeptat. Jen mi to pomohlo zjistit co si mám o něm myslet. Takže nejsem nikdo nový co přišel z butiku atd, Dík.

Clovece vobec si to nepochopil, islo o to, ze ak niekto dostane prave hodinky bude vediet ze su prave a nema potrebu sa pytat tu na fore. Moze sa tu napriek tomu vyskytnut original !!!S!!! dotazem pravosti v pripade ked si niekto kupi hodiny u AD (prave:) ) a nasledne by tu chcel zamachrovat a nam vsetkym neveriacim dokazat ze je mozne dostat taky dar.
Omega,Rolex,....AP? :)

#62 malda

malda

Megazávislák

• Member_50
  • 1 739 příspěvků(y)
  • Bydlí:Uherský Brod
  • Fanoušek značky:vintage Omega, Heuer, Longines, Breitling, Fortis...

Publikováno 4.leden.2018 - 08:27

Michael04, on 02 Led 2018 - 23:26, said:
Měl jsem tu čest se seznámit s tímto přítelem, který se pohybuje výše. Možná si mě chtěl koupit, ale tušil jsem správně, že budu za vo*a. Děkuji za odpovědi jak tady tak na Breitlingu. Aspoň vím co si mám o tomto člověku myslet. :-)

Michael04, on 03 Led 2018 - 20:32, said:
Tak to není pravda. Nepotřebuji machrovat! Jsou od zeťáka z Bali. Tam taky podníká ve velkém. Proto jsem si myslel, že jsou pravé, ale i tak mi to nedalo se tady raději zeptat. Jen mi to pomohlo zjistit co si mám o něm myslet. Takže nejsem nikdo nový co přišel z butiku atd, Dík.

Míšo, vykašli se na to. Každý příběh je potřeba dopředu promyslet. Ale nejsi jediný, takových, jako ty, s méně či více úsměvnou historkou už tady bylo.

#63 pebe

pebe

Seiko

• Member_50
  • 4 421 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hradec Králové
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 4.leden.2018 - 09:01

Tak jsem taky zkusil prohledat ty stary vlakna s nalezy a ... nenasel :-/ .. ani pres forum ani přes google..

Navic ty opravdu stare vlakna (pred migraci fora) uz stejne nemaj fotky a tim to dost ztraci...

Ale kdyz uz jsem to prolejzal, tak tady jsou aspon nektere vyjimky potvrzující pravidlo o nepravdepodobnych nalezech a darech..

http://forum.chronom...-nález-na-půdě/

http://forum.chronom.../75991-b-uhren/

http://forum.chronom...-dobrým-koncem/

Tady jedna finta

http://forum.chronom...e-identifikace/

.. a tady pokus o serioznejsi zamyšlení..

http://forum.chronom...riginalitu-atp/

Tohle posledni vlakno by skoro mohlo bejt nekde pripichly nahore.. :-)

do vlaken bez fotek prý stačí přidat jakoukoli fotku, do postu, a měly by se objevit i ty původní fotky

#64 tedwine

tedwine

Závislák

• Member_50
  • 574 příspěvků(y)

Publikováno 4.leden.2018 - 09:56

http://forum.chronom...e-identifikace/

Tak, to je presne ten druhy pripad,ako som spominal-hodiny prave,historka o daru, pricom kupene v obchode :))) ale cestne to priznal ze je to sranda, takze ok..

#65 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 109 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Sphynx

Publikováno 4.leden.2018 - 10:13

Na ostrově Bali, se zeťákem vyjebali :D

Oris Divers Sixty-Five   Hamilton Khaki Field Officer Handwinding H69419933   Seiko SKX009   Casio G-5600E   Certina DS Action Diver   Orient Bambino V3 SER2400MW0             Seiko SNKM41   Seiko SNZG07   Seiko SKX007   Seiko SNXS73                                                                                                              

Prodám Oris Divers 65                                                                           kocka.jpg          kontakt:  povidlacekzavináčemail.cz

#66 M.S.

M.S.

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 4.leden.2018 - 10:36

Doprdele nechapem zmysel konania. Kupim hodinky v aukcii dokonca - oboru ktoremu sa bud venujem a potom to riesim pre seba a necham si ich,alebo sa tomu nevenujem a len chcem niekomu nieco darovat, to ale potom aku hodnotu ma moj dar ked neviem ci je to alebo nie je real??

Jé, tak to pardon - měl jsem precizovat, že mi je přinesl pouze ukázat, ne jako dar. To on zasejc ne, to on má hezky pro sebe  :lol2:

Nicméně nechápu to tak jako tak, koupil je asi jen o necelých 20% níže než jsou naprosto zdravý s krabicí a doklady.

Panerai PAM321 GMT 

Rolex GMT-Master II & Rolex Submariner plech

Tag Heuer Monaco 

Tag Heuer Carrera Chrono Day-Date

Omega Seamaster Planet Ocean 600m

#67 tedwine

tedwine

Závislák

• Member_50
  • 574 příspěvků(y)

Publikováno 4.leden.2018 - 10:39

Jé, tak to pardon - měl jsem precizovat, že mi je přinesl pouze ukázat, ne jako dar. To on zasejc ne, to on má hezky pro sebe :lol2:

Nicméně nechápu to tak jako tak, koupil je asi jen o necelých 20% níže než jsou naprosto zdravý s krabicí a doklady.

Aha, tak to jina..

#68 tedwine

tedwine

Závislák

• Member_50
  • 574 příspěvků(y)

Publikováno 4.leden.2018 - 10:40

Na ostrově Bali, se zeťákem vyjebali :D

Parchanti, zabili Zetyho :)

#69 dzerik1

dzerik1

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 68 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Prim

Publikováno 8.leden.2018 - 12:31

Nevim proc resis co je to za cloveka. Muj dobry kamarad byl v Thajsku a privezl mi A. Lange & Sohne. Taky jsem ho hned nepojebal, ze to neni original, ale byl jsem rad ze si na me vzpomnel :-). Do tedka je mam v sejfu a kdyz jdu s nim chlastat tak si je beru nez si huntovat jine tak radsi tyhle :-). Vim kolik je hodin a vim jestli je venku noc nebo svetlo :-D.

#70 tedwine

tedwine

Závislák

• Member_50
  • 574 příspěvků(y)

Publikováno 8.leden.2018 - 12:53

:D

#71 Bert

Bert

Megazávislák

• Moderators
  • 4 160 příspěvků(y)

Publikováno 8.leden.2018 - 12:54

Nevim proc resis co je to za cloveka. Muj dobry kamarad byl v Thajsku a privezl mi A. Lange & Sohne. Taky jsem ho hned nepojebal, ze to neni original, ale byl jsem rad ze si na me vzpomnel :-). Do tedka je mam v sejfu a kdyz jdu s nim chlastat tak si je beru nez si huntovat jine tak radsi tyhle :-). Vim kolik je hodin a vim jestli je venku noc nebo svetlo :-D.

Proč si zaplňuješ místo v sejfu hodinkama v hodnotě max jednoho piva?

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#72 Hector

Hector

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 65 příspěvků(y)
  • Bydlí:Klatovy
  • Fanoušek značky:Orient, Prim, Seiko, Longines, je toho dost...

Publikováno 8.leden.2018 - 13:18

tak jestli je to třeba takový sejf...

Pringles-Sour-Cream-Onion-Chips-Diversio

#73 dzerik1

dzerik1

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 8.leden.2018 - 13:22

Mista tam je jeste dost :-D tak proc ne? Neni sejf jako sejf :-)

#74 Micey

Micey

( . )( . )

• Member_50
  • 6 804 příspěvků(y)

Publikováno 8.leden.2018 - 13:33

Tak nebyl kámoš v Thajsku naposledy, to se naplní..

#75 dzerik1

dzerik1

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 8.leden.2018 - 13:36

Tak nebyl kámoš v Thajsku naposledy, to se naplní..

Uz vozi jen historky :-D

#76 tkol

tkol

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

• Member_50
  • 659 příspěvků(y)
  • Bydlí:PRG
  • Fanoušek značky:Rolex

Publikováno 8.leden.2018 - 19:02

Tohle vlakno me bavi... :D
“No tree, it is said, can grow to heaven unless its roots reach down to hell...”

#77 Dokusan

Dokusan

Megazávislák

• Member_50
  • 2 374 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:Chr.Ward, Sinn, Vostok

Publikováno 8.leden.2018 - 19:09

Hrozně bych si přál dožít se toho, že tady někdo zveřejní dotaz na darované hodinky a ty budou fakt pravý a nám všem tu spadne čelist :D

Hele, když to chceš, máš to mít.

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od Dokusan: 8.leden.2018 - 19:10

Per ardua ad Astra
mdokoupil@email.cz

#78 tedwine

tedwine

Závislák

• Member_50
  • 574 příspěvků(y)

Publikováno 8.leden.2018 - 19:28

Hele, když to chceš, máš to mít.

este ten dotaz...

#79 benik.db

benik.db

Začátečník

• Members
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 23.únor.2018 - 20:46

zdravim :-)viděl někdo někdy tyto hodinky? prosím? jsou malinkaté cca průměr 22mm... nikde na google jsem je nenašel , takže tuším fake. dekuji moc... radši ani nebudu zakladat vlákno jestli jsou origo nebo ne :-). moc dekuji5faa11b0796f97ec2ce5073fd6aadd1f.jpg9f97da532822fc0734a5346278db91c5.jpg8b03358759432d5d7b2cba05500a9a6a.jpg

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

#80 Tittus

Tittus

No Future, No Hope

• Member_50
  • 1 281 příspěvků(y)

Publikováno 23.únor.2018 - 20:57

:jawdrop:

"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day." - Jack Lemmon

www.suarez.cz

Kontakt: tomas(zavinutejzavináč)key-group(tečka)cz