Přejít na obsah

CORUM ADMIRAL?S CUP AC-ONE 45


Doporučené příspěvky

Americkej: Ano, chybí. Na mých nechybí :-) Naštěstí. Díky Horhemu a Tobě za postřeh. Mně se totiž tafotka tak moc líbila, kvůli současnému zobrazení číselníku u strojku, že jsem to fakt nezkoumal. Už to nebudu měnit, a jak jsem slíbil, jenom časem dolepím své vlasní fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hezky! Ohromně se mi líbí (kromě toho "biturba" samozřejmě) symetrie hodinek ze strany cifru i strojku a moc se mi zamlouvá i lomené řešení koncovek řemenu. Hezkej nákup :)

 

PS: máš ještě Golden Bridge?

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky! Ohromně se mi líbí (kromě toho "biturba" samozřejmě) symetrie hodinek ze strany cifru i strojku a moc se mi zamlouvá i lomené řešení koncovek řemenu. Hezkej nákup :)

 

PS: máš ještě Golden Bridge?

 

Už ne, GB s průhledem na moji chlupatou ruku šly pryč docela rychle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jedny z nej pecek co proběhlo fórem. Jsou krásné. Navíc, od Berta perfektní reportáž, jak je ostatně zvykem. Co kdybys začal psát příběhy s hodinkovou tématikou a vydal to knižně? Já bych určitě měl o jeden výtisk s podpisem autora zájem :-).

 

Díky za pochvalu hodinek, i za tvůrčí podnět. Až překonám svou lennost, a něco napíšu, slibuji autorské čtení v Černošicích. Aspoň to budeš mít blízko :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...