Přejít na obsah

CORUM ADMIRAL?S CUP AC-ONE 45


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hele já nevím, ty kamínky ti na nich stejně budou časem chybět  a chybí tomu indexy.....

Alespoň to Bi-turbo mohlo být v nějaké veselé barvě a ideálně každé v jiné  :boxing:

Na pondělí si zastřihnu chlupy na zápěstí a dám jim šanci  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tedy hezky pěkně!! Už se moc těším, až si je budu moct ošahat vlastníma prackama. Bude čtvrtek? Jo a gratuluji plantážníku.

Zvláštní je, že jsem teď zkouknul několik fotek double turbo hodinek a tyhle jsou jednoznačně nejčitelnější a navíc se mi ta jejich až vojenská strohost(zejména u průhleudu) fakt líbí. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje řeč. Jakmile nějaký výrobce vypustí model s turbem, nebo dvěma, hned má pocit, že to musí ještě nějak dozdobit nebo zdůstojnit, Původně ve finále byly tyto společně s Glashutte Original Sport EVO. Ty Eva jsou taky dobře jednoduchý. Avšak: ať žije CORUM :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Palome, myslím si, že není úplně vhodné ptát se na cenu takových hodinek (pokud to samozřejmě nemyslíš v nadsázce, popř. toto bude lepší přes SZ). Můžeš kouknout na netu a tu cenu +- odhadnout. Teď to nemyslím zle, ale jsem realista a dokážu si představit, že i na tomto fóru může být někdo s "různými" úmysly a ty hodinky Bert určitě někdy a někde na té ruce mít bude, nebudou vždy v trezoru... a nerad by slyšel "davaj časy" s nožem na krku. To je jen můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si to myslel Palome. Doufám, že jsem tě nějak nenaštval?? Jinak na fotky se těším ještě víc než ty, protože já tyhle hodinky mít v ruce (na ruce už vůbec néé) asi nikdy nebudu. Pro mě byla zatím největším hodinářským zážitkem návštěva Bahnhof Strasse v Curychu, tak asi tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu tu vytrvalost. Pro mě jsou hodinky jen o impulsech, wishlist se u mě mění někdy i víckrát denně.

 

Bandi, u mně to tak zkrátka není. Jakkoli se ve spoustě věcí chvám jako přelétavý motýl, tak na hodinky které chci, vydržím čekat dost dlouho. Konec konců, pár kousků v mé sbírce je toho důkazem. A ještě jeden postřeh: když jsem chtěl casual tourbillon, tak byl výběr velmi omezený. Ty co mám, Glashutte sport EVO, nebo něco od Silbersteina, ale ta poslední možnost, to už je dost velkej úlet i na mně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten príbeh som si musel prečítať 3x :) Obrovská gratulácia!!!

 

Za gratulaci děkuji. Ony zkrátka ty moje hodinky příběhy tak nějak přitahují. Někdy veselé, někdy napínavé, a někdy veselé až po dlouhé době ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...