Přejít na obsah

Zásahy admina či moda bez infa


Doporučené příspěvky

Přátelé moderátoři, mám dotaz. V minulosti, kdykoliv došlo k nějakému zásahu admina či moderátora do cizího příspěvku (oprava na přání autora, nebo třeba fórek s neustále se opakujícím vtipem...), vždy byla tato skutečnost jasně patrná z drobné doušky dole pod postem "Tento příspěvek byl změněn...blablabla....prischera", třeba.

 

Dnes došlo v jednom mnou sledovaném vlákně ke dvěma zásahům (žádoucím :) ), ale jakákoliv informace pod oběma změněnými příspěvky chybí. Netušil jsem, že lze tu annonci zásahů vypnout, a upozorňuji na to, protože mi to přijde poměrně unfair a potenciálně nebezpečné. Je možné, že někdo z nových moderátorů má něco v protokolu špatně zaškrtlé/vypnuté? Jakékoliv nedohledatelné změny prováděné na příspěvcích někým jiným než autorem (a vlastně i dodatečně autorem) podle mne na diskuzním fóru můžou mít nežádoucí účinky.

 

Děkuju za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Martare, hledal jsem v koši a nenašel. Napiš sem prosím odkaz na to téma.

 

2. Některá opatření ohledně transparentnosti postupu modů jsem ve čtvrtek na sezení v Etrafice navrhoval, za pár dní se uvidí, jaké změny prosadím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine moderátor se může u editace příspěvku rozhodnout jestli se tam poznámka objeví, nebo ne. Já to používám volitelně, pokud někomu na přání opravím pravopis nebo něco podobného, poznámku nedávám. Pokud se mění smysl sdělení, tak ano. Když někomu příspěvek/téma smažu komplet, píšu dotčenému SZ s vysvětlením, to se ve vlákně neobjeví. Stejně tak když někdo dostane BAN, posílám SZ a dávám většinou poznámku do vlákna (ruští spammeři jsou výjimka). Samozřejmě to někdy může utéct. Jak píše Bert ve čtvrtek jsme řešili nějaké změny ohledně transparentnosti, dejte tomu chvíli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, rozumím a respektuju, děkuju za odpověď, Kubo.

 

Edit: Berte, jasně, držím palce, jinak ptal jsem se obecně - v konkrétním vlákně to bylo vyřešeno vlastně optimálně.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím všechny moderátory zde na fóru a mám na vás dotaz.Chci se zeptat proč mám pod ikonou profilové fotky nápis status varování když jsem nikdy nebyl od žádného moderátora varovaný ani nijak jinak postihovaný.Předem díky za odpověđ.Jinak se omlouvám jestli jsem to dal do špatného vlákna ale vysloveně téma na dotaz na moderátora jsem nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny moderátory zde na fóru a mám na vás dotaz.Chci se zeptat proč mám pod ikonou profilové fotky nápis status varování když jsem nikdy nebyl od žádného moderátora varovaný ani nijak jinak postihovaný.Předem díky za odpověđ.Jinak se omlouvám jestli jsem to dal do špatného vlákna ale vysloveně téma na dotaz na moderátora jsem nenašel.

Hele nevymyslej si, vzdyt tam nic nemas. :D

 

post-3194-0-54368200-1544199727_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primkáč 1975: A jak píše filo-boxer, ten status se zobrazuje pouze tobě, všem ostatním členům je (ten tvůj) skryt. Jako na obrázku to vidím jen já, ty můj status varování neuvidíš. :)

post-53456-0-11678400-1544200001_thumb.png

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dík za osvětu.Myslel jsem si že jsem něco zblbnul v nastavení.Házím to za hlavu.:-) a jdu si číst v knížce od Accutrona ?

Klidne si cti. Jestli chces sbirku varovani, venuji ti svou. Z dob, kdy byl kazdy kokutek moderator a posuzoval co rasismus a podobne. Samej podpantofelnik skrytej za anonymitou fora. Ted , chvala Bertovi, je to tu v cajku!....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Berte.Předem děkuju že na tomhle fóru můžu bejt,dozvěděl jsem se tady hodně důležitých informací pro můj koníček a třeba za čas budu taky i nějakým přínosem pro tohle fórum až to všechno naštuduju.Jen jsem chtěl vědět jestli ten status varování tam má každý člen fóra ? nebo to byla jen teda nějáká srandička že to tam mám.Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Berte.Předem děkuju že na tomhle fóru můžu bejt,dozvěděl jsem se tady hodně důležitých informací pro můj koníček a třeba za čas budu taky i nějakým přínosem pro tohle fórum až to všechno naštuduju.Jen jsem chtěl vědět jestli ten status varování tam má každý člen fóra ? nebo to byla jen teda nějáká srandička že to tam mám.Dík.

Každý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...