Přejít na obsah

Fotka
* * * * - 2 Hlasů

Batoh Chronomag

batoh rolltop messenger holdall

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
233 odpovědí na toto téma

#1 Mirek

Mirek

Al Bunda

• Member_50
  • 2 602 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Oltec
  • Fanoušek značky:Zákaz zastavení

Publikováno 6.leden.2018 - 17:38

Tenhle nápad mám v hlave už delší dobu a jelikož Zrno řeší bundu Chronomag, rozhodl jsem se jít s tím na světlo a případně oba projekty propojit. Batoh by nejen pro zájemce o bundu mohl být ušitý ze stejného canvasu, v černé nebo námořní modré , a pokud by byl dostatečný zájem, mohl by se udělat z olivové zelené, tím pádem by se i bunda dala rozšířit o tuhle barvu.  Dál můžeme batoh udělat z odlehčené Cordury 500D Rip stop, Cordury 1000D a X-Pacu, barev je dost, to by se vidělo dle zájmu...Co se týká samotnýho batohu, nabídl bych 3 varianty z připravované produkce pro novej brand, takže by se pro chronomag mohlo udělat něco jako first-edition, která by se už použitím barev a materiálů neopakovala, v zásadě taková batohová limitka. Jednalo by se o jednoduchej městskej rolltop velikosti 20l, větší rolltop s kapsou vepředu 25l, nebo univerzálnější batoh nejen do města, ale i do lesa a na kopec, 32-35l. Zase by se vidělo dle zájmu. A aby to nebyl jen obyč batoh s logem chronomagu, samozřejmostí by bylo pouzdro na hodinky, který bude mít v batohu svý místo. To vyvzorujeme.

Materiály, který používáme, jsou původem buď z EU nebo USA, hlavně ale z ČR, z Asie jen ty japonský YKK zipy, co se pro Evropu stejně z valné části dělají v Německu, výroba batohu proběhne na Jižní Moravě ve vlastní šicí dílně, takže nenabízím žádnej reklamní krám, ale podstivej kumšt, stejně jako Zrno.

Odhadovaná cena je někde mezi 2500,- a 5000,-Kč, rozptyl je to velikej, bude ale hodně záležet na zvolenejch materiálech, případně se dá zakomponovat i kůže, s kterou standardně neděláme, v kooperaci se Zrnem by to ale šlo, pak je třeba počítat s horní cenovou hranicí.

Fotky batohů dodám v týdnu, aktuálně řešíme průmyslový vzory, začátkem týdne by měly být hotový, tak to pak budu moct vypustit do éteru...

Takže moje otázka zní: byl by o něco takovýho zájem, ať už v rámci akce "bunda chronomag", nebo obecně?

"Pane Stejskal, rozmyslete si to, tady jde o obrovskou sumu!"                                 Batoh Chronomag

#2 People

People

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 354 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 6.leden.2018 - 17:40

Ano

#3 nividic

nividic

chrnmg18(na)centrum.cz

• Member_50
  • 2 404 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc

Publikováno 6.leden.2018 - 17:52

Dobrej napad Miro, som za!

#4 Rybiz

Rybiz

Trubadur

• Member_50
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 6.leden.2018 - 18:05

OK

Work. Play. Win. Repeat.

#5 Sborez

Sborez

Chronopako......

• Member_50
  • 1 312 příspěvků(y)
  • Bydlí:DC
  • Fanoušek značky:Rolex, Omega, Prim.....

Publikováno 6.leden.2018 - 18:09

JO

Je:

Rolex Explorer I, Prim Sport IgenTraser Classic Automatic Master

Bylo:

Deaumar Ensign, Junghans Mega 1000 26/4802, Aureole chronograph suisse, Vratislavia Conceptum VIS 1935.2, Vratislavia Conceptum chrono, Omega Planet Ocean, Traser Classic Automatic Master - moje první, Aristo Award 2003 Harley-Ronda 2538, Traser P6600 Type 6 Mil-G, Steinhart Nav B-Uhr 47 automatik B-Muster, Wancher Cifra One - parádní jednoručky, Steinhart Nav B-Chrono II, Hamilton Khaki X-Copter, Longines hydroconquest chrono, Union Glashutte Viro Date, Victorinox XLS MT Chrono Classic, Seiko SKX007, Seiko Speed-Timer 7015-8000, Orient Crystal SK blue, Cartier de Calibre Diver, Vratislavia Kosmos, Seiko SKX009, Seiko SKX007, Tisell Vintage diver, Tisell diver date, Davosa RAF LE, Orient Millenium, Longines Legend Diver

Email:

sborezatseznamdotcz

#6 Kristian.nov

Kristian.nov

Megazávislák

• Member_50
  • 4 391 příspěvků(y)
  • Bydlí:Plzeň

Publikováno 6.leden.2018 - 19:00

Jo já chci!

#7 TOMASS

TOMASS

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 457 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prah a
  • Fanoušek značky:PRIM

Publikováno 6.leden.2018 - 19:09

To zni velmi dobre...

Kdyby lidská hloupost nadnášela, nepotřebovali bychom vesmírné programy...

#8 jankoxxx

jankoxxx

Insane

• Member_50
  • 8 115 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kys Chewche

Publikováno 6.leden.2018 - 20:01

u mna bude zalezat od konstrukcie atd, ale znie to zaujimavo :)

Omega Speedmaster PRO

Glycine Airman Vintage V

Glycine Airman Vintage One

Lanco do vrecka

Moje remene: www.watchstrapheaven.com

watchstrapheaven@gmail.com

Instagram
Chronomag foto

"If you're really going to kill yourself, can I have your watch?" ( – Psychologist Ernst Boyer to a patient threatening self-annihilation, session after session.)

#9 Garminak

Garminak

Učedník

• Member_50
  • 165 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Garmin

Publikováno 6.leden.2018 - 20:02

Též se hlásím jako zájemce...

#10 matous

matous

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 6.leden.2018 - 20:12

taky bych se hlasil

Sent from my iPhone using Tapatalk

#11 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 6 603 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Všecko co tiká :)

Publikováno 6.leden.2018 - 21:22

Nápad se mi líbí, jsem zvědavý na náhled modelu :)

Rolex Turn-o-Graph Ref. 116264, Tudor BB 58, Omega SMPc, Oris Divers Sixty-Five, Alpina Startimer Heritage GMT, Prim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Seiko SRPD01 Grey Dawn, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX011, Seiko SCVE045, IWC cal. 74, Swatch System 51, Casio G-Shock DW-5600VT a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#12 bandicoot

bandicoot

OWG

• Member_50
  • 14 197 příspěvků(y)

Publikováno 6.leden.2018 - 22:13

Bagl, co by byl za x dekad na sklonku mýho života plnej vzpomínek, vintage s patinou, ale furt funkční, bych chtěl. Poctivej kus hadru, co tu bude pár desítek let. Takže za mě spíš menší velikost, 20l ideál. Hranatej. Takovej chronomag kanken.

#13 Zmizík

Zmizík

Princ Chronoslav

• Member_50
  • 6 130 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 6.leden.2018 - 22:15

Ja bych s nim chtel jezdit na motorce.
Milisi, Roman I. vás rekomandoval jako ohromného pitomce a myslím, že se nemýlil.

#14 sery.vlk

sery.vlk

Megazávislák

• Member_50
  • 1 660 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha - Jablonec

Publikováno 6.leden.2018 - 22:18

Dobrý nápad!

#15 tmoris

tmoris

Megazávislák

• Member_50
  • 3 297 příspěvků(y)

Publikováno 6.leden.2018 - 22:30

Mozna jo.

Pokud bys navrhnul brasnu pres rameno, tak po ty bych skocil okamzite!

#16 jankoxxx

jankoxxx

Insane

• Member_50
  • 8 115 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kys Chewche

Publikováno 6.leden.2018 - 22:32

nosenie cez rameno ti rozhadze vsetky cakry...

Tento příspěvek byl upraven od jankoxxx: 6.leden.2018 - 22:33

Omega Speedmaster PRO

Glycine Airman Vintage V

Glycine Airman Vintage One

Lanco do vrecka

Moje remene: www.watchstrapheaven.com

watchstrapheaven@gmail.com

Instagram
Chronomag foto

"If you're really going to kill yourself, can I have your watch?" ( – Psychologist Ernst Boyer to a patient threatening self-annihilation, session after session.)

#17 Bezous

Bezous

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 7.leden.2018 - 05:15

Dobrý nápad.

#18 Mirek

Mirek

Al Bunda

• Member_50
  • 2 602 příspěvků(y)

Publikováno 7.leden.2018 - 09:25

Gut, tak zájem by byl...hranatej na motorku, to by se mohl líbit ten střední...dávám rychlocvak jednoho 25l kousku cca z prostředka vývojové fáze, ať máte představu, o čem se bavíme...zkusím ještě najít nějaký fotky toho 20l.
0bbcb0abc41c9d001d4177fb0b0f2afd.jpg
93bdd51d5871e471edb9e34150bc5cea.jpg

"Pane Stejskal, rozmyslete si to, tady jde o obrovskou sumu!"                                 Batoh Chronomag

#19 Sedlin

Sedlin

Strašně Zlý a Krutý Labilní Antikrist

• Member_50
  • 1 712 příspěvků(y)
  • Bydlí:v komíně
  • Fanoušek značky:Miche

Publikováno 7.leden.2018 - 09:43

Mam od Miry doma batohy tři, dva kastomizovaný (mám tam např. spešl kapsy a poutka a futrály na různý nepotřebnosti a taky vyšitou velkou hvězdičku až ze švédska :-) a prej kdybych chtěl kosočtvereček, jde to taky) na moje rozmary a jeden "běžná produkce" a sou to držáci! ve všední den sedím cca 2h hodiny na kole a protože patřím do skupiny vyšinutých šílenců, co jezdi i v tomto čase, a protože jezdím na hranici svých možností a někdy i přes, tak padám a bágl fut dobrej. před několika lety, mi Mira "vnutil" svůj běžněj model a sem rád, je to něco úplně jinýho než ty "značkový" igelitky v krámech pro ourdór.

A když Vás nááhodou sejmou z toho kola fízlové tak, že vám praskne rám a urvete si něco na báglu, voláte přítele na telefonu a do týden máte bágl na zádech opravenej.

Miro a vyfoť vnitřek

vevnitř je to světlý, takže najdete všechno hned, když je třeba, např. šprcku zašitou někde na dně v rohu na rychlovku v podchodu:-)

#20 Mirek

Mirek

Al Bunda

• Member_50
  • 2 602 příspěvků(y)

Publikováno 7.leden.2018 - 09:59

Áá, test rider je vzhůru...Na batohy bych mohl dávat visačku "Sedlin proof" jako záruku kvality ;-) Níže tedy fotky 20l, je tam i vnitřek...

Přiložený soubor (y)