Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 3 Hlasů

Batoh Chronomag

batoh rolltop messenger holdall

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
246 odpovědí na toto téma

#1 Mirek

Mirek

Al Bunda

• Member_50
  • 2 627 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Oltec
  • Fanoušek značky:Zákaz zastavení

Publikováno 6.leden.2018 - 17:38

Tenhle nápad mám v hlave už delší dobu a jelikož Zrno řeší bundu Chronomag, rozhodl jsem se jít s tím na světlo a případně oba projekty propojit. Batoh by nejen pro zájemce o bundu mohl být ušitý ze stejného canvasu, v černé nebo námořní modré , a pokud by byl dostatečný zájem, mohl by se udělat z olivové zelené, tím pádem by se i bunda dala rozšířit o tuhle barvu.  Dál můžeme batoh udělat z odlehčené Cordury 500D Rip stop, Cordury 1000D a X-Pacu, barev je dost, to by se vidělo dle zájmu...Co se týká samotnýho batohu, nabídl bych 3 varianty z připravované produkce pro novej brand, takže by se pro chronomag mohlo udělat něco jako first-edition, která by se už použitím barev a materiálů neopakovala, v zásadě taková batohová limitka. Jednalo by se o jednoduchej městskej rolltop velikosti 20l, větší rolltop s kapsou vepředu 25l, nebo univerzálnější batoh nejen do města, ale i do lesa a na kopec, 32-35l. Zase by se vidělo dle zájmu. A aby to nebyl jen obyč batoh s logem chronomagu, samozřejmostí by bylo pouzdro na hodinky, který bude mít v batohu svý místo. To vyvzorujeme.

Materiály, který používáme, jsou původem buď z EU nebo USA, hlavně ale z ČR, z Asie jen ty japonský YKK zipy, co se pro Evropu stejně z valné části dělají v Německu, výroba batohu proběhne na Jižní Moravě ve vlastní šicí dílně, takže nenabízím žádnej reklamní krám, ale podstivej kumšt, stejně jako Zrno.

Odhadovaná cena je někde mezi 2500,- a 5000,-Kč, rozptyl je to velikej, bude ale hodně záležet na zvolenejch materiálech, případně se dá zakomponovat i kůže, s kterou standardně neděláme, v kooperaci se Zrnem by to ale šlo, pak je třeba počítat s horní cenovou hranicí.

Fotky batohů dodám v týdnu, aktuálně řešíme průmyslový vzory, začátkem týdne by měly být hotový, tak to pak budu moct vypustit do éteru...

Takže moje otázka zní: byl by o něco takovýho zájem, ať už v rámci akce "bunda chronomag", nebo obecně?

"Pane Stejskal, rozmyslete si to, tady jde o obrovskou sumu!"                                 Batoh Chronomag

#2 People

People

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 354 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 6.leden.2018 - 17:40

Ano

#3 nividic

nividic

chrnmg18(na)centrum.cz

• Member_50
  • 2 404 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc

Publikováno 6.leden.2018 - 17:52

Dobrej napad Miro, som za!

#4 Rybiz

Rybiz

Trubadur

• Member_50
  • 798 příspěvků(y)

Publikováno 6.leden.2018 - 18:05

OK

Work. Play. Win. Repeat.

#5 Sborez

Sborez

Chronopako......

• Member_50
  • 1 313 příspěvků(y)
  • Bydlí:DC
  • Fanoušek značky:Rolex, Omega, Prim.....

Publikováno 6.leden.2018 - 18:09

JO

Je:

Rolex Explorer I, Prim Sport IgenTraser Classic Automatic Master

Bylo:

Deaumar Ensign, Junghans Mega 1000 26/4802, Aureole chronograph suisse, Vratislavia Conceptum VIS 1935.2, Vratislavia Conceptum chrono, Omega Planet Ocean, Traser Classic Automatic Master - moje první, Aristo Award 2003 Harley-Ronda 2538, Traser P6600 Type 6 Mil-G, Steinhart Nav B-Uhr 47 automatik B-Muster, Wancher Cifra One - parádní jednoručky, Steinhart Nav B-Chrono II, Hamilton Khaki X-Copter, Longines hydroconquest chrono, Union Glashutte Viro Date, Victorinox XLS MT Chrono Classic, Seiko SKX007, Seiko Speed-Timer 7015-8000, Orient Crystal SK blue, Cartier de Calibre Diver, Vratislavia Kosmos, Seiko SKX009, Seiko SKX007, Tisell Vintage diver, Tisell diver date, Davosa RAF LE, Orient Millenium, Longines Legend Diver

Email:

sborezatseznamdotcz

#6 Kristian.nov

Kristian.nov

Megazávislák

• Member_50
  • 4 425 příspěvků(y)
  • Bydlí:Plzeň

Publikováno 6.leden.2018 - 19:00

Jo já chci!

#7 TOMASS

TOMASS

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 462 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prah a
  • Fanoušek značky:PRIM

Publikováno 6.leden.2018 - 19:09

To zni velmi dobre...

Kdyby lidská hloupost nadnášela, nepotřebovali bychom vesmírné programy...

#8 jankoxxx

jankoxxx

Insane

• Member_50
  • 8 175 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kys Chewche

Publikováno 6.leden.2018 - 20:01

u mna bude zalezat od konstrukcie atd, ale znie to zaujimavo :)

Omega Speedmaster PRO

Glycine Airman Vintage V

Glycine Airman Vintage One

Lanco do vrecka

Moje remene: www.watchstrapheaven.com

watchstrapheaven@gmail.com

Instagram
Chronomag foto

"If you're really going to kill yourself, can I have your watch?" ( – Psychologist Ernst Boyer to a patient threatening self-annihilation, session after session.)

#9 Garminak

Garminak

Učedník

• Member_50
  • 165 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Garmin

Publikováno 6.leden.2018 - 20:02

Též se hlásím jako zájemce...

#10 matous

matous

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 6.leden.2018 - 20:12

taky bych se hlasil

Sent from my iPhone using Tapatalk

#11 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 7 158 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Všecko co tiká :)

Publikováno 6.leden.2018 - 21:22

Nápad se mi líbí, jsem zvědavý na náhled modelu :)

Rolex Turn-o-Graph Ref. 116264, Tudor BB 58, Omega SMPc, Fortis B-42 Black & Black Limited Ed., Alpina Startimer Heritage GMT, Prim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Eterna Sonic Electornic, Seiko SRPD01 Grey Dawn, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX011, IWC cal. 74, Swatch System 51, a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#12 bandicoot

bandicoot

OWG

• Member_50
  • 14 577 příspěvků(y)

Publikováno 6.leden.2018 - 22:13

Bagl, co by byl za x dekad na sklonku mýho života plnej vzpomínek, vintage s patinou, ale furt funkční, bych chtěl. Poctivej kus hadru, co tu bude pár desítek let. Takže za mě spíš menší velikost, 20l ideál. Hranatej. Takovej chronomag kanken.

#13 Zmizík

Zmizík

Princ Chronoslav

• Member_50
  • 6 477 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 6.leden.2018 - 22:15

Ja bych s nim chtel jezdit na motorce.
Milisi, Roman I. vás rekomandoval jako ohromného pitomce a myslím, že se nemýlil.

#14 sery.vlk

sery.vlk

Megazávislák

• Member_50
  • 1 673 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha - Jablonec

Publikováno 6.leden.2018 - 22:18

Dobrý nápad!

#15 tmoris

tmoris

Megazávislák

• Member_50
  • 3 331 příspěvků(y)

Publikováno 6.leden.2018 - 22:30

Mozna jo.

Pokud bys navrhnul brasnu pres rameno, tak po ty bych skocil okamzite!

#16 jankoxxx

jankoxxx

Insane

• Member_50
  • 8 175 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kys Chewche

Publikováno 6.leden.2018 - 22:32

nosenie cez rameno ti rozhadze vsetky cakry...

Tento příspěvek byl upraven od jankoxxx: 6.leden.2018 - 22:33

Omega Speedmaster PRO

Glycine Airman Vintage V

Glycine Airman Vintage One

Lanco do vrecka

Moje remene: www.watchstrapheaven.com

watchstrapheaven@gmail.com

Instagram
Chronomag foto

"If you're really going to kill yourself, can I have your watch?" ( – Psychologist Ernst Boyer to a patient threatening self-annihilation, session after session.)

#17 Bezous

Bezous

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 7.leden.2018 - 05:15

Dobrý nápad.

#18 Mirek

Mirek

Al Bunda

• Member_50
  • 2 627 příspěvků(y)

Publikováno 7.leden.2018 - 09:25

Gut, tak zájem by byl...hranatej na motorku, to by se mohl líbit ten střední...dávám rychlocvak jednoho 25l kousku cca z prostředka vývojové fáze, ať máte představu, o čem se bavíme...zkusím ještě najít nějaký fotky toho 20l.
0bbcb0abc41c9d001d4177fb0b0f2afd.jpg
93bdd51d5871e471edb9e34150bc5cea.jpg

"Pane Stejskal, rozmyslete si to, tady jde o obrovskou sumu!"                                 Batoh Chronomag

#19 Sedlin

Sedlin

Strašně Zlý a Krutý Labilní Antikrist

• Member_50
  • 1 712 příspěvků(y)
  • Bydlí:v komíně
  • Fanoušek značky:Miche

Publikováno 7.leden.2018 - 09:43

Mam od Miry doma batohy tři, dva kastomizovaný (mám tam např. spešl kapsy a poutka a futrály na různý nepotřebnosti a taky vyšitou velkou hvězdičku až ze švédska :-) a prej kdybych chtěl kosočtvereček, jde to taky) na moje rozmary a jeden "běžná produkce" a sou to držáci! ve všední den sedím cca 2h hodiny na kole a protože patřím do skupiny vyšinutých šílenců, co jezdi i v tomto čase, a protože jezdím na hranici svých možností a někdy i přes, tak padám a bágl fut dobrej. před několika lety, mi Mira "vnutil" svůj běžněj model a sem rád, je to něco úplně jinýho než ty "značkový" igelitky v krámech pro ourdór.

A když Vás nááhodou sejmou z toho kola fízlové tak, že vám praskne rám a urvete si něco na báglu, voláte přítele na telefonu a do týden máte bágl na zádech opravenej.

Miro a vyfoť vnitřek

vevnitř je to světlý, takže najdete všechno hned, když je třeba, např. šprcku zašitou někde na dně v rohu na rychlovku v podchodu:-)

#20 Mirek

Mirek

Al Bunda

• Member_50
  • 2 627 příspěvků(y)

Publikováno 7.leden.2018 - 09:59

Áá, test rider je vzhůru...Na batohy bych mohl dávat visačku "Sedlin proof" jako záruku kvality ;-) Níže tedy fotky 20l, je tam i vnitřek...

Přiložený soubor (y)