Přejít na obsah

Batoh Chronomag


Mirek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pipina batoh se mi libi az na to na mne asi moc cool zavirani.kapsa navic na ty kramy co bezne taham se vzdy hodi..i ted mam 2kapsovy batoh... Nehhezci a myslim i nejvic fubkcni zavirani ma ihmo 20l.. tak to je ted dilema.. :)

 

Klidně Ti udělám pipinu se zavíráním dvacítky, bude se to na bocích trochu bít s těma kompresníma popruhama, ale oben gusto...

 

nosim batoh v podstate denne. 20 litrovy a cim viac kapes tym lepsie. Neviem si predstavit vsetko nahadzat spolu do jedneho vreca. Okuliare, kluce, powerbanku, doklady, tablet, flasku a podobne. V zime rukavice, ciapku, termosku, druhy par ponoziek a podobne.  Ked by som to chcel spolu, tak si vezmem igelitku. 

 

Jak som bol nadseny, tak to vyprchalo. 

 

Ked pribudnu kapsy, tak sa hlasim.

 

Dvacítka má 4 kapsy, jednu vnější, tři vnitřní, 25ka další tři vnější...nosím toho obdobně, jako Ty a není problém...všem to pojetí ale vyhovovat nemusí, to chápu... 

 

Jsem tez pro 25l. Co nejjednodussi design. Nechtel bych modrou barvu, protoze vetsinou nosim modry jeany.

 

Neberu to tak, že z toho musí vyjít jeden batoh v jedné barvě...v podstatě každej kus může být originál... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Bells & Geodet: jak jsem psal dřív, vzorujeme teď většího messengera přes rameno. Jaká je vaše představa? Udělal bych z toho časem další projekt, teď na další vzorování nebude moc prostor, ale nebráním se tomu.

 

Díky, moje představa by byla zhruba to, udělat kombinaci jednoho z nadhozeným batohů, který by se zmenšil na tašku, kterou posílal Geodet. Samozřejmě i nějak upravil, ale právě v tomto batohu vidím fakt krásný základ i pro tašku.

 

http://forum.chronomag.cz/uploads/post-14887-0-67755900-1515432064.jpg

 

Teď to nechám být, ať ti neskáču do rozjetého projektu batohů, ale určitě bych byl moc rád, kdyby následně dopadla i nějaká taška.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomu rikam zakaznicky pristup-batohy na miru...,parada,diky.

urcite se hlasim,batoh mi odchazi... barvu jeste promyslim. mozna az budou final vzorky by nebylo do veci si je moci nekde osahat,co do velikosti,barev, jak sedi na zadech apod a pak se finalne rozhodnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano

Chci batoh do lesa nejlépe olivové barvy takové velikosti aby měl kapsy, hlavně na NTB a aby se do něj něco vešlo.

Zároveň přemýšlím i o velkým a tam bych si dával potápěčskou výstroj.

Mirek : Unese ten batoh třeba 25-30kg?

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Upraveno uživatelem batoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano

Chci batoh do lesa nejlépe olivové barvy takové velikosti aby měl kapsy, hlavně na NTB a aby se do něj něco vešlo.

Zároveň přemýšlím i o velkým a tam bych si dával potápěčskou výstroj.

Mirek : Unese ten batoh třeba 25-30kg?

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

 

Do lesa něco takovýho?

post-14887-0-35184400-1515686338_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super ! To chci!

A neco velkyho na potapecskou vystroj krom lahve

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Upraveno uživatelem batoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Borci, omlouvám se, delší dobu jsem to tu nechal ladem, trochu jsem se teď válel po špitálech, už je to ale gut, tak jedem dál. Sepíšu seznam, jestli jsem na někoho zapoměl, tak se dopiště, bylo by dobrý rozmyslet si barvy, jestli uděláme jednotnou sérii, nebo v podstatě custom made, takže co kus, to originál, nemám s tím problém. Dám teď nějak dohromady to pouzdro na hodinky, ať se posuneme.

Takže seznam:

 

1. Bandicoot 20l navi-black

2. Kristian.nov 25l

3. Zmizík 20l

4. matous 25l olive

5. PaloZV 25l

6. skalis 20l černá komplet

7. Garminak 25l

8. TOMASS 25l custom zavírání

9. AndyAaron 25l navy-black

10. Petr15 25l

11. Chosef76 25l

12. Batoo 25l olive-camo

 

Jinak zkoušení bundy v Praze už proběhlo, pokud by ale někdo chtěl batohy vidět naživo, můžu to nějak domluvit. V Brně se bude zkoušet za týden v sobotu 24.2., já se bohužel účastnit nemůžu, ale kdyžtak se taky pokusím zařídit, aby tam batohy byly...nebo klidně v rámci Brna bágl dovezu na vyzkoušení.

 

A teď ještě fotky posledních kousků, 20ka má trochu upravený dno a 25ku budem dělat i v divokejch barvách 

 

 

post-14887-0-09937500-1518991128_thumb.jpg

post-14887-0-45888100-1518991139_thumb.jpg

post-14887-0-10483000-1518991159_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirku , super že to neusnulo.

Jelikož jsi nastínil několik možností a custom made, obávám se že uni bagl je utopie. Já bych tedy finálně za sebe potrvdil 25l olivu, s hnědou kapsou.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tomto batohu vidím fakt krásný základ i pro tašku.

 

http://forum.chronomag.cz/uploads/post-14887-0-67755900-1515432064.jpg

Taky bych byl pro tašku přes rameno, zajímal by mě jen cca termín, kdy myslíš, že by se to mohlo rozjet?

díky

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

S barvama to uděláme následovně: jelikož se vzorník blbě fotí, háže to různý odstíny a na každým monitoru to stejně vypadá jinak, napíšu barvy, který se dají kombinovat, už tu jsou na batozích vyfocený, a každej si to nakombinuje dle svýho gusta.

 

Dno: černá a žlutá

Tělo: černá, navi, oliva, šedá

Kapsa(u 25l, vzor pipina): bílá, šedá, hnědá, filová, oranžová, maskáč

Popruhy: černá, šedá, hnědá, oliva

Spona: černá, stříbrná, zelená, fialová

 

Tak vybírejte, kombinujte a piště se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priznam se, ze jsem trosku smutnej z kombinaci barev.

 

Vzal bych si 25l verzi. Cerne dno, Navy telo, a ted jaka kapsa? Navy na vyber neni, at je to jednobarevne, kontrastni by se mi libila treba zluta, ale ta taky neni. Hnedou kapsu a hnedy popruh tedy? K tomu by zas bylo lepsi hnede dno...

 

Tak to vezmu odjinud. Zlute dno a Navy telo, at to je trosku vesele. Jenze jsme zase u te kapsy. Jakou nakombinovat ke zlute a modre? Zase hnedou? Nejsou uz tri barvy moc?

 

Celej cernej taky nejde, protoze neni na vyber cerna kapsa.

 

To jsou nervy!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žlutou máme, a je to fakt žlutá, žádná hořticová, dokonce i žlutý popruhy nejsou problém, jen jsem ji tu nenabízel, protože mi to přišlo už jako fakt velká divočina...a modrou kapsu taky není problém udělal, bude že stejnýho materiálu, jako tělo batohů, není problém...nebo černé dno, navi tělo a černá kapsa, co? Když už teda be spoke, tak se vším všudy...

post-14887-0-94692000-1520885115_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...