Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pre mňa je práve použitie iných ručiek velké plus. S mercedes ručkami je kopa homage modelov, s inými ručkami je ich len zopár.

mám to v tomto bodě stejně. díky použití staršího typu rolex ručiček se mi to líbí víc. je to taková směska 6 číslicového - tah a spona, 5 čísl. - pouzdro, luneta (alu bezel), ciferník . ty ručičky u jakého přesně typu mi nevyjíždí. Ale ted je používá třeba i Steinhart OVM myslím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vypadá to, že jo :-)

 

Tady se o tom trochu rozepisujou:

https://ginault.com/crystal-dial/

 

Souhlasím - pokud někomu nevadí homage a chce fakt pěkný hodinky, tak to stojí za zvážení. Navíc se slevou se člověk dostane na úroveň Davosy (možná i níž, nevím, za kolik se teď dají sehnat)...

Jinak z fotek to tak nevypadá, ale ty indexy a ručičky je trochu odlišují, takže na první pohled vypadají mnohem míň "kopírkově" než Ocean One 39 (které jsem měl), byť marketingově se tím vůbec netají, spíš naopak...

 

Ještě kdyby v nich byla třeba ta ETA Elaboré jako v těch Oceanech, tak by to bylo úplně super :-)

Ty jejich stránky, kde se trochu rozepisujou jak píšeš o jejich kvalitě a přenostech se ti líbí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat na pocity a dojmy s odstupem času. Jak je na tom stabilita pohybu?

 

Pořád je žeru a střídám je akorát se SKX, nic jinýho nenosim a jsem spokojenej.

 

Momentálně jsou u hodináře - nechávám měnit původní vypouklé sklo za ploché s oboustranným AR a poladit přesnost (ustálily se na -5s denně, tak to jenom trošičku šoupnout do plusu).

 

Mimochodem hodinář říkal, že se když si odmyslí design, tak se mu hodně líbí zpracování a nejvíc prý uložení strojku (vůbec tomu nerozumím, ale vyjádříl se tak, že se to prý jen tak nevidí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jejich stránky, kde se trochu rozepisujou jak píšeš o jejich kvalitě a přenostech se ti líbí?

 

Nevím, co máš na mysli, ale je fakt, že by mohly být o něco uspořádanější a mohli by se víc pochlubit detaily. Jako třeba že mají "okopčený" i Triplock a celkovou konstrukci hodinek (složení) jako Rolex.

 

Upřímně jsou mi ty stránky celkem buřt :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strojek se prý chová úplně stejně jako ETA, dle měření vše ok.

 

Nutno ale zmínit, že na watchuseek pár lidí napsalo hrůzostrašný povídky o tom, že jim hodinky přišly, strojek se zastavil a museli to reklamovat. Těžko říct...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, to chápu a je to tak i lepší :D  Já bych ani nemrknul, hodinky se mi i líbí, kvalita už bude asi i trochu na úrovni. Ale jestli to říkám správně, Ginault přišel s kopírkou Rolexu se vším všudy včetně Mercedes ručky okolo 2011, nacpali tam Etu, pak se na chvíli odmlčeli  a ve 2016 s opět rozjetou výrobou se pasovali do svět ?Haute Horology? a samozřejmě jejich kalibr, kopírka Ety s čínským antishockem je mezi top kalibry světa? :lol2: No, tomu se říká docela odvaha....upřímně by si srdce fanoušků hodinek měli zkusit získat jiným zúpůsobem, stačil by bohatě svůj vlastní design.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...