Přejít na obsah

Virus na stránkách fóra?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 430
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Tikale, pozor, mluví z Tebe zpupnost. Nic si z toho nedělej, měl jsem to ze začátku jako moderátor taky, to přejde. Pro začátek stačí dávat si pozor na slovo "hodlat". :D

EDIT: A ten Tvůj červenej výstřik se mně taky nelíbil - sprostý lid je prostě citlivej na nový funkcionáře.

 

Od takového kozáka to beru skoro jako pochvalu  :lol2: , ne dělám si srandu, ale vzpupnost v tom fakt nehledej, na to jsem moc starej pes  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dočetl až sem (plácá se pravou rukou po levém rameni) a mám pocit, že nejvíc ze všech utrpěl jankuv Mac. Všechno ostatní přebolí. Koho ne, odejde. I sem se totiž hodí moudro, které jsem někde převzal a s oblibou opakuji v pracovním životě: Demokracie končí ve chvíli, kdy projdete bránou tohoto podniku. Tolik za mě k rozhodnutí těžit i zamknout toto vlákno. Těším se na další roky s vámi a světem hodinek.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už na to taky seru. Ale přece jen napíšu poslední věc. Nejvíc mi chybí něco vy smyslu "kluci sorry, mám vás rád, tohle se mi nepovedlo, poďme dál" Na foru jsem toho koupil i prodal dost, chodím sem každej den, mám to tu moc rád a nevadí mi ani tolik ten fakt, že jsem měl těžit cizí krypto, jako ta neskutečně hloupá (ne)komunikace k tomu celýmu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to poruším ještě jednou...vony jsou ty připnutý vlákna dost na houbelec, protože z nějakýho důvodu je lidi přehlížejí, jako by to byla reklama (minimálně já jo). Imho to je způsobený tím, že podobně jsou označený reklamní výsledky při hledání na google nebo i seznamu, takže to člověk už automaticky filtruje...

 

Pro ty, kdo to přehlídl...

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/113820-coinhive-%C5%99vouc%C3%AD-avg-omluva/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me na tom vsem jeste trosku mrzi jina vec. Dle ohlasu zde majitel Chronomagu nastval dost lidi, coz je pochopitelne. Jako dusledek vidim to, ze pokud prijde opet SZ s pozadavkem na prispeni, tak spousta clenu, kteri normalne prachy posilali, tak se na to vykaslou. Tim padem nebudou prachy na provoz, tim padem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to poruším ještě jednou...vony jsou ty připnutý vlákna dost na houbelec, protože z nějakýho důvodu je lidi přehlížejí, jako by to byla reklama (minimálně já jo). Imho to je způsobený tím, že podobně jsou označený reklamní výsledky při hledání na google nebo i seznamu, takže to člověk už automaticky filtruje...

 

Pro ty, kdo to přehlídl...

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/113820-coinhive-%C5%99vouc%C3%AD-avg-omluva/

Jo, tak to jsem nezaznamenal. To sorry. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me na tom vsem jeste trosku mrzi jina vec. Dle ohlasu zde majitel Chronomagu nastval dost lidi, coz je pochopitelne. Jako dusledek vidim to, ze pokud prijde opet SZ s pozadavkem na prispeni, tak spousta clenu, kteri normalne prachy posilali, tak se na to vykaslou. Tim padem nebudou prachy na provoz, tim padem...

Já bych se toho nebál. Fórum má svoji hodnotu a s ročními náklady 73k (zpráva od Patricka s prosbou o příspěvek) se v pohodě zaplatí jen z prodeje reklamy. V posledních letech jsem viděl docela podrobně do financí některých webů a internetových skupin a na tohle bych si fakt vsadil...

Případně to někdo koupí, já bych do toho klidně šel :-)

Při nejhorším znovu zapneš těžbu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen ses Kamile nevyjádřil k tomu cituji:"do prdele". Ty do nedávna vrcholný mravokárce a udělovač BANů za sprostá slova... teď jsi sdmina složil a už to nevadí? Ale jo, prej "jen blbec nemění názory" :-)

Já si myslím, že Kamil použil sprostý výraz, tím pádem je jasné že diskuse se zvrtla a je doprdele potřeba to zavřít hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...