Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Virus na stránkách fóra?

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
432 odpovědí na toto téma

#421 tommas4

tommas4

.

• Member_50
  • 5 434 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 14.leden.2018 - 14:56

Se nečerti, četl jsem to ve smyslu - mám antivir tak se mě to netýká. Asi jsem to špatně pochopil, sorry náčelníku. :cheers:
  • 0

#422 Guest_Kamil_*

Guest_Kamil_*
  • Guests

Publikováno 14.leden.2018 - 16:03

Jen ses Kamile nevyjádřil k tomu cituji:"do prdele". Ty do nedávna vrcholný mravokárce a udělovač BANů za sprostá slova... teď jsi sdmina složil a už to nevadí? Ale jo, prej "jen blbec nemění názory" :-)

Jsem rezignoval, no. Byl to boj s větrnými mlýny. Já píšu a většinou i mluvím slušně, což neznamená, že se tak vyjadřují všichni nebo že to neumím. :)

EDIT: A kam jinam bych měl poslat někoho, kdo soustavně kritizuje fórum, práci modů apod. (což zase není adresně na Filipa)? Když se tady někomu nelíbí, nikdo ho přeci nedrží. A pokud k tomu svou rádoby vtipnou ironií a sarkazmem rozeštvává skoro všechny a všechno a zakládá náběhy na flame (jako poslední dobou YPO), zaslouží ban, případně trvalé bye, bye.

Tento příspěvek byl upraven od Kamil: 14.leden.2018 - 16:18

• 0

#423 Hasič

Hasič

ďáblův tovaryš

• Member_50
  • 1 803 příspěvků(y)
  • Bydlí:jo, dobře
  • Fanoušek značky:už žádný

Publikováno 14.leden.2018 - 16:07

Kamile nenech se deptat!...
  • 0

Si Deus pro Nobis quis contra Nos?

#424 kolonada2

kolonada2

Začátečník

• Members
  • 28 příspěvků(y)
  • Bydlí:Dačice
  • Fanoušek značky:Weide, SKMEI, Curren

Publikováno 14.leden.2018 - 19:18

S což to tady přejmenovat na vlákno Mindráky a pupínky ?
  • 0

#425 Tikal

Tikal

Speedy Gonzales

• Moderators
  • 5 769 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:50km/h

Publikováno 14.leden.2018 - 19:25

Tikale, pozor, mluví z Tebe zpupnost. Nic si z toho nedělej, měl jsem to ze začátku jako moderátor taky, to přejde. Pro začátek stačí dávat si pozor na slovo "hodlat". :D

EDIT: A ten Tvůj červenej výstřik se mně taky nelíbil - sprostý lid je prostě citlivej na nový funkcionáře.

Od takového kozáka to beru skoro jako pochvalu  :lol2: , ne dělám si srandu, ale vzpupnost v tom fakt nehledej, na to jsem moc starej pes  :)

• 0

TEMPUS FUGIT **FURT FPŘET**

#426 hreba

hreba

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 213 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín
  • Fanoušek značky:Seiko, Casio, Omega, Hamilton, Edox, Glycine, Tag Heuer

Publikováno 14.leden.2018 - 21:33

Tak jsem to dočetl až sem (plácá se pravou rukou po levém rameni) a mám pocit, že nejvíc ze všech utrpěl jankuv Mac. Všechno ostatní přebolí. Koho ne, odejde. I sem se totiž hodí moudro, které jsem někde převzal a s oblibou opakuji v pracovním životě: Demokracie končí ve chvíli, kdy projdete bránou tohoto podniku. Tolik za mě k rozhodnutí těžit i zamknout toto vlákno. Těším se na další roky s vámi a světem hodinek.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Tento příspěvek byl upraven od hreba: 14.leden.2018 - 21:34

• 0

kontakt: hreba.chronomag(at)gmail.com

Seiko SNZG13K1 | HUAWEI Watch W1 | Casio Protrek PRG40 | Apple Watch Series 1 | Edox Les Vauberts Chronograph Retrograde | Apple Watch Series 2 Nike+ | Revue Thommen Diver Professional | Seiko Spirit 5E31 | Bulova Accutron II |  Casio EFD-1000 | Seiko SKX009K2 | Seiko SRPB53K1 | Traser P67 Officer Pro GunMetal Black | Garmin Forerunner 225 | Certina DS Podium Square Titanium | Hamtun H1 White | Omega Seamaster Professional 2541.80 | Tag Heuer Aquaracer Chrono | Casio G-SHOCK GW 3000M-4A | Seiko SKX007

#427 969

969

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 14.leden.2018 - 23:14

Už na to taky seru. Ale přece jen napíšu poslední věc. Nejvíc mi chybí něco vy smyslu "kluci sorry, mám vás rád, tohle se mi nepovedlo, poďme dál" Na foru jsem toho koupil i prodal dost, chodím sem každej den, mám to tu moc rád a nevadí mi ani tolik ten fakt, že jsem měl těžit cizí krypto, jako ta neskutečně hloupá (ne)komunikace k tomu celýmu. 

• 0

#428 hreba

hreba

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 213 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín
  • Fanoušek značky:Seiko, Casio, Omega, Hamilton, Edox, Glycine, Tag Heuer

Publikováno 14.leden.2018 - 23:24

A když nic jiného... Odemknou se hodinky a ženy. A to je fajn :)

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  • 0

kontakt: hreba.chronomag(at)gmail.com

Seiko SNZG13K1 | HUAWEI Watch W1 | Casio Protrek PRG40 | Apple Watch Series 1 | Edox Les Vauberts Chronograph Retrograde | Apple Watch Series 2 Nike+ | Revue Thommen Diver Professional | Seiko Spirit 5E31 | Bulova Accutron II |  Casio EFD-1000 | Seiko SKX009K2 | Seiko SRPB53K1 | Traser P67 Officer Pro GunMetal Black | Garmin Forerunner 225 | Certina DS Podium Square Titanium | Hamtun H1 White | Omega Seamaster Professional 2541.80 | Tag Heuer Aquaracer Chrono | Casio G-SHOCK GW 3000M-4A | Seiko SKX007

#429 Lamiczka

Lamiczka

Chronosysel

• Member_50
  • 3 912 příspěvků(y)

Publikováno 14.leden.2018 - 23:24

Tak to poruším ještě jednou...vony jsou ty připnutý vlákna dost na houbelec, protože z nějakýho důvodu je lidi přehlížejí, jako by to byla reklama (minimálně já jo). Imho to je způsobený tím, že podobně jsou označený reklamní výsledky při hledání na google nebo i seznamu, takže to člověk už automaticky filtruje...

Pro ty, kdo to přehlídl...

http://forum.chronom...ucí-avg-omluva/

• 0

#430 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 7 708 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno 14.leden.2018 - 23:30

Me na tom vsem jeste trosku mrzi jina vec. Dle ohlasu zde majitel Chronomagu nastval dost lidi, coz je pochopitelne. Jako dusledek vidim to, ze pokud prijde opet SZ s pozadavkem na prispeni, tak spousta clenu, kteri normalne prachy posilali, tak se na to vykaslou. Tim padem nebudou prachy na provoz, tim padem...
  • 0

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

#431 969

969

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 14.leden.2018 - 23:33

Tak to poruším ještě jednou...vony jsou ty připnutý vlákna dost na houbelec, protože z nějakýho důvodu je lidi přehlížejí, jako by to byla reklama (minimálně já jo). Imho to je způsobený tím, že podobně jsou označený reklamní výsledky při hledání na google nebo i seznamu, takže to člověk už automaticky filtruje...

Pro ty, kdo to přehlídl...

http://forum.chronom...ucí-avg-omluva/

Jo, tak to jsem nezaznamenal. To sorry. 

• 0

#432 vojta1

vojta1

Megazávislák

• Member_50
  • 3 336 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Praha

Publikováno 15.leden.2018 - 02:12

Me na tom vsem jeste trosku mrzi jina vec. Dle ohlasu zde majitel Chronomagu nastval dost lidi, coz je pochopitelne. Jako dusledek vidim to, ze pokud prijde opet SZ s pozadavkem na prispeni, tak spousta clenu, kteri normalne prachy posilali, tak se na to vykaslou. Tim padem nebudou prachy na provoz, tim padem...

Já bych se toho nebál. Fórum má svoji hodnotu a s ročními náklady 73k (zpráva od Patricka s prosbou o příspěvek) se v pohodě zaplatí jen z prodeje reklamy. V posledních letech jsem viděl docela podrobně do financí některých webů a internetových skupin a na tohle bych si fakt vsadil...
Případně to někdo koupí, já bych do toho klidně šel :-)
Při nejhorším znovu zapneš těžbu :-D
  • 0

měl jsem: zeno watch p544dd, steinhart ocean one, orientstar classic wz0251el, seiko sarb017, seiko baby sumo,seiko monster orange, seiko retro classic green, orient ray orange,seiko 6139, davosa raf, prim diplomat, seiko samurai white, seiko 7002, seiko skx009, tag heuer aquaracer, seiko snxs77 , seiko monster , skx 171 - mod,seiko snzh53k1, tudor black bay red, Alpina AL525G3S6, Seiko Sumo, Omega speedmaster moonwatch 311.30.42.30.01.005, Steinhart 500 titanium, iwc mark xvi,seiko skx031

Moje vlákno

#433 straspol

straspol

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 361 příspěvků(y)

Publikováno 15.leden.2018 - 07:38

Jen ses Kamile nevyjádřil k tomu cituji:"do prdele". Ty do nedávna vrcholný mravokárce a udělovač BANů za sprostá slova... teď jsi sdmina složil a už to nevadí? Ale jo, prej "jen blbec nemění názory" :-)

Já si myslím, že Kamil použil sprostý výraz, tím pádem je jasné že diskuse se zvrtla a je doprdele potřeba to zavřít hned.

• 0