Přejít na obsah

Virus na stránkách fóra?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 430
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nehodlám si nic instalovat abych to zakázal/vyrušil. Nemyslím že bychom při registraci zde, něco podobného odsouhlasovali. Žádám majitele fóra aby to neprodleně zrušil. V případě, že v takovýchto aktivitách chce pokračovat, prosím aby jasně vysvětlil o co jde a registraci na fóru podmínil souhlasem registrujících se. V případě již registrovaných členů, by mělo následovat zaslání nových pravidel. Jestliže by s nimi stávající člen nesouhlasil, měl by být z fóra ?smazán?.

Jinými slovy, je-li pobyt na fóru spojen s využíváním mého výpočetního výkonu (jakkoliv malého) k výdělečným aktivitám majitele, žádám o bezodkladné zrušení mého profilu.

Doufám, že jde pouze o nedorozumění... Pokud ne, mrzí mě to, ale nechci se na tom podílet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě taktéž nárůst, mrzí mě, že se majitel fóra ozval pouze jednou s odkazem na to, že něco zkouší. Teď už bez odpovědi. Tohle je hnus, velebnosti. Na Safari jsem žádné rozšíření nenašel, takže prosím majitele o vypnutí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hnus velebnosti, tedy přesněji prasárna, když někdo bez předchozího upozornění tohle udělá.

Mé slovo zde nic neznamená, ale dokud se někdo bude přes Chronomag jebat v mém počítači chodit sem nebudu,

Prosím některého z kamarádů o S.Z nebo o zatelefonování až to bude zase odpojené.

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco zkouším, instaloval jsem to já. Virus to není, ale hash výpočty to dělá, proč to AVG hlásí, to ale nevím :/

  

 

 

Takže do chromu doinstalovan No Coin, alespon jsem se neco naucil. A celkem doufam, ze miner se sem dostal omylem/chybou a ne umyslne.

No tak omylem asi těžko, výše v citaci píše rootadmin že to nainstaloval sám a úmyslně.

 

Fórum gentlemanů z kterých si gentleman největší zkouší udělat dojnou krávu.

 

Tak tohle je pro mě teda rána pod pás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako nerad bych aby to vypadalo, že někoho zastávám nebo tak něco, ale jsme tu dobrovolně, nikdo nás tu nedrží a tak když se mi něco nelíbí, můžu přece vždycky odejít, uděla si svůj server někde jinde...

 

nebo změnit téma na IP board:Mobile, je to sice ošklivý, ale podle toho zdrojáku se to na mobilních zařízeních nespouší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako nerad bych aby to vypadalo, že někoho zastávám nebo tak něco, ale jsme tu dobrovolně, nikdo nás tu nedrží a tak když se mi něco nelíbí, můžu přece vždycky odejít, uděla si svůj server někde jinde...

 

nebo změnit téma na IP board:Mobile, je to sice ošklivý, ale podle toho zdrojáku se to na mobilních zařízeních nespouší

 

Tak změnit ten kód aby jel i na mobilních zařízeních bych asi uměl i já ;)

 

A že jsme tu dobrovolně - tak já asi pět let, zaplatil jsem na provoz serveru za tu dobu (také dobrovolně) něco okolo 4.000,- korun.

Tohle je ale pokus o instalaci viru do mého počítače a počítačů všech co se na tento web přihlásí,

opravte mě, ale bavíme se o trestném činu, protože tohle není legální.

 

Mimochodem na desktop verzi to tam pořád nainstalováno je v tomto okamžiku!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako nerad bych aby to vypadalo, že někoho zastávám nebo tak něco, ale jsme tu dobrovolně, nikdo nás tu nedrží a tak když se mi něco nelíbí, můžu přece vždycky odejít, uděla si svůj server někde jinde...

 

nebo změnit téma na IP board:Mobile, je to sice ošklivý, ale podle toho zdrojáku se to na mobilních zařízeních nespouší

 

Myslím, že tohle už je to za hranou. Pokud by instalace mineru byla veřejně ohlášena budiž, každý by se mohl rozhodnout. Ale tahle pokoutná instalace takové prasárny? Pořád mi to hlava nebere. Zejména v kontextu toho, jaká byla ochota majitele zavést placenou profi sekci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že tohle už je to za hranou. Pokud by instalace mineru byla veřejně ohlášena budiž, každý by se mohl rozhodnout. Ale tahle pokoutná instalace takové prasárny? Pořád mi to hlava nebere. Zejména v kontextu toho, jaká byla ochota majitele zavést placenou profi sekci.

 

jako neříkám, že to není za hranou, taky se mi to nelíbí

 

a do té Profi sekce, vím že tady požadavky na ní byly a táhlo se to a nic se nestalo. Víc do toho nevidím, a asi krom Moderátorů nikdo další. 

 

fakt za nikoho nebojuju, já jen že svět není černobílý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako myslis Pebe, ze by slo o 2 separatni veci? No vyloucit to nelze, ale podle vyjadreni Chronomaga bych zo videl spis podobne jako tommas4.

 

Obecne, pokud chci neco "zkouset" v tomto soukromo/verejnem virtualu, moc mi hlava nebere nedat o tom vedet, byt treba jen hlaskou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....mne to avast blokol a odpojil ma od spojenia a to mam free neplatenu verziu.........som tu členom od r.2006 a tiež neviem taketo jednanie pochopit,možno nejake vysvetlnie a ospravedlnenie bude,taktiež to považujem za hruby zasah do sukromia za hranicou zakona

 

.....na toto forum chodim pravidelne a rad,pevne verim že sa problem vyrieši 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...