Přejít na obsah

Virus na stránkách fóra?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 430
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Ber to s nadhledem prosím, demagogický proti argument proti tvému "když se ti to nelíbí, nechoď sem". Jaké důvody nás k zamčení vedou jsme uvedli, protiargument je že tu zatím nic neděje. My to vidíme jinak a v tomto sporu prostě platí, že MOD má pravdu. 

Milý Prischero, řekni mi nedůvtipnému jediný konkrétní, věcný důvod uzavření vlákna. Věcný, faktický, ne že se to moderátorům nelíbí. Budu rád. Pokud ho nemáš, je to jen demonstrace pozice. Netočí mě páně Zandlovo představení, moc tomu nerozumím a mám na to podobný pohled jako Sibiř. Nestala se zase taková hrůza. Internet není bezpečné prostředí a je to součást našeho fungování v něm. Mrzí m?, že konkrétn? Ty (ostatní modi se nevyjdádřili, takže nevím) torpidně zastáváš pozice, jen aby nebyla zpochybněna autorita úřadu. Jak to celé na mě působí? Tikal je nové koště a chce se předvést. To je naprosto legitimní. Já osobně, když jsem dělal moda, měl taky někdy ten fajn pocit, že to tady řídím.Bez ironie. Je to potřeba. Je to někdy stres, nevděk, pakárny, komunikuješ nezřídka s člověkem, který ti je nesmírně nesympatický, ale věříš tomu, že to je pro dobro věci. Zase se spoustu věcí v komunikaci naučíš. Tikal zbytečně chce zavřít vlákno, které nikomu nevadí. A Ty s ním držíš basu. U mě ztrácíte kredit oba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Romane, já jsem svoje důvody proč souhlasit s uzavřením, zmínil v tomto vlákně několikrát. Mrzí mě, že zrovna ty děláš, že moje odpovědi nevidíš. Pominu to, že poslední posty jsou o tom, jestli má vlákno zůstat otevřené nebo ne. Ve chvíli, kdy padlo toto rozhodnutí se podle mého osobního názoru diskuze dostala na hranu hrubých osobních urážek. Zlomový byl Martarův příspěvek. Martin ho později vysvětlil, chápu ho a neřeším. Nicméně ve vlákně půlka lidí brečela nad tím jaký je Patrik hnusák (možná je), část začínala nabírat k pěknému flamu. Normálně bychom to lockli rovnou (a asi jsme to měli udělat), jenže zrovna tohle téma je dost citlivé a měli jsme pocit, že okamžitý lock není na místě. Proto jsme se dohodli v MOD vlákně na tomto postupu, Tikal ho pouze ohlásil. Za mě je to poslední post, už se opakuju.

 

A když o tom přemýšlím, možná máš trochu pravdu. Vnímám to i jako určitou demonstrace síly. Ne primárně, a ne hlavně, ale přece. V posledním půlroce, si zvykli všichni napadat a neustále dokola diskutovat rozhodnutí modů. To v konečném důsledku vedlo k tak rozhádané atmosféře, že po letech moderování odešel Kamil. Takže si trochu začněte zvykat, že platí pravidlo "mod má pravdu". My se zase budeme snažit, aby vás to štvalo co nejmíň často. 

 

Co se týče Hodinek a žen, tak to sice může působit jako populismus, ale je to spíš náhoda. Vlákno je zavřené už téměř dva roky a zrovna tady se objevil požadavek na jeho znovu otevření. Zvážili jsme to a vzhledem k tomu, že největší odpůrce byl Kamil, který už nemoderuje, jsme se dohodli na opětovném otevření. Nemáme žádný důvod k populismu, stejně jako nemáme žádný důvod obhajovat Patrika. Jediným zájmem modů je, aby fórum fungovalo a aby to tu probíhalo ve slušné rovině. Děláme to jak umíme, možná ne vždy nejlíp, ale vždy s dobrým úmyslem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Upřímně, první a téměř jednotná reakce moderátorů byla, že to skládáme, protože s takovouhle prasárnou nechceme mít nic společného. 

 

 

Svůj názor na případné uzavření vlákna jsem napsal před Tikalovým oznámením,

Tikala respektuji, znám ho osobně a jeho rozhodnutí tedy nebudu nijak komentovat.

 

K těžaři jsem napsal vše - mimochodem to tu bedlivě čte (nebo má někoho kdo reportuje)

jelikož poměrně nedlouho poté co jsem upozornil na stále běžící těžební skript na jeho

dalších stránkách, tento zmizel a už tam netěží.

 

Chtěl bych se ale zeptat - k výše uvedené citaci - co vás mody prosím vedlo k tomu, že jste

změnili názor? Pro jistotu dodám že se ptám normálně, zajímá mě to. Stačí stručně jednou větou,

jestli to není tajný, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prischera: Já mody vnímám jako autority i bez demonstrace pozice. Debila by lidi dlouho netrpěli. Obhajujes nazory pred stovkami lidi. Ty ses jako autorita x krát projevil, Tikal tu šanci má. ZTratit autoritu lze jen jednou, zpatky si pak musis vetsinou pomoct silou. A to bylo skoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Chtěl bych se ale zeptat - k výše uvedené citaci - co vás mody prosím vedlo k tomu, že jste

změnili názor? Pro jistotu dodám že se ptám normálně, zajímá mě to. Stačí stručně jednou větou,

jestli to není tajný, díky.

 

Jen za mě osobně. Že to Patrik obratem vypnul. Strašně mě naštvalo ani ne tak co udělal, ale že to bylo bez předchozího oznámení. Když to vypnul a nějak (i když bídně) se omluvil, tak jsem mu to protentokrát prominul. Čistě osobně.

 

Prischera: Já mody vnímám jako autority i bez demonstrace pozice. Debila by lidi dlouho netrpěli. Obhajujes nazory pred stovkami lidi. Ty ses jako autorita x krát projevil, Tikal tu šanci má. ZTratit autoritu lze jen jednou, zpatky si pak musis vetsinou pomoct silou. A to bylo skoda.

 

Já ti celkem rozumím a souhlasím. Ono najít ty niance je v psaném projevu velmi těžké. Máme trošku tendenci vkládat si do vět co chceme slyšet. Nic z toho co tady prezentujeme není jednoznačné a černobílé rozhodnutí. Víš sám, že rozhodnutí která děláme nejsou vždy jednoduchá. Ale snad už jsem tu za ty dva roky ukázal, že nedělám moderátora proto, abych ukojil své osobní ego. Dělám ho proto, že chci aby fórum dobře fungovalo. Cesty můžou být různé, ale dělám to podle svého nejlepšího vědomí. Líp to neumím, sorry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja len malá technická, bez snahy kritizovať. Vlákno je otvorené a nikde nevidím vyhrotenú situáciu, ktorú spôsobil zlosyn martar svojím prepracovaným, avšak na mozgové závity pomerne náročným prirovnaním (komu sa chce dnes rozmýšľať, keď sa všetko dá nájsť na internete, no nie? :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Jen za mě osobně. Že to Patrik obratem vypnul. Strašně mě naštvalo ani ne tak co udělal, ale že to bylo bez předchozího oznámení. Když to vypnul a nějak (i když bídně) se omluvil, tak jsem mu to protentokrát prominul. Čistě osobně.

No, omluvu jsem já Teda nezaznamenal ani v náznaku. Ale třeba jsem ji jen přehlídnul, to je možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, to že fórum tak nějak funguje, je díky dlouhodobé práce MODů a jejich dlouhodobého monitorování fóra. MODi se střídají, ale tým funguje jako celek. Věřte tomu, že za ta léta cítí, co je dobré pro nekonfliktní funkci fóra. Takže zamčení nějakého vlákna, ať už trvalé nebo dočasné, je na minimálně devadesát procent správné rozhodnutí. Holt se s tím musíme smířit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Tak už to tady není ani o virech na fóru, ale o kritice moderátorů, smutné. Já bych to zamknul už dávno. A komu se to nelíbí, ať jde jinam nebo třeba doprdele.

 

A ne abys to vztahoval na sebe, Milisáku. Napsal jsem to ještě než jsem četl tvůj post. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to tady není ani o virech na fóru, ale o kritice moderátorů, smutné. Já bych to zamknul už dávno. A komu se to nelíbí, ať jde jinam nebo třeba doprdele.

 

A ne abys to vztahoval na sebe, Milisáku. Napsal jsem to ještě než jsem četl tvůj post. :lol2:

Ne, to vis, ze nevztahuju ale kdyz nekde ctu desetkrat za sebou to mistni predposrany,defetisticky a hlavne uplne nepravdivy uslovi 'Moderator ma vzdycky pravdu' vod vsech ruznejch tady vlezdoprdelku a predposrancu, tak se mne v hlave rozsviti Zenerova dioda.

Edit: V tomhle vlakne muj posledni prispevek, Zandlovo tezeni jde mimo me a nezajima me to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Někdo další?

 

 

Já sem chodím rád, našel jsou tu hodně nových známých, pár dobrých kamarádů a spoustu inspirace a poučení. A nějaký Patrickův pokus, který zrovna nedopadl, mě nemůže rozházet nebo odradit. Stejně jsem měl všechny antiviry, Ad/U blocky nainstalované už dávno a ani jsem to těžení nezaznamenal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, je to pro vás některé asi smutná zpráva, ale necítím potřebu obhajovat svůj krok.

Vyjádřil jsem se zde několikrát a jasně a nevidím důvod to znovu opakovat.

Proč to zavírám vám navíc vysvětlil Prischera, určitě to není tím, že bych se osobně cítil dotčený, nebo uražený.

 

Jinak, ta červená barva a velká písmena jsou jen o tom, aby to oznámení někdo nepřehlédl, nehledejte v tom něco, co to není....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...