Přejít na obsah

Virus na stránkách fóra?


Doporučené příspěvky

@prischera - díky
 

A nějaký Patrickův pokus, který zrovna nedopadl, mě nemůže rozházet nebo odradit. Stejně jsem měl všechny antiviry, Ad/U blocky nainstalované už dávno a ani jsem to těžení nezaznamenal.


Tento alibismus mě na celém tomhle vlákně asi znepokojuje nejvíc,
resp. už to tu od někoho zaznělo, ale od tebe jsem to Kamile nečekal.
Navíc ty jsi asi jediný kdo ho trochu zná?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 430
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Ako sa hovorí u nás: zvyknite si, je po voľbách :)

Mod není superman. Je to človek s chybami ako každý a môže v snahe páchať dobro urobiť aj zlé rozhodnutie. Súčasťou tejto hry je, že aj takéto rozhodnutie rešpektujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, je to pro vás některé asi smutná zpráva, ale necítím potřebu obhajovat svůj krok.

Vyjádřil jsem se zde několikrát a jasně a nevidím důvod to znovu opakovat.

Proč to zavírám vám navíc vysvětlil Prischera, určitě to není tím, že bych se osobně cítil dotčený, nebo uražený.

 

Jinak, ta červená barva a velká písmena jsou jen o tom, aby to oznámení někdo nepřehlédl, nehledejte v tom něco, co to není....

 

 

Vážený, tohle není smutná zpráva pro nás, ale pro tebe.  Máš výrazný avatar, vlákno není dlouhé, dát se sjet během ranního kafe. Tak jsem si ho sjel. Začal jsi na začátku incidentu řešit návody na blokování toho problému, udělal jsi separátní vlákno, řekl jsi, že se to nebude zamykat, rozdali jste si to s Martarem o etickém rozměru jeho postu, červeně jsi oznámil, že to zamkneš. Sebereflexe jako taková se zdá jako slabost, ale ve skutečnosti to není zase až špatný instrument. 

Jak jsem se snažil už jednou diplomaticky naznačit, obuškem autoritu nenahradíš. Přeji pěknou neděli, na toto téma vážně končím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na toto téma dnes končíme všichni.

Já jsem se nechtěl vyjadřovat neb zde nejsem nijak dlouho. Fórum se stalo každodenní součástí mého života, stejně jako hodinky. Absolutně akceptuji práva moderátorů a nediskutuji o zásazích (ač s jednou výjimkou, která potvrzuje pravidlo). To co se stalo je alarmující, já osobně jsem si z toho vzal ponaučení a upravil si vnímání rizik internetu.

Odpověď majitele jsem zaznamenal, jako omluvu to neberu a ani omluvu nijak nevyzaduji. Jako vysvětlení je to dostačující a vše ostatní co následuje je jen mlácení prázdné slámy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu si změnit avatar, ať si někdo nemyslí, že jsem korba korbič s vytetovanými hodinkami.

Já netušil, že to má takový význam na ocejchování osobnosti. :helpsmilie:

O avataru jsem psal já. Jen pro vysvětlení prosim. Chtel jsem rychle najít Tikalovy příspěvky, abych si přečetl, co napsal, protoze se na to odvolaval. A ten graficky výrazný avatar mi pomohl ke snadné orientaci. To je vse. :-)))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc nechápu tvou poznámku o sebereflexi, já nikam žádný skript nenahrál, byl jsem horník, jako všichni tady. Jasně jsem dal vědět, co si o tom myslím a pomáhal lidem zbavit se toho humusu. Vlákno jsem nechtěl zavírat /na četné výzvy členů/, protože to bylo moc čerstvé a rozumím tomu, že je potřeba to probrat.

A co se týká červené barvy a mého výrazného avataru, tak to se musím omluvit, že jsem urazil tvůj barvocit, ale opět tě zklamu, nic nehodlám měnit.

Původní problém se neřeší, ale máme další téma, ošklivý moderátor s červenou barvou.

Sorry jako, ale s tím běž na mimibazar a pendrek si strč třeba do kapsy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc nechápu tvou poznámku o sebereflexi, já nikam žádný skript nenahrál, byl jsem horník, jako všichni tady. Jasně jsem dal vědět, co si o tom myslím a pomáhal lidem zbavit se toho humusu. Vlákno jsem nechtěl zavírat /na četné výzvy členů/, protože to bylo moc čerstvé a rozumím tomu, že je potřeba to probrat.

A co se týká červené barvy a mého výrazného avataru, tak to se musím omluvit, že jsem urazil tvůj barvocit, ale opět tě zklamu, nic nehodlám měnit.

Původní problém se neřeší, ale máme další téma, ošklivý moderátor s červenou barvou.

Sorry jako, ale s tím běž na mimibazar a pendrek si strč třeba do kapsy.

Tikale, pozor, mluví z Tebe zpupnost. Nic si z toho nedělej, měl jsem to ze začátku jako moderátor taky, to přejde. Pro začátek stačí dávat si pozor na slovo "hodlat". :D

EDIT: A ten Tvůj červenej výstřik se mně taky nelíbil - sprostý lid je prostě citlivej na nový funkcionáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc nechápu tvou poznámku o sebereflexi, já nikam žádný skript nenahrál, byl jsem horník, jako všichni tady. Jasně jsem dal vědět, co si o tom myslím a pomáhal lidem zbavit se toho humusu. Vlákno jsem nechtěl zavírat /na četné výzvy členů/, protože to bylo moc čerstvé a rozumím tomu, že je potřeba to probrat.

A co se týká červené barvy a mého výrazného avataru, tak to se musím omluvit, že jsem urazil tvůj barvocit, ale opět tě zklamu, nic nehodlám měnit.

Původní problém se neřeší, ale máme další téma, ošklivý moderátor s červenou barvou.

Sorry jako, ale s tím běž na mimibazar a pendrek si strč třeba do kapsy.

 

Neblázni, nikto nenapadal Tvoj červený avatar. Je dobrý a dosť výrazný, skrátka je hneď vidieť Tvoje príspevky, to je všetko, veď už to Roman vysvetlil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Tento alibismus mě na celém tomhle vlákně asi znepokojuje nejvíc,

resp. už to tu od někoho zaznělo, ale od tebe jsem to Kamile nečekal.

Navíc ty jsi asi jediný kdo ho trochu zná?

 

Co to meleš, jaký alibismus? Že si hlídám počítač? Už dávno jsem deklaroval nesouhlas s Patrickovým počínáním a že mě to nezasáhlo jako polovinu členů je alibismus? Měl by ses podívat do Slovníku cizích slov. ;)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen ses Kamile nevyjádřil k tomu cituji:"do prdele". Ty do nedávna vrcholný mravokárce a udělovač BANů za sprostá slova... teď jsi sdmina složil a už to nevadí? Ale jo, prej "jen blbec nemění názory" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Jen ses Kamile nevyjádřil k tomu cituji:"do prdele". Ty do nedávna vrcholný mravokárce a udělovač BANů za sprostá slova... teď jsi sdmina složil a už to nevadí? Ale jo, prej "jen blbec nemění názory" :-)

 

Jsem rezignoval, no. Byl to boj s větrnými mlýny. Já píšu a většinou i mluvím slušně, což neznamená, že se tak vyjadřují všichni nebo že to neumím. :)

 

 

EDIT: A kam jinam bych měl poslat někoho, kdo soustavně kritizuje fórum, práci modů apod. (což zase není adresně na Filipa)? Když se tady někomu nelíbí, nikdo ho přeci nedrží. A pokud k tomu svou rádoby vtipnou ironií a sarkazmem rozeštvává skoro všechny a všechno a zakládá náběhy na flame (jako poslední dobou YPO), zaslouží ban, případně trvalé bye, bye.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...