Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Blokace COINHIVE.COM-Firefox

bitcoiny

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Bert

Bert

Megazávislák

• Moderators
  • 4 222 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 9.leden.2018 - 09:22

Přátelé, protože jsou naše počítače bez našeho souhlasu, vytěžovány, žádám VĚCI ZNALÉ odborníky IT, aby sem nalepili, jak zablokovat aktivity coinhive.com. Toto v prohlížeči Firefox.

Vlákno neslouží k tlachání, ani sdělování jak to funguje. Slouží k návodům, a radám. Kdo to poruší, a bude tady plevelit, bude u mne v nemilosti. Vzhledem k nastálé situaci je mi žinantní sem psát slovo BAN.

S ohledem na budoucí přehlednost vlákna žádám o návody pochopitelné i pro průměrného uživatele a pouze ty, o kterých je rádce přesvědčen, že fakt fungují.

Díky, roBERT.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#2 orol

orol

• Member_50
  • 730 příspěvků(y)
  • Bydlí:Tatry

Publikováno 9.leden.2018 - 09:27

Jako první pomoc vypnutí javascriptu. about:config javascript.enabled -> false

#3 Tikal

Tikal

Speedy Gonzales

• Moderators
  • 5 458 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:50km/h

Publikováno 9.leden.2018 - 09:32

Nástroje _ doplňky_rozšířšní_ do okénka napsat No coin a dát hledat_vyleze seznam a je to tento

Přiložený soubor  nc.JPG   17,53K   35 Počet stažení

dát instalovat a poté restartnout Firefox.

Přiložený soubor  nm.JPG   53,25K   37 Počet stažení

TEMPUS FUGIT **FURT FPŘET**

#4 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 4 780 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 9.leden.2018 - 13:17

U mňa stačilo zavrieť záložku s Chronomagom a znova ju otvoriť. Samozrejme, reštart Firefoxu nič nepokazí.

Pri detekcii sa objaví varovanie na ikone No Coinu (a skript je bloknutý, overiť najjednoduchšie na vyťažení procesora).

Přiložený soubor  Screenshot 2018-01-09 13.15.05.png   5,44K   30 Počet stažení

Tento příspěvek byl upraven od McStinger: 9.leden.2018 - 13:18

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky

#5 Guest_Kamil_*

Guest_Kamil_*
  • Guests

Publikováno 9.leden.2018 - 14:18

Pokud máte uBlock Origin (který je lepší než AdBlock a před časem je vyměnil), blokuje to zcela automaticky a ani není potřeba doinstalovávat doplněk No Coin.

A mimochodem Tikale ten tvůj printscreen je zcela běžná spotřeba paměti od puštěného Firefoxu, třeba Opera si bere o 30% méně, řekl bych. Ty těžební programy spotřebovávají převážně výkon procesoru a ten tam máš v pořádku. :)

#6 Tikal

Tikal

Speedy Gonzales

• Moderators
  • 5 458 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:50km/h

Publikováno 9.leden.2018 - 20:15

Jo, to bylo s blokací, jako že to fachá

TEMPUS FUGIT **FURT FPŘET**

#7 Marhi

Marhi

Marhi

• Member_50
  • 855 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:v prvním patře
  • Fanoušek značky:eberhard, Sinn a strejda Laco. Také fandím štajnům za přínos pro nemajetné uživatele.

Publikováno 9.leden.2018 - 20:23

Chlapci ,  asi blbej dotaz,  ale valím přes seznam.  Ten je taky out.  Bohužel oproti firefoxu,  který mi něběží,  kvůli vistám ( klekl mi počítač a jinej doma nebyl),  se nedá u seznamu cokoliv aktualizovat. Je to nastaveno na neřeš?

In vino veritas

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:bitcoiny